Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu krāsošana!

 
Reitings 71
Reģ: 27.05.2015
Labdien! Cik efektīvs būs matu krāsojums ombrē stilā, ja man iepriekš ir krāsoti melnā krāsā, kura jau gandrīz izbalējusi un atauguši ir jau savi dabīgie mati aptuveni 15 cm. Matu kopējais garums ir ap 70 cm, vidēji biezi. Vēlētos galus blondus, gandrīz sudraba. Vai var panākt frizētavā efektu no pirmās reizes, vai tomēr nepieciešama matu kodināšana? Cik tāds prieks kopumā varētu izmaksāt? Ko Jūs vispār varētu pateikt par matu kodināšanu - vecās matu krāsas noņemšanu? Paldies.
25.10.2016 14:41 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.09.2015
NĒ. Nekāda viena reize, nekādā gadījumā. (e) Tā kaitina, ka cilvēkiem vēl liekas, ka no melna uz blondu var vienā dienā pāriet. Nē, nu liekot olaplex klāt un rēķinoties ar to, ka pliku plesi var palikt - kāpēc ne :-D
Nepateici, kāda matu krāsa tev ir tagad. Man matus kodināja, lai no šokolādes brūniem uz sarkaniem varētu pāriet, lai izņemtu veco krāsu un padarītu mazliet gaišākus. Nebija tik bojājoši cik balināšana, bet tavā gadījumā (nez kāpēc liekas, ka tev varētu būt vidēji brūni mati) tas neko nemainīs. Ja gribi kaut cik veselīgus matus - viss pakāpeniski. Atceries, ka pelēkiem matiem jābūt apakšā platīnblondiem. Pelēks ir ar tonēšanu panākams, ne krāsa.;-) un - pelēko ir grūti uzturēt, jo ātri sadzeltē mati dēļ slikta ūdens, un nebūs tā, ka vienreiz nokrāsosi un staigāsi - regulāra kopšana! Es rēķinātos uz +/- 50€ normālā salonā :)
25.10.2016 14:58 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.05.2015
mauvii

NĒ. Nekāda viena reize, nekādā gadījumā. Tā kaitina, ka cilvēkiem vēl liekas, ka no melna uz blondu var vienā dienā pāriet. Nē, nu liekot olaplex klāt un rēķinoties ar to, ka pliku plesi var palikt - kāpēc ne
Nepateici, kāda matu krāsa tev ir tagad.

Pirmkārt, neesmu frizētavu fane - tāpēc nezinu vai var pāriet uzreiz no melnas vai nevar!!! Tāpēc arī jautāju.
Otrkārt, ja jau pati raksti, ka nevar no melnas uz blondu pāriet - tad kāpēc jautā kāda matu krāsa bij iepriekš! Arī jautājumā rakstīju, ka pašai mati jau ir autauguši aptuveni 15 cm - tumši brūnā krāsā, un krāsotie melnie mati arī jau gandrīz ir izbalējuši uz tumši brūno toni...
Izskatās, ka kādam šodien nav garastāvoklis, ja jau viss tracina - tad lūdzu izvairies no komentēšanas un nebojā garīgo citiem.
Vai tad forums nav domāts jautājumiem un diskusijām? Cilvēks jautā, lai uzzinātu.
Vienreiz dzīvē vēlos kaut ko pamainīt, un jau pārmetumi! :-D:-D
25.10.2016 15:17 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Drošāk jau būtu pāriet palēnām.
Man kādreiz bija melni mati, ar laiku pārgāju uz tumši brūnu toni un pēc kāda laika sāku krāsot arvien gaišākus katru reizi. Mani mati dabīgi ir pelēcīgi brūni, bet diezgan gaiši. Krāsoju tik ilgi, kamēr nonācu maksimāli tuvu savam dabīgajam tonim. Biju apsvērusi arī matu krāsas noņemšanu, bet baidījos sabojāt matus.
Ja gribi ātrāk - tad man šķiet pareizāk būtu sākt ar matu krāsas noņemšanu, bet ar vienu reizi pat tas iespējams nepalīdzēs (tā esmu dzirdējusi).
Ja gribi saudzīgāk, tad nāksies pagaidīt un pakāpeniski to darīt.
25.10.2016 15:23 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.09.2015
Essss , tas vispārināti bija, neuztver nu visu emocionāli.pašai sāpīga pieredze ar "davaj, vienā dienā koši zaļš!" Un joprojām, pēc 4 gadiem mati nav atkopušies.
Vēl jautājums - vai tu pamatu arī gribi citu. Ja negribi citu vai gribi tumšāku, tad kodināšana nav vajadzīga. Jo pašus galus, pieņemot to, ka negribi pamattoni mainīt, ir prātīgāk uzreiz sākt balināt, bet ieturēt intervālu starp balināšanām.
25.10.2016 15:42 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.05.2015
mauvii

Es nezinu kā tas process notiek, bet man drīzumā ir jādodas ceļojumā, tāpēc vēlējos kaut ko pamainīt savā matu tonī, melnais un tumšais jau ir apnicis, vēlētos kaut ko gaišu. Ienācis bija prātā ombrē - jo ja pie saknēm mati paliek tumši un gali gaiši, tad ja nu nepatīk - saņem astē un ģīmis nemainās!!!:-D
Biju zvanījusi uz frizētavu, man arī teica, ka labāk ombrē nevajag, jo vienā dienā sabojātus matus atjaunošu tik ar gadiem.
Tāpēc pierakstījos uz konsultāciju, apskatīsies manus matus un izvēlēsimies labāko variantu, tuvāk manām vēlmēm.
Piedāvāja sāk ar balināšanu šķipsnās, BET man ir bail, ka sanāks kā vienreiz gadus 6 atpakaļ - kad izbalinātās šķipsnas bija reāli rižas, reti kura sanāca manā vēlamajā tonī, kaut toreiz mati nebija nekad iepriekš krāsoti. Toreiz atceros, vēl nopirku pati balinātājus ntos un ntās reizes ķepēju matos, kamēr bija reāli blondi salmi uz galvas!!! :-D Un no tās reizes pie friziera neesmu gājusi!
Griežu matus pati, to protu, ir komplekts, bet ar krāsošanu esmu uz Jūs... :-D
Vienīgais labums, ka mati ātri aug. Tāpēc nav žēl mazliet pabojāt un pariskēt atkal - gribās ko gaišu, nu varbūt ne tieši blondu, varbūt kādus citus variantus, tik ne sarkanus un tml...:-|
25.10.2016 17:10 |
 
Reitings 222
Reģ: 14.01.2016
Tas tā var būt un ir normāli, ka šķipsnās balinot no tumšas krāsas sanāk dzeltenas vai rižīgas. Bet tādēļ frizierim pēc tam tās ir jātonē. Un rezultāts var būt patīkams.
25.10.2016 17:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tu man kā frizierei pastāsti kas ir krāsas kodināšana? Pirmo reiz tādu terminu dzirdu.
Par to vai iespējams, tam ir ļoti daudz blakus faktoru. Cik ilgi mati krāsoti melni, cik poraini/sausi. Es katrā ziņā neuzņemtos to darīt vienā reizē, visticamāk divās, ideāā variantā trīs piegājienos.
25.10.2016 17:59 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.05.2015
Beibe.Marta

Šodien sazvanot frizieri, jautāju vai ir kāda iespēja noņemt veco matu krāsu - viņa to nosauca par kodināšanu, piebilstot, ka tas ir sāpīgs process...
Savus matus nemaz tik bieži nekrāsoju, pēdējo reizi krāsoju pirms pus gada. Mati ir zīdaini, gludi, nav sausi.
Esmu jau apsvērusi domu, ka labāk nedarīšu neko!:-D Tā kā mati aug ātri, labāk ataudzēšu un apgriezīšu līdz ar dabīgo ataugušo matu krāsu. Taču dabīgā ir tādā nesaprotamā tonī - ne ta tumši brūni, ne pelēcīgi! :-/
25.10.2016 23:59 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.09.2015
Beibe.Marta
Balinošā mazgāšana, vai vnk krāsas izņemšana arī esmu dzirdējusi.
Nu rēķinies, ka tāpēc arī ir vajadzīgas tās daudzās reizes - no melna nokļūsti līdz rižam un tad tikai līdz tādam, kuru var tonēt utt. Starptonis būs vienalga! ;)
26.10.2016 00:46 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Es tiku pie skaista ombre tikai ar izbalināšanu (mati bija krāsoti sen), nemaz tālāk neko nekrāsoja, jo izskatījās labi tāpat.
26.10.2016 00:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
viņa to nosauca par kodināšanu, piebilstot, ka tas ir sāpīgs process.

Sāpīgs? OK :D Pati esmu sev matu krāsu ņēmusi ārā, neskaitāmas reizes gadu laikā, katru reizi ar citu prof. līdzekli, nekā sāpīga tur nav. Bet nu nez, ir jau frizieres kuras 40 vol balinātāju uz skalpa uzliek un klients tiek pie apdeguma čūlām.
26.10.2016 10:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits