Bērniņš neguļ

 
Reitings 187
Reģ: 14.09.2015
Mazajam ir 8 mēn un šo 8 mēn laikā mums nav bijusi neviena mierīga nakts. Neskatoties ne uz ko un maniem pūliņiem nodrošināt viņam ērtu, drošu, patīkamu miedziņu, gulēt viņš aiziet ap 9 vakarā, viņš ir augšā kaut kur ap 11-12 naktī un tad nu katras 40-60min. Godīgi, esmu mēģinājusi visu ko un nekas nelīdz. Un man nav enerģijas nekam :( Mājās bardaks, ar vīru attiecības briesmīgas, paskats drausmīgs, no mājas iziet ārā bez maz ar piespiešanos jāiet. Mums ir pat miega speciālists piešķirts un ko? Neko, tāpat neguļ. Visādas programmas mēģinātas, dažādi dabīgie līdzekļi miegam, ir gulējis ar mani gultā, savā gultiņā, viss tieši tāpat. Bez izmaiņām.
Veselību pārbaudījām, pēc analīzēm vesels kā rutks.
Nu ko darīt?
09.12.2016 14:11 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Chikita, tev tiešām šķiet, ka kāda mamma speciāli mazo radina gulēt vecāku, nevis savā gultā? :-D
Manējais guļ savā gultā, taču, ja spiegtu un kliegtu tur, tad ņemtu blakus. Domāju, ka tā darītu jebkura saprātīga būtne. Īpaši jau ar tāda vecuma bērniem, ar kuriem nevar neko daudz sarunāt.
Konkrēti par tēmu:
Mans sāka sliktāk gulēt(biežāk prasīties pie krūts ap 4+ mēnešu vecumu). Sagaidīju 5 mēnešu vecumu un sāku piebarot. Jau ļoti drīz pārgājām uz 3 ēdienreizēm dienā.. tad man apnika staigāt kā neslauktai govij un nolēmu arī pārtraukt krūtsbarošanu. Ap 6+ mēnešu vecumu manējais dūšīgi ēda dārzeņus 3-4x dienā un dzēra maisījuma pienu. Gulēt turpināja tikpat labi, cik iepriekš.
Varbūt tiešām pamēğini biežāk piebarot ar dārzeņu biezeņiem un sviestiņu, kādu eļļiņu + pamēğini uz nakti iedot maisījumu.
09.12.2016 15:04 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Gan jau nu tas ir ieradums celties augšā. Es laikam pa dienu neļautu 3x gulēt šādā situācijā.
09.12.2016 15:07 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
8 mēnešu vecumā es gan neņemtos neļaut pa dienu gulēt. 3x dienā ir ļoti normāli šai vecumā.
Diemžēl ieteikt daudz nemācēšu- tas izklausās pēc perioda, kas ir kaut kā jāizcieš. Vienīgi varbūt mēģini kādu reizi palūgt tēvam, lai viņš kādu nakti pāņem mazo, lai tu vari izgulēties un saņemt vairāk spēkus,ja ir tāda iespēja.
Chikitita
Bērni var būt ļoti dažādi. Un nedomāju, ka kāds speciāli māca saviem bērniem gulēt vecāku gultā. Manai mammai bija tā laime,ka viņai bērni gulēja no dzimšanas savās gultās visu nakti. Tad nu šad tad arī bija padomi, kā darīt jo ik pa laikam vecākais modās augšā un tad likām viņu mūsu gultā, jo gulēja tad mierīgāk un tādā veidā dabūjam visi labi izgulēties. Padomi bija līdz brīdim, kad bija jāatstāj mazais uz divām diennaktīm pie viņas- un kā nācam trešās dienas rītā pakaļ abi saldi gulēja vienā gultā. :-D Kopš tās dienas neviena padoma pa šo tēmu vairs nebija.
Vienīgais, ko es ieteikšu ir nestāsti citiem par to kur un kā tev bērniņš guļ (izņemot ārstus utt). Tā nav neviena cita darīšana izņemot tevi un vīru.Tad nebūs jāklausās nosodoši un kaitinoši padomi,kas liek tev justies slikti.
09.12.2016 15:20 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Eloisa, kāpēc tik ļoti gribi barot līdz gada vecumam? Nesaprotu to ilgās krūtsbarošanas fanātismu. Gan šeit cosmo lasu, gan pazīstama mamma teica, ka bērns uzreiz labāk sācis gulēt pēc krūtsbarošanas pārtraukšanas. Nu, arī man tā bija un dažas šausminājās kā es tā bērnam taisos to brīnumdziru tik agri jau liegt. Nerunāsim par to, ka nemaz nav tik viegli to krūti noņemt jau vecākam bērnam.. paldies Dievam, arī tās mocības mums abiem izpalika!
09.12.2016 15:25 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ha ha, ja es visu būtu darījusi kā pēc grāmatas, nevis paļāvusies uz savu veselo saprātu un intuīciju, tad man būtu totāli sačakarēts bērns. Mans bērns gulēja mūsu gultā, jo man vienkārši pietrūka spēka celties tik bieži naktī, celt laukā no gultiņas, tad iemidzināt, tad likt gultiņā un tā nonstopā. Pagāja neilgs laiks un sāka izgulēt nakti ar vien ilgāk. Pēc tam nebija nekādu problēmu gulēt savā gultiņā.
Atbilde visam, ja pati mamma ir mierīga arī bērns tāds būs, viņš taču jūt, ka esi pārgurusi, negulējusi, stresā. Viņam ir trauksmes sajūta, attiecīgi arī neguļ.
Sen atpakaļ lasīju rakstu, teorija bija aptuveni tāda, lai nezaudētu saikni ar mammu, neguļ, pieskata vai mamma nepazūd. Ļoti iespējams, ka ar ķermeņa valodu dod signālus, ka vēlies aizmukt no šīs situācijas un bērniņš to jūt.
Katrā ziņā veiksmi un lai izdodas rast risinājumu.
09.12.2016 15:33 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Es teiktu, ka viņam gribas ēst. Lai cik dīvaini tas nebūtu, arī es neticēju ģimenes ārstei, kad teica, ka biežas mošanās cēlonis ir gribēšana ēst. Manam bērnam ap šo vecumu mans piens bija kļuvis par liesu. Kad pārtraucu barot viss normalizējās.
09.12.2016 15:56 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
un jā, ar citu ēdienu bērns tikai niekojās, līdz ar to naktī visu laiku gribēja ēst un cēlās ik pa stundai.
09.12.2016 15:59 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
es tevā vietā iedotu uz nakti linex pulverīti piejauktu piena maisījumam. Iespējams, ka bērns vienkārši ar gāzēm mokas, puncis sāp. Jo no mātes piena, kas ātrāk sarūgst var rasties problēmas ar vēderu. Varbūt vispār ieteiktu uz kādām trim dienām dot jau normālu pārtiku un paskatīties kā ir. Noslaukt savējo un ielikt saldētavā. Un pilnīgi droši ir jau jādod visādas dārzeņu putriņas, burkānu, kartupeļu, ķirbju utt..
Jo nedomāju, ka iemesls ir tajā, ka ar nerviem kaut kas nav riktīgi, it sevišķi ka esi devusi relaxenus un citus nomierinošos.
09.12.2016 16:23 |
 
Reitings 259
Reģ: 06.03.2010
Mans mazais vislabāk guļ ārā svaigā gaisā, šodien bija lietains, iemidzināju pie loga, kratot kulbiņu. Izrādās, kad es biju maza arī vislabāk gulēju ārā.
Bērns arī jūt, ja esi nogurusi, nervoza. tev nav brālis vai māsa, kas var pārnakšņot pie jums un vienu nakti paauklēt mazo? Tik tā, eksperimentam.
09.12.2016 21:24 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Ir bērniņi, kas vienkārši ir mazgulētāji/neveicas ar gulēšanu. Arī auklīte bd saka, ka pats sev neļauj iemigt, kaut arī iet gulēt mierīgi un labprāt savā gultā. Tepat Robītei puika joprojām naktī ceļās, mans 2 gadnieks naktī arī pārnāk pie mums, ar visu to, ka kopš dzimšanas gulēja tikai savā gultā, blakus nu nekādīgi pat tad, kad man tā būtu bijis vieglāk. Joprojām ceļas pa 3x naktī. Ilgi ēda pudeli, to noņēmu un iemainīju pret ūdeni. Piebarošana neko nedeva. Nu neko, gaidu. Vienmēr jau tā nebūs (t)
09.12.2016 21:32 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
Dēls pirmos 2,5 mēnešus gulēja ar mums. Sākumā gulēja cieši piespiedies pie manām krūtīm, un tad lēnām attālums starp mums palielinājās, līdz jutu, ka viņam mans tuvums nav vajadzīgs. Tagad jau vairāk kā mēnesi pats savā gultiņā ;)
10.12.2016 00:16 |
 
Reitings 287
Reģ: 11.03.2013
varbūt pamēģini arī pa dienu piedāvāt pudeli?! varbūt tavs pieniņš ir kļuvios tikai kā padzēries viņam, bet nepaēdpietiekami- tā arī var būt. un ja nesanāks barot līdz gadam- tas nav nekas traks! es savu mazo pabaroju un tad mēs ejam ārā..pilnu punci ļoti labi guļ, par pa 3h ārā noguļ.. mums ar 8 menešu tūlīt būs...
10.12.2016 02:08 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Eloisa, es esmu populāra jau ar savu bērnu negulēšanu jau 2 gadu garumā!
Arī mēs izmēģinājām gandrīz visu - neirologs, dziedniečtantes, osteopāts, homeopātija, pat lielās zāles - nekas nelīdzēja!
Neirologs beigās teica, ka jāgaida, kad nostabilizēsies nervu sistēma! (pffff.....)
Mans cēlās vispār 1h dažkārt 10x! Cik asaras neizraudāju... :'-(
Skumji jau joprojām, bet kaut kā esmu pieņēmusi to, ka man ir jāceļas (jo nav jau variantu) un tad ar to daru :-/
Tagad gan viņš aizmieg savā gultā ap 21 un ap vēlēkais 1 naktī sāk raudāt un ņemu mums blakām!
10.12.2016 14:30 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Man nav beernu ,bet es iekomenteeshu savu padomu!
Ja ir lieka naudinja es ietiektu aiziet pie osteopaata .
Es straadaaju kliinikaa ( aarpus LV) un katru dienu redzu kaa naak jaunaas maaminjas ar pavisam maziem beerninjiem un arii taadiem kas ap viena gada vecumu! In visiem gandriiz viena un taapati probleema - mazie pa naktiim negulj, vispaar pa dziivi taadi nemieriigi un rauduliigi.
Iet pie gjimenes aarsta - tur saka, ka viss ir super un nekaadas probleemas neredzot.
Tad nu pec 2-3 viziiteem pie osteopaata viss sakaartojas pa plauktinjiem un beerns vairs neraud, pa naktiim gulj mieriigs .
Palasi internetaa pa to teemu, varbuut ir veerts aiziet ja ir taa , ka speeka vairs nekam nav.
Ceru, ka viss driiz atrisinaasies!! :))
10.12.2016 16:05 |
 
Reitings 67
Reģ: 10.11.2016
Huu mums paveicies mazajai 7 mēneši guļ itka okay.
Nu vai pirms guləšanas esat likusi vanna? Varbut tad labaks miegs.
Ja iesi staigat pa aru gan jau mazais aizmigs, pati būsi svaugā gaisa utt
Varbūt kad piens nav trekns? Un tāpec mazulis ir kreņkigs un negul labi.
P.s. mums maza nenem knupi un tad jāmierina uz rokam.. bet citreiz aizmieg man blakus urkejoties matos
10.12.2016 16:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits