MA, SA vai ĀG piedzīvojušās

 
Reitings 15
Reģ: 25.11.2016
gribēju dalīties savās sajūtās un stāstā ar pēc iespējas vairāk sievietēm, kas to piedzīvojušas. Un aicinu dalīties arī savā stāstā! Jo, kad tas notika ar mani, es gribēju dzirdēt piedzīvoto no citām sievietēm un dzirdēt arī iedvesmojošo daļu, kas seko pēc pārdzīvotā. Uzrakstīju par to blogā- https://vasarassapnis.wordpress.com/2016/11/24/no-klepja-izrautais/
25.11.2016 15:55 |
 
Reitings 15
Reģ: 25.11.2016
un ļoti lielai daļai uzreiz, tajā pašā dienā ir sajūta, ka tik ātrāk palikt stāvoklī, kad atkal varēs, jo ir tas emocionālais tukšums, kuru liekas vajag aizpildīt, bet, ja šis zaudējums bijis visai sāpīgs, tad noteikti vajag tos 2,3 mēnešus, kā minimums, lai izsāpētu, palaistu vaļā un būtu gatava jaunam bērniņam, bez vecām emocijām.
26.11.2016 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
Reiz lasíju interviju ar vecu, pieredzējušu ginekoloģi, viņas teiktais- sievietēm vajadzētu apjēgt, ka ne tuvu visas grūtniecības nonāk līdz rezultātam (mazulim), daba savus likumus nav atcēlusi ne dzīvnieku, ne cilvēku pasaulē.
26.11.2016 15:23 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Lai pavisam nesāpētu man vajadzēja 2-3 gadus...stāvokli paliku 27 gados,,,tagad ir 29....
un tagad planosana rit jaunā spārā un domas pie jauna mazuļa...
tikkai nereti atkal galvā iezogas doma - par ko man tas? kapēc tā bija janotiek? kapēc zaudēju mazo....
26.11.2016 16:36 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
No savas pieredzes teikšu tā , ka vissāpīgākā emociju un fiziskā ziņā bija pirmais zaudējums , jo tas ir šoks ! Neviena sieviete taču negatavojas , ka ar viņu var notikt kaut kas slikts , vēl jo vairāk tad , kad notiek kaut kas neparastāks . Manā gadījumā pirmais zaudējums bija tukšā oliņa , ola bez embrija ! Man tas bija šoks , ka kaut kas tāds vispār var notikt , mēs neviena taču iepriekš nelasām visu iespējamo , kas var noiet greizi . :-( Nākamreiz stāvoklī paliku pēc pusgada un šī neveiksmīgā reize bija salīdzinoši viegla , jo grūtniecība aprāvās pēc 2 nedēļām . To sauc arī par bioķīmisko grūtniecību . Pēc šī sākām veikt lielās pārbaudes , gan es , gan mans draugs un man atklāja progesterona nepietiekamību . Ar visām zālēm stāvoklī palikt neizdevās vairāk par gadu un pieteicāmies mākslīgai apaugļošanai , pirmais mēģinājums izvērtās par MA . Fiziski nebija smagi , bet emocionāli tikpat sāpīgi , cik pirmajā reizē . Iedomājaties , tik ilgi centāmies , jau divreiz neveiksmes , tad gadu censonējamies , pieteicāmies mākslīgai un te saņem atkal zaudējumu . :'-( Tālāk otrais mēģinājums ar krioterapiju sanāca veiksmīgs un mums ir meitiņa un tagad esmu stāvoklī arī ar krioterapiju un ceru , ka būs mums arī otrs bērniņš .
Un visās reizēs man ļāva censonēt jau ar nākamo ciklu . Meitenes , tie ir maldi , ka ir jāgaida tik ilgi , līdz var sākt , izņemot , ja veikta tīrīšana , tad jānogaida tie 3 mēneši , bet noteikti ne ilgāk .
26.11.2016 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Elza, pastāsti par to krioterapiju! Kas, ko, cik.?
26.11.2016 17:42 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Veicas visu Embrionā , pats krio izmaksāja eur 300 , bet vēl nāk klāt konsultāciju un usg cenas . Plusā vēl jāpērk pašiem zāles , lai stimulētos pirmo cikla pusi .
Pati norise notiek tā , ka sākot ar cikla 3 . vai 5.dienu jālieto ārsta izrakstītos stimulējošos preparātus , lai folikuls normāli spētu izaugt . Paralēli monitorē ar USG olnīcas un endometriju . Cikla vidū jāšpricē vēl citu preparātu un tad apmēram ap 21 . cikla dienu jānāk uz krio procedūru . Ātri caur katetru ievada apaugļoto olšūnu un tas arī viss . Visdrīzāk būs jālieto arī mākslīgais progesterons , man tas ir jau visu laiku , bet šķiet , ka jālieto arī tām , kurām ir labi rādītāji , jo pats process nav dabīgs tomēr .
Ar krio parasti % ir augstāki , mēs iekļāvāmies šajā pozitīvā statistikā .
Ja līdzekļi atļauj , meitenes , noteikti izvēlaties mākslīgo apaugļošanu , jo principā tā jau nav nemaz mākslīgā , pareizāk būtu teikt ārpus ķermeņa apaugļošana . Viss tas "mākslīgais" process notiek tikai max 5 dieniņas , kad tās apaugļotās šūniņas monitorē , lai atlasītu spēcīgāko . Tās ir tikai 5 dienas ! Nešaubaties , piesakaties, iespējams tā ir ātrāka un lielāka veiksme tikt pie bērniņa ! (l)
26.11.2016 18:11 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Labāk, lai notiek tas SA, nekā bērns piedzimst bez rokām vai tml.
26.11.2016 18:14 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Ari es pagasa gada vasara piedzivoju SA.Bernins nebija planots,nebija pat grutniecibas pazimju,vienkarsi intuicija lika uztaisit grutniecibas testu,kurs bija pozitivs.Pirmas emocijas bija-soks,bailes,bet jau nakamaja diena biju eiforija.Bija tada briniskiga sajuta,ka zem manas sirds ir maza dzivibina
.Paspeju jau daudz ko saplanot,bet taja pasa vakara sakas asinosana.:-(Tas emocijas,ko piedzivoju slimnica dzirdot vardus-jums bija spontanais aborts,bija vienkarsi graujosas.Nenormali raudaju,bija tada tuksuma sajuta.Likas,ka dzivei nav jegas,kaut gan bernins nebija planots...Manuprat,krietni grutak ir tam sievietem,kuras ir planojusas berninus.Atgriezoties majas,pie sevis nodomaju,ka bernu man nebus,jo baidijo,ka SA var atkartoties.
Pagaja pusgads un atkal paliku stavokli,emocijas dazadas-laime mijas ar bailem,plus vel nedrosibas sajuta.Visu grutniecibas laiku biju ka uz adatam.Tacu tagad man ir 10 dienu veca meitenite,kuru es loti milu.(l)Ta vienkarsi bija lemts.Ka saka-cilveks plano,Dievs dara.:-)
26.11.2016 20:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits