Apjukusi..sapni, karjera un nakotne

 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Sveikas dailas damas!
Ka jau nesena diskusija biju rakstijusi nedaudz par savu dzives stastu, ka es esmu sekotaja apkart pasaulei(uz isiem terminiem katra valsti) savam viram, bet ne gluzi par to stasts sobrid.
Esmu laimiga, lutinata un mileta, bet tomer ir "bet". Dazbrid skiet, ka sada dzives stila del nespeju realizet savu potencialu karjera. Jaa es macos UK talmacibas skolas, gandriz visur atradu sev darbinu, kas dod man salidzinosi labus ienakumus, bet galigi nav tas kas patiktu. Muzdien esam katra pasaules mala par isu laiku, lai es spetu sakt realizet savi sava laucina. Diezgan labi iemacijos sadzivot, ka stradaju darbu, kas nepatik, bet speju iekrat un pirkt sev gandriz visu ko velos.. Lidz vienu dienu runajos ar vina gimeni un vini pateica, ja Tev riebjas darbs varbut labak brauc majas, dzive gara Tev jaatrod sava nodarbosanas.. Un tas man lika domat, vai tiesam daru ko nepareizi?
Mes esam gimene un skirti dzivot karjeras varda nevelos, ari vins ne. Bet briziem jutu, ka driz sabruksu un mans ego ari bus iedragats, ja ta turpinasu. Pat ja iemacijos sadzivot ar to, ka nedaru sapnu darbu mani loti apbedinaja tas, ko dzirdeju no vina gimenes puses..
Vai tiesam ir tiesibas kadam parmest, ka es vismaz censos?
24.10.2016 09:57 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Nu bet protams ka tavu vīrieti var loti labi saprast. Nevienam nav vajadzīga nestrādājoša sieviete, kas tik šēž mājās un neko nedara (mājas uzkopšana neskaitās). Vispirms atrodi jaunu darbu, pirms ej prom no vecā. Par tik elementāru lietu nēesi iedomājusies?
24.10.2016 14:42 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Vispirms atrodi jaunu darbu, pirms ej prom no vecā.

A varbūt viņai arī vajag atpūsties tāpat kā tev? Jeb tev šķiet, ka tu pa tiem pāris mēnešiem paspēji vairāk nogurt nekā šī meitene, kura paralēli darbam arī studē? (t)
24.10.2016 14:51 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vīrieša dēļ tu esi ziedojusies! Ko viņš tur vispār var pīkstēt?!?
Vīrietis, kurš liek sievai strādāt par minimālo?!? Kamēr pats sev būvē smuku karjeru?
Bāc nu tādu pasūtīt d**** ir par maigu

Man gribas piekrist šim komentāram
Nu, nesmuki vīrietim izteikt pretenzijas situācijā, kad sieva ir piekritusis doties viņam līdzi, atsakoties no daudz kā svarīga pašai.
Jā, nav spiesta lieta it kā, bet tomēr, izvēloties mīlestību, jāupurē iespēja biežāk satikt vecākus un citus tuviniekus, arī izveidot karjeru utt.
Man būtu svarīgs arī bērnu jautājums šādā situācijā - kad un kur? Bet varbūt autorei tas nav svarīgi, tad jau šis nav aktuāli.
24.10.2016 14:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mīļā meitene, iemācies savās attiecībās pastāvēt par sevi!
.
Tikai tāpēc, ka VIŅŠ kaut ko neatbalsta, tas nenozīmē, ka tu šādu lēmumu nedrīksti pieņemt, ja tev tas ir svarīgi. Nevis tikai TEV ir jārēķinās ar viņa karjeru, viņa labsajūtu, viņa uzskatiem par to, ko sievietei ir vai nav jādara, bet arī viņam būtu jārēķinas par to, lai tu šajās attiecībās justos komfortabli.
.
Es parasti indīgi smīkņāju, ja kāds tā saka, bet par tevi gan tas būtu atbilstoši - tu viņam atdod savus labākos gadus, nepadomājot, ko pa šiem gadiem varētu sasniegt arī SEV.
24.10.2016 15:04 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
NordicBelle-Tici man, es noteikti vairāk noguru nekā vina. Un es jau meklēju jaunu darbu, lai gan plānoju pat nedaudz ilgāk atpūsties, bet ar nedēlu pietika lai man tas apniktu un gribētu atkal strādāt, tikai ctā darbā. Kādi pāris mēneši? Wtf? Ja darbu tiešām meklē, nevis vienkārši tup mājās, tad var atrast pa nedēlu un ātrāk.
24.10.2016 15:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vispirms atrodi jaunu darbu, pirms ej prom no vecā. Par tik elementāru lietu nēesi iedomājusies?

A tu kāpēc nemeklēji pirms aizgāji no sava pārdevēja darba? uz mammas rēķina baigi stilīgi dzīvot? :-D
24.10.2016 15:08 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Selīna- vispār, es tēŗēju tikai savu nopelnīto un sakrāto naudu, tapēc arī strādāju. Nerunā ko nezini ;)
24.10.2016 15:11 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Bet meitenei arī varbūt iekrājumi ir! Pats tu gribēji atpūsties, nu, viņa arī grib. Tieši tev kā nevienam citam vajadzētu saprast kā ir, kad gribās atpūsties pēc smaga darba! :-D
Savas "tiesības" atpūsties tu gribi izmantot kā vien māki un diskusijā saki "mātei nauda ir", bet līdz ko kāda sieviete sagrib atpūsties, tā spuras gaisā. Tevi māte mājās sit vai kas tev ar to galvu?
24.10.2016 15:14 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Tevi māte mājās sit vai kas tev ar to galvu?

:-D:-D
es tikai vēlētos jautāt Rīdziniek, no kurienes tev tāds naids pret sievietēm? Tādas negācijas un nepatika?
24.10.2016 15:19 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Selīna- Nu tas ir tikai apsveicami ka vina pelna un tērē savu nevis savā vīrieša naudu! Zini, kad es gāju prom no darba, man arī VISI teica lai vispirms atrodu jaunu, bijusī kolēģa ar kuru labi sadraudzējos un gandrīz reizē ar mani aizgāja, ari vispirms bija atradusi jaunu darbu, pirms aizgājā, no tā. Tā arī ir pareizi. Kāda atpūta? Man jau zb nestrādāt, kur nu par vairākiem mēnešiem runājot...smieklīgi...
Man viss mājās ok, tevi gan izskatās vīrs dauza un tā pamatīgi un laikam pelnīti, ja tu ar vinu izrunājies tāpat kā seit forumā :D
24.10.2016 15:19 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man jau zb nestrādāt, kur nu par vairākiem mēnešiem runājot...smieklīgi..

a kāda tev daļa gar cita cilvēka nestrādāšanas termiņu? visiem jābūt kā tev?
Rīdziniek, man vīrs ir? tu tak teici, ka tikai māte ar māsu!
24.10.2016 15:21 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vīrietis var iet prom no darba, ja nav atradis neko vietā, bet sievietēm gan to nedrīkst :D
24.10.2016 15:22 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
dreambig- Gribi atklāti atbildēšu? Man vienkārši ir nepatika pret dalu ŠEJIENES lietotājām , kas izsaka nepelnītus pārmetumus par neko. Vispār es sievietes loti mīlu un cienu, bet ne tādas ka 99% sejienes lietotājas.
24.10.2016 15:23 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Selīna-Tu lasīt māki? Vinas vīrietis pats negrib lai vina nestrādā un tup mājās. Tapēc arī saku lai vispirms atrod jaunu darbu, pirms iet prom no vecā. Es tikai nesaprotu kur tāds ass mežāzis esi? Mana vecmamma arī ir mežāzis pat abas un tik foršas, gādīgas, mīlošas sievietes,pieminekli par to pelnijušās! Bet tu te visus trollus un sievieškārtas lietotājas ar savādāku viedokli uzreiz stulbi, debīli, kuces utt. Nu kā tā var runāt pieagusi sieviete? (t) Virietim piestāva lamāties, bet sievietēm nē, it ipāsi ja esi piedzimusi loti draudzīgā un komunikablā horoskopa zīmē.
24.10.2016 15:27 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tu esi tā pieaugusī sieviete? Nu piedod, ar tevi es savādāk nevaru :'-(
24.10.2016 15:30 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Nezinu nevienu vīrieti, kam piestāvētu lamāšanās.
24.10.2016 15:43 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Virs saka, ka loti negrib, lai sezu majas, jo tada veida es tikai degradesos. Vins saka nav starpibas cik Tu pelni, bet Tev ir jadara kas tads, kas Tevi interese

No vienas puses ir sievietes, kas neprot attīstīties bez noteikta grafika (darba, skolas, bērna).. Tev pašai tā šķiet, ka, mājās būdama, tu degradētos?
24.10.2016 15:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Bet es laikam neizprotu to argumentu par degradēšanos un piespiedu iešanu strādāt. Tiešām neticu, ka sieviete, strādādama darbu, kas izteikti nepatīk un iet tur tikai tāpēc, lai būtu nauda, nedegradēsies. Jā, mājās netupēs, bet slikts noskaņojums, nevēlēšanās iet uz darbu, bezcerība, apnikums ir tikai daži no tās emociju gammas, kas var novest pie depresijas, kas, manā skatījumā, tāpat novedīs pie tā, ka sieviete kļūs par robotu.
Un jā, ja ar visu sirdi saprastu, ka gribu būt mājsaimniece, tad būtu vienalga un runātu par to ar vīru. Nevajag klausīties visādas muļķības, Tu daudz esi upurējusies viņa labā. Ja pagaidām nezini, ko gribi, tad paņem pauzi un apdomā, ko vēlies darīt
24.10.2016 15:55 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Ir arī gadījumi, kad nestrādāšana tiešām degradē, ka zūd intereses, nezin, ko pats vēlas, nejau tad, kad zina, ka vēlas būt mājsaimniece. Šeit pat ir sievietes, kuras, kļūdamas par mājsaimniecēm, saprot cik ļoti patīk mājās ieviest kārtību vai mācīties interesantas receptes, nevis katru dienu konveijerā iet strādāt.
Meksikanka, es arī tāpat uzskatu, labāk atpūsties pāris mēnešus, teikt vīram, ka ņem viņa padomu vērā un vēlies darīt kaut ko sev, jo, kā jau viņš teica, ne jau par naudu viņai jāuztraucās. Manuprāt, tev nav jāprasa viņam atļauja, bet šādas lietas ir jāpārunā.
24.10.2016 16:01 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Selīna- Lai cik pārsteidzoši tas skanētu, bet tu. Vari, vari, ja jauki runā, visu var sarunāt ;)
24.10.2016 16:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits