Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stāvoklī un viena

 
Reitings 29
Reģ: 25.08.2012
Situācija ir drausmīga, lai neteiktu vairāk, paliku stāvoklī, ar puisi esam kopā 2 gadus, izsargājāmies ar pārtraukto un bijām runājuši, ka, ja palikšu stāvoklī, viss būs forši un priecāsimies, tomēr draugam arī tāds vecums, kad būtu jābūt gatavam veidot ģimeni. Tad nu viss sākās tad, kad paliku stāvoklī, viņš mani emocionāli nokauj, vislaik mēģina risināt kkādas neesošas problēmas, piem. vislaik runā par maniem bijušajiem, kas man ar viņiem varētu būt vēl, kādas jūtas utt., tam nav vispār nekāda pamata un sakara, par to runā tik nopietni, ka mani tas uzvelk tik nenormāli traki, ka esmu gatava traukus plēst, negribu bērniņam tādu stresu nodarīt, bet es nevaru savākties, viņš nesaprot, vislaik vienu un to pašu maļ uz priekšu.. Vēl zinot, cik ļoti es uzvelkos par šo tēmu runāt, ka man tas neko nenozīmē un nav aktuāli, viņš turpina par to runāt un satraukt mani ar saviem absurdiem, ir atklāti pateicis, ka bērnu tagad negrib, bet viss jau būs labi (jo nekur jau neliksies), vislaik to vien tik atkārto, ka viss būs labi, gan jau tiksim pāri, bet nekādu emocionālu atbalstu es nesaņemu, tieši pretēji. Parādot usg bildīti, viņš man pateica- nu redz cik forši, Tev būs speļmantiņa!!!!!!! Kad sāku par to strīdēties, saka, ka tas bija tikai joks! Kā var tā jokot? Atvainojas par kko tikai tad, kad esmu jau novesta tik tālu, ka gribu braukt pie vecākiem un kravāju mantas! Es vairs nevaru to izturēt, man šīs attiecības izraisa nenormālu stresu! Vecāki vēl nezin par manu stāvoklī, plus, es mācos universitātē, ja aizietu pie viņiem, viņi arī uzturētu mani un bērnu... man nav spēka vairs.. Kā var būt kopā ar cilvēku, kurš negrib mūsu kopīgu bērnu un cer uz kkādu mistisku situācijas uzlabošanos?
28.10.2016 22:45 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
izsargājāmies ar pārtraukto

Lol. Ar galvu jādomā. Cik tev - 16?
28.10.2016 22:47 |
 
Reitings 29
Reģ: 25.08.2012
Man gribās mieru!!! Bet es nekur to nerodu, biju domājusi, ka tikšu nēsāta uz rokām, aprūpēta un mīlēta, nesot zem sirds viņa bērnu, bet ir tieši pretēji, sirds sāp, īpaši par mazo sirsniņu man iekšā, kura no sava tēva jau tagad nav gribēta...
28.10.2016 22:48 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Vajag domāt, pirms ar tādiem bērnus taisi :) Ķipa nezināji, kāds ir čalis.
28.10.2016 22:48 |
 
Reitings 29
Reģ: 25.08.2012
neprecīzi izteicos, vispār pielietojām kalendāro metodi, bet bijām entās reizes izrunājuši, ka ja pieteiksies mazulis, viss būs ok, un tas būs bijis īstais laiks.. šobrīd neprasu padomu par formu kādā tika ieņemts bērns, paldies par viedokli!
28.10.2016 22:49 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.09.2016
Puisis bērnu negrib, viņš to acīmredzami demonstrē, tāpēc nebrīnies, ja vienu dienu viņš nokūpēs bez pēdām un tev patiešām būs jāiet pie saviem vecākiem.
28.10.2016 22:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ir iespēja, ka tev hormoni liek justies neadekvāti.
Ir iespēja, ka tu pamatoti jūties neadekvāti.
Bet zini,, nē, tu NEESI viena ar bērnu, tu esi stāvoklī un neapmierināta ar savu vīrieti.
28.10.2016 22:54 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Kopš kura laika pārtrauktais ir kkāda drošā metode? Ar vīru - saprotu, darat ko gribat, bet tgd.. Nu tak čalis vnk seksu bez prezervatiiva gribeeja, un tgd lielaakaa atbildiiba buus alimentu nosuutiisana. Un Tu pati uz to parakstiijies, taaka nav ko cepties - pati izveeleejies ;) ja izmantojat tik nedrosas metodes,prtoams, ka ir liela iespeeja palikt staavoklii
28.10.2016 22:56 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Paņem atvaļinājumu, aizbrauc kaut vai uz nedēļu pie vecākiem padzīvo. Pārsteigties gan nevajag.
28.10.2016 22:58 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Nu ja tu izsargājies ar pārtraukto, ja to vispār var nosaukt par izsargāšanos, tad jābūt gatavai uzņemties atbildību, nevs visu uzgrūst vecākiem, lai viņi tevi un tavu bērnu uztur.
Saņemies un aizej ar viņu izrunāties. Ka nesproti kādēļ viņš ceļ aukšā bijušos bez pamata, ka tevi tas lieki uztrauc, un tavā stāvoklī uztraukties neajadzētu, un būsi pateicīga, ja viņš bijušos pat nepieminēs. Un arī to, ka vēlies no viņa lielāku atbalstu, jo neuzskati ka viņš šo bērnu vēlas, jo arī tas tevi uztrauc.
28.10.2016 23:13 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Vajag domāt, pirms ar tādiem bērnus taisi Ķipa nezināji, kāds ir čalis.

Kaut ko atskrien, ieķērc un pazūd. Kāda tad jēga to rastīt? Vai tad tas kaut ko mainīs? Meitene jau ir stāvoklī un viss, tur vairs morāles lasīšana nepalīdzēs par izsargāšanos.
Autorei iesaku doties dzīvot pie vecākiem, tā vien šķiet, ka tam čalim kaut kas nav kārtībā, kā arī bez viņa būsi mierīgāka. Veiksmi!
28.10.2016 23:15 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Sarežģīti. Aizbrauciet k.kur divatā, uz dienām divām, trim. Kādā neierastā vidē, ārpus pilsētas, vnk noīrējiet numuriņu.
Varbūt vides pamainīšana palīdzēs uz situāciju paskatīties no citas puses nomierināties abiem un izrunāties.
Pie vecākiem bēgt neiesaku, tas diez vai ko atrisinās attiecībās.
28.10.2016 23:40 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
labāk jau no sākuma stingri uzstāj uz savu viedokli.
ja aiziesi prom, ceri uz labāko bet gatavojies ļaunākajam.
droši vien ka būtu 2 scenāriji:
1. viņš Tevi aicinātu atpakaļ - tad vajag uzstādīt noteikumhs uz kādiem noteikumiem nāc atpakaļ.
2. viņš neliksies ne zinis... vai arī priecāsies...
man liekas, ka kko Tu tur noklusē? par tiem ex....? kāds pamats viņam par to runāt? varbūt ka esi raisījusi neuzticības aizdomas?
bet katrā ziņā vīrietis, kurš vienojas ar sievieti ar sekām un beigās negrib atbildēt par to ko sastrādājis, vairs vismaz manās acīs nav vīrietis, bet grīdas lupata.
paņem to grīdaa lupatu aiz matiem un skaidri un gaiši paskaidro, ka viņam ir izvēle augs ar bērnu vai bez bērna!
turies!
29.10.2016 00:05 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Parādot usg bildīti, viņš man pateica- nu redz cik forši, Tev būs speļmantiņa!!!!!!!

ja man tā pateiktu vīrietis, es nedomātu veidus kā viņu noturēt
29.10.2016 00:07 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Meitene atnāca pēc padoma nevis saņemt pārmetumus,attiecībās ir divi,ja sekss(mīlēšanās) ir bez prezervatīva,tad jārēķinās, ka ir risks ieņemt bērnu.
Vīrietis šobrīd apjucis, saprotu,ka meitenei smagi,viņas situācijā es būtu sagrauta,depresijā,bet tāda esmu es un katrs cilv.ir individuāls. Sevi un savu ģimeni cienošs vīrietis var pamedt sievueti,bet ne bērnu ko pats radījis.
29.10.2016 00:07 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Dažas, šķiet, vispār nelasa. Autore taču rakstīja, ka viņi apzināti izmantojuši nedrošu izsargāšanās metodi, un vīrietim iepriekš nav bijuši iebildumi pret iespējamo bērnu.
Ieteiktu ievilkt dziļu elpu, nomierināties, padomāt. Varbūt tiešām grūtniecības hormoni dara savu. Nu, piemēram, par to spēļmantiņu - varbūt tiešām vienkārši kaut kāds tizls joks. Ja godīgi, nesaprotu, ko tam teikumam tādu šokējošu vajadzētu nozīmēt, ka tā jāsatraucas?
Otrkārt, varbūt tagad, kad tiešām pieteicies bērns, vīrietim dūša saskrējusi papēžos, parādās šaubas. Tā notiek bieži, gan sievietēm, gan vīriešiem. Tāpat bieži, laikam ritot, šīs sajūtas pazūd. Nesteidzies ar šķiršanos, to vienmēr var paspēt. Ja vēl tev ir vecāki, kas var atbalstīt vajadzības gadījumā, tad vispār chill. Pagaidi, kad bērns piedzims, paskaties, kā būs.
Kaitinošās diskusijās neiesaisties. Vai arī vienreiz tiešām saplēs pāris šķīvjus, lai saprot, ka tu runā nopietni. :-P Nav jēgas stresam pievienot vēl stresu par to, ka nedrīkst stresot, tas nepalīdzēs. ;-)
29.10.2016 00:29 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Parādot usg bildīti, viņš man pateica- nu redz cik forši, Tev būs speļmantiņa!!!!!!!
ja man tā pateiktu vīrietis, es nedomātu veidus kā viņu noturēt

Būtu foršāk, ja viņš pateiktu "Nop, nav man līdzīgs, toč nav mans"
29.10.2016 00:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Jasaka ta, visupirms sac ar to, ka ignore vinu ikdiena. Uz nomaliem jautajumiem protams atbildi, bet neko vairak. Un ja saka tevi provicet, nesedi blakus, ej dari savas lietad. Tados brizos iedomajies, ka tev apkart ir burbulis un tevi tas viss neskar.
Man izskatas, ka vins grib notities un tad nu dara visu lai tu vinu pamestu jo pasam nav ieksaas.
Ka jau mineju, visas huinjas ignore, nepavelcies lidz un neuzbazies ar grutniecibu. Bus gajejs lai tad uzaudze pautus, atrod pedejas drosmes paliekas un tinas.
29.10.2016 10:10 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un morales lasitajas, ko jus vinai ar savu gudro komentaru palidzejat? Gudri *irst nav malku cirst.
29.10.2016 10:11 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Hmmm... Es gan gribētu zināt ko viņš domā ar : viss būs labi.?
Ja tagad jau nav labi,kas būs kad bērns piedzims?
29.10.2016 10:37 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
gan jau tiksim pāri

Šitais gan spridzina
29.10.2016 10:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits