Hobiji

 
Reitings 359
Reģ: 25.09.2013
Pastastam par saviem hobijiem! Esmu kaut ka meklejumos, isti nezinu ka. Varbut, palasot, ko citas dara, radisies kadas idejas :-)
27.10.2016 23:54 |
 
Reitings 135
Reģ: 25.09.2016
Fitness, kā lielākais un būtiskākais no maniem hobijiem. Kā pašam, tā palīdzība šajos jautājumos arī citiem. Konkrēti pēdējā laikā esmu vairāk pievērsies tam, ka brīvajā laikā uzņemu audzēkņus zālē uz kuru pats eju un domāju, ka pakāpeniski to skaits tikai pieaugs. Tā lieta sirdi silda vairāk nekā mans pamatdarbs un darīt labu citiem vienmēr ir pozitīvi.
Lasīt arī patīk, bet tam pēdējā laikā neatliek pārāk daudz laika. Labprāt nodarbotos ar zirgkopību, bet tur man vajag palīgus un vēl mazliet laika.
28.10.2016 10:59 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Sēžu un domāju, ai man nekādi hobiji nav, kad sāku lasīt, tad - āāā es arī daudz lasu, krāsoju mandalas, dekupēju, taisu rokassprādzes, tagad arī chokerus, gribu sākt adīt, tik jātiek līdz dzijas veikalam, savu sportošanu un jogošanu arī kā hobiju uztveru, + visādas diy lietiņas, cimdu izšūšana ar akmeņiem, apsveikuma kartiņas, kāzu aploksnes. jā es laikam esmu tāds riktīgs diy cilvēks :D
28.10.2016 11:07 |
 
Reitings 359
Reģ: 25.09.2013
Vai ta mandalu krasoshana ir aizraujoshs pasakums?
28.10.2016 21:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits