Uznāca "klikšķis", jeb pareizāk sakot iedvesma.

 
Reitings 300
Reģ: 10.06.2016
Sveikas, cosmo meičas! ;-) Man tikko es nezinu uznāca kkāds "klikšķis" vai visdrīzāk "iedvesma" pašmācīgi apgūt Angļu valodu (pašai to mācīties) ;-) Tad nu man ir jautājums.
Ar ko man sākt viņu mācīties, ar vārdiem, ar gramatiku vai kā ?( un ja ar vārdiem , tad ar kādiem būtu jāsāk? ) :-) Varbūt varat kāda ieteikt kādu metodi foršu/interesantu, kā mācīties ? :-) Un kur lai iemācās piemēram tuvu perfektam- izrunu, jo cik zinu mums latviešiem ir tas latviešu akcents :-D (atvainojos, aizvainot nevienu ar to negribu)
Veiksmīgu šo dienu!(l);-)
25.10.2016 12:45 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
tur pat ir Psiholoģiskais portrets un pašanalīze, izmantojot dzimšanas datus (3 nodarbības)
crazy :D
varētu iet uz pastalu darināšanu, tas šķiet forši, bet tālu jābrauc :/ bet es novirzos no tēmas, korejiešu valodas gan tur nav.
25.10.2016 16:45 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Ja gribas iemacīties pamata līmenī, tad tas ir iespējams arī pašmācības ceļā. Ir vairākas aplikācijas, tā pati englishpage.com, kur ir no a līdz z par gramatiku viss. Protams, ja uztver labāk ko citi saka, tad filmas, ziņas, vislabāk, ja vēl sanāk komunicēt daudz.
Cita lieta, ja gribas pašu augstāko jeb advanced līmeni. Tur nu gan to būs ļoti grūti, ja pat neiespējami (ja nav izteikta talanta) esot Latvijā uzdzīt. Jo angļu valoda krasi atšķiras no latviešu vai krievu. Viena lieta ir samācīties gramatiku un vārdus, otra lieta prast lietot katru vārdu attiecīgajā kontekstā, veidot sarežģītus saliktus teikumus. Jo vairāk mācies šo valodu, jo saproti, cik tomēr sarežģīti tas viss ir.
25.10.2016 18:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kāds tev līmenis, ko tuproti, ko tu neprti? vai filmu be subtitriem saproti? un ar subtitriem? vai lubeni angliski spēj lasīt? Kāds vismaz CE angļu valodā bija un kurā gadā?
Korejiešu valodu ir vismaz viens puisis Rīgā, kas pasniedz, es tikai viņa numuru sen jau esmu pazaudējusi.
25.10.2016 18:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
http://www.la.lv/korejiesu-valoda-raisa-interesi/
un te 2016 gada rudens raksts par kursiem!
25.10.2016 19:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits