Jaunaas maaminjas un mazulji!

 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Es driiz plaanoju doties ciemos pie paaris draudzeneem kuraam nesen piedzima beerninji.
Es gribeetu uzdaavinaat kaut ko taadu , kas nav tik populaars daavanu viduu. Parasti visi nes dreebiites, grabuljus un mantas.. Man gribeetos uzdaavinaat kaut ko savaadaaku.
Un arii pashai mammai kaut ko jauku ,kaadu miilju paarsteigumu.
Kaadi buutu juusu ietekumi ?
Man pashai nav beernu, man uzreiz taa gruuti iedomaaties kas ir taads ''must have''pec dzemdiibaam.
Paldies par ieteikumiem jau ieprieksh! (l)
07.11.2016 19:25 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Personīgi man patika, ka dāvina grabuļus. Paši nevienu nebijām nopirkuši ar tādu domu, ka tos jau visi sadāvinās.
Patika un vēljoprojām patīk, ka dāvina bērnu grāmatas. Vēlāk noderēs, un nav nemaz tik lētas, lai pēc tam vienu pēc otras pirktu.
Jāskatās pēc tā pie kādiem cilvēkiem ej. Ja zini, ka švakāk ar finansēm, tad droši vari nopirkt kādu apğērba komplektu. Labāk pirkt kādus izmērus lielāku, lai tiešām zin, ka derēs.
Paskaties Handmade in Latvia facebook grupā, ja vēlies ko ļoti īpašu! Tur, piemēram, personalizētus knupīša turētājus pārdod un viskaut ko citu interesantu!
Vēl var griķu spilventiņu uzdāvināt ar smuku lina spilvendrāniņu.. varbūt personalizētu?!
07.11.2016 19:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits