Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hilarija vai Donalds?

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Tā kā studēju politikas zinātni, ikdienā sanāk komunicēt ar bariņu ļaužu, kuriem šis temats ir topā mazliet citādā intensitātē kā "tautai". Bet es šovakar gribētu dzirdēt tautas balsi. Lai neveidotos haoss, strukturēšu jūsu potenciālās atbildes ar pārīti vienkāršu jautājumu:
1) Vai ASV prezidenta vēlēšanas jums šķiet aktuāls, jums personīgi un Latvijai nozīmīgs notikums? Kāpēc?
2) Kurš no kandidātiem jums šķiet piemērotāks prezidenta amatam? Kāpēc?
25.10.2016 20:30 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Man vienkārši interesē kur visi lielie bļāvēji bija tad kad Latvijā ievēlēja kārtējo parodiju par prezidentu? Kāpēc tad tāds šums nebija?
1. Lūdzu pasaki man no kura datuma Latvijā prezidentu ievēl tauta?
2. Argumentēti izskaidro kāds klauns ir R. Vējonis?
11.11.2016 12:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mēnesnīca
Vari nemaz nemēģināt man tagad p*st prātu. Es runāju par to bļavēju sugu kura pārdzīvo citas valsts notikumus kamēr pašiem valsts ir tāda pakaļā. Kāpēc tādi asins stindzinoši pārdzīvojumi nav manīti Latvijā kad tur augšā sēž klaunu bari?!. Lūk par to vajadzētu pārdzīvot. Par to, ka atkal kārtējo reiz nodokļus cels kamēr algas celt negrib neviens, par to, ka mums, iedzīvotājiem, atklāti ņirdz sejā. Kur es minu par to kas kur ko ievēl? Par to vispār nav runa.
Man nekas nevienam nav jāpaskaidro kur ne vel censties to darīt argumentēti. Situācija valstī ir klaunu roku darbs.
11.11.2016 12:39 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Tēlo,ka saprot no politikas kaut ko,bet pēc tam pat nevar savus apgalvojumus argumentēt. :-D
Bet es vairāk neizeikšos, jo I don't speak stupid. :-D
11.11.2016 12:51 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Beibe.Marta Ak šausmas, palūdza argumentēt savu viedokli, nevis centās sākt pis* prātu. Es tiešām gribētu zināt viedokli, kur tu paskaidro, ka mūsu pašreizējais prezidents ir slikts?
12.11.2016 12:12 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Biju par TRAMPU un arī tagad esmu par viņu.
Uzvares Hilarija tak sen skaidrs.onka ir stingri slims!
Smējos. Tieši otrādi, stingri slima ir Klintone, aizmirst ko runā, zaudē samaņu, raustās. Epilepsija, vai vēl sazin kādas kaites.

Palasot to, ko raksta daļa latviešu, nav brīnums, ka Latvijas valsts ir izzagta un atrodas tādā dirs*, kādā esam mēs šobrīd.
21.11.2016 00:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits