Stāvoklī un viena

 
Reitings 29
Reģ: 25.08.2012
Situācija ir drausmīga, lai neteiktu vairāk, paliku stāvoklī, ar puisi esam kopā 2 gadus, izsargājāmies ar pārtraukto un bijām runājuši, ka, ja palikšu stāvoklī, viss būs forši un priecāsimies, tomēr draugam arī tāds vecums, kad būtu jābūt gatavam veidot ģimeni. Tad nu viss sākās tad, kad paliku stāvoklī, viņš mani emocionāli nokauj, vislaik mēģina risināt kkādas neesošas problēmas, piem. vislaik runā par maniem bijušajiem, kas man ar viņiem varētu būt vēl, kādas jūtas utt., tam nav vispār nekāda pamata un sakara, par to runā tik nopietni, ka mani tas uzvelk tik nenormāli traki, ka esmu gatava traukus plēst, negribu bērniņam tādu stresu nodarīt, bet es nevaru savākties, viņš nesaprot, vislaik vienu un to pašu maļ uz priekšu.. Vēl zinot, cik ļoti es uzvelkos par šo tēmu runāt, ka man tas neko nenozīmē un nav aktuāli, viņš turpina par to runāt un satraukt mani ar saviem absurdiem, ir atklāti pateicis, ka bērnu tagad negrib, bet viss jau būs labi (jo nekur jau neliksies), vislaik to vien tik atkārto, ka viss būs labi, gan jau tiksim pāri, bet nekādu emocionālu atbalstu es nesaņemu, tieši pretēji. Parādot usg bildīti, viņš man pateica- nu redz cik forši, Tev būs speļmantiņa!!!!!!! Kad sāku par to strīdēties, saka, ka tas bija tikai joks! Kā var tā jokot? Atvainojas par kko tikai tad, kad esmu jau novesta tik tālu, ka gribu braukt pie vecākiem un kravāju mantas! Es vairs nevaru to izturēt, man šīs attiecības izraisa nenormālu stresu! Vecāki vēl nezin par manu stāvoklī, plus, es mācos universitātē, ja aizietu pie viņiem, viņi arī uzturētu mani un bērnu... man nav spēka vairs.. Kā var būt kopā ar cilvēku, kurš negrib mūsu kopīgu bērnu un cer uz kkādu mistisku situācijas uzlabošanos?
28.10.2016 22:45 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
+++ Rowan
Ieteiktu savākties, kļūt mierīgai kā Ķīnas mūris, ja hormoni to ļauj.
29.10.2016 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
stipri par vēlu ko pārmest izsargāšanās sakarā, dāmas!
nopietna saruna ar vīrieti, vai viņš vēlas šīs attiecības un pašai censties sevi savākt, varbūt tiešām visu hormonu iespaidā uztver kā pamatu konfliktam?
29.10.2016 10:51 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Te izskatās pēc varianta, kad sieviete NEizsargājās (jo pārtrauktais nav kontracepcija), jo gribēja bērnu, savukārt čalis bija gatavs stāstīt da jebkādas pasaciņas, lai tikai nebūtu jālieto gumija vai jāmetas kontracepcijas tabletēm. Starp citu, esmu novērojusi, ka liela daļa vīriešu, t.sk. gudri un inteliģenti, ar izglītību un uzņēmumiem uzskata, ka pārtrauktais ir pilnīgi normāla un droša kontracepcijas metode, un piekrīt citām metodēm, jo sievietes tā grib. Ja sievietes piekristu pārtrauktajam, tad to arī piekoptu un pēc tam būtu dziļā šokā, kā gan tas varēja notikt. Iespējams, tas arī ir iemesls murgiem par bijušajiem, džekam šķiet, ja jau izsargājās ar pārtraukto, tad jau nevar būt viņa, tātad ir no kāda cita, utt.
Izskatās pēc totāla miscommunication, kur sieviete gribēja bērnu un lai bērna tēvs piedalās audzināšanā, savukārt čalis bērnu negribēja, bet negribēja arī tērēties kontracepcijai un bija gatavs muldēt da jebko, ka tik sieviete priecīga.
Par risinājumiem, es redzu divus risinājumus:
1) Pārvācies pie vecākiem, ja tur nevari izturēt, vai turpini dzīvot ar džeku, bet nepavelcies uz provokācijām, vienkārši ignorē pārmetumus. Iespējams, viņš nāks pie prāta, apdomāsies, sapratīs, utt. Starp citu, kādas Tev ir attiecības ar viņa vecākiem un kādas viņam pašam? Ja labas attiecības ar vecākiem, varbūt jāpastāsta viņiem; jauniem cilvēkiem var būt svarīgs vecāku atbalsts. Ja es būtu stāvoklī, es noteikti par to pateiktu vīrieša mammai, visticamāk, ātrāk nekā savai, lai gan draudzenes neesam.
2) Ja nenāks pie prāta, tad neko, prasi uzturlīdzekļus. Ja nemaksās viņš, maksās valsts. Pabeigsi augstskolu vakaros vai neklātienē, badu nemirsi, jo uzturlīdzekļus un minimālo māmiņalgu saņemsi, nebūsi ne pirmā, ne pēdējā.
29.10.2016 11:45 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Manuprāt ir par daudz emocijas un velns tiek mālēts melnāks nekā ir patiesībā. Par apvainojumiem, kuri ir nepatiesi nevajadzētu baigi sacepties, bet mierīgi uztvert un pasmīkņāt. Vajadzētu arī apdomāt savu uzvedību, ricibu, runas veidu u.t.t., kas ir mainījies no laika, kad nebiji stāvoklī un abiem attiecības bija labas. Kā, lai saka, nav jau dūmu bez uguns.
29.10.2016 14:13 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
100% piekrītu Rowan komentāram.:-)
29.10.2016 15:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)