Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apjukusi..sapni, karjera un nakotne

 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Sveikas dailas damas!
Ka jau nesena diskusija biju rakstijusi nedaudz par savu dzives stastu, ka es esmu sekotaja apkart pasaulei(uz isiem terminiem katra valsti) savam viram, bet ne gluzi par to stasts sobrid.
Esmu laimiga, lutinata un mileta, bet tomer ir "bet". Dazbrid skiet, ka sada dzives stila del nespeju realizet savu potencialu karjera. Jaa es macos UK talmacibas skolas, gandriz visur atradu sev darbinu, kas dod man salidzinosi labus ienakumus, bet galigi nav tas kas patiktu. Muzdien esam katra pasaules mala par isu laiku, lai es spetu sakt realizet savi sava laucina. Diezgan labi iemacijos sadzivot, ka stradaju darbu, kas nepatik, bet speju iekrat un pirkt sev gandriz visu ko velos.. Lidz vienu dienu runajos ar vina gimeni un vini pateica, ja Tev riebjas darbs varbut labak brauc majas, dzive gara Tev jaatrod sava nodarbosanas.. Un tas man lika domat, vai tiesam daru ko nepareizi?
Mes esam gimene un skirti dzivot karjeras varda nevelos, ari vins ne. Bet briziem jutu, ka driz sabruksu un mans ego ari bus iedragats, ja ta turpinasu. Pat ja iemacijos sadzivot ar to, ka nedaru sapnu darbu mani loti apbedinaja tas, ko dzirdeju no vina gimenes puses..
Vai tiesam ir tiesibas kadam parmest, ka es vismaz censos?
24.10.2016 09:57 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Varbūt pamainieties lomām? Piemēram, ja tu 5 gauds seko viņam un dzīvo viņa izvēlētajās valstīs. Tad nākamos 5 gadus viņš seko tev un lai notiek pēc tava prāta dzīvošana attiecīgajā valstī?
24.10.2016 10:17 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Jāatrod jau vienmēr kompromis visā. Zini,lai pēc tam nav jānožēlo, jo tev arī ir jādzīvo, jāstrāda kur vēlies, nevis upurēties attiecību labad. Kas nu kuram svarīgāks, bet tas tev pašai jāizlemj cik gatava esi tam visam un kādu izvēli darīt.
Padomāt vai pēc gadiem tu nenožēlosi iespējas kuras varēji izmantot.
24.10.2016 10:19 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Vinam ir loti labi atalgots darbs un specifiska joma. Reali vinam 10 gadus vel vismaz sanaktu braukat apkart un tad vins butu pietiekami sapelnijis, lai varetu palikt uz vietas. Man ir tuvu 30 bez darba pieredzes sanemsu sakuma tik knapu algu, ka tik un ta neizdosies ne tuvu pietuvoties tam, ko varam sobrid..
24.10.2016 10:43 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
man ir līdzīgi, tikai neceļojam, bet dzīvojam valstī, kurā man nav iespējas attīstīt karjeru, kā man būtu Latvijā. Bet es nevaru iedomāties, ka spētu atgriesties LV, jo bez vīra nebūtu laimīga. Es vispār vienmēr esmu bijusi tāds māju cilvēks, tāpēc arī ir grūti, nav tā kosmopolītiskā gēna. Tā nu dzīvoju, kā ir. Saprotu Tevi. Jāizvēlas ģimene vai karjera. Es izvēlējos ģimeni.
24.10.2016 11:33 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Izabella1 bet strada ari tur? Es ari nebutu laimiga Latvija, bet sajutos, ta ka dzivotu uz vira rekina pec ta, ka vina gimene izteicas.. Tas diezgan iedragaja manu ego..
24.10.2016 11:37 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
_mia tev tiešām vajag strādāt darbu, kas nepatīk? ja vīram ir karjera, kuras dēļ jāpārvācās no vienas valsts uz citu, vai viņš nespēj tevi nodrošināt, kamēr atrodi darbu, kurš patīk vai sliktākajā gadījumā neatrodi nemaz, bet vismaz nedari ko tādu, kas nepatīk?
tas, ko viņa ģimene saka arī ir dīvaini, jā, katram cilvēkam jāatrod sava īstā nodarbošanās.. no otras puses, atrast savu īsto līdzcilvēku ir vēl grūtāks uzdevums un tas jums abiem ir sanācis, vai tiešām attiecības ir vērts ziedot? it īpaši, ja lieliska karjera nav garantēta, bet tikai iespējamība.
24.10.2016 11:41 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Es strādāju, bet darbu, kas man nepatīk, neko daudz nepelnu, arī sanāk, ka dzīvoju uz vīra rēķina, vairāk vai mazāk.
Vīra vecākiem jau vajadzētu saprast Tavu situāciju, neņem galvā.
24.10.2016 11:43 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Iedragāja tavu ego, jo laikam vecāki saprot, ka sēdi vīram uz kakla un dzīvo pa viņa naudu. Mau.a!
24.10.2016 11:43 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Tur ta lieta, ka stradaju darbu kas nepatik, bet speju diezgan labi nopelnit. Virs saka, ka loti negrib, lai sezu majas, jo tada veida es tikai degradesos. Vins saka nav starpibas cik Tu pelni, bet Tev ir jadara kas tads, kas Tevi interese. Lidz sim nav izdevies atrast tadu.. Ta ka vien turpinu darit to, kas loti loti nepatik..
24.10.2016 11:47 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
_mia, varbūt jāmēģina pārorientēties un mēģināt strādāt darbu, kas Tevi nepiesaista vietai, tāds, kuru vari turpināt no jebkuras pasaules malas... Tas varētu daudz ko atrisināt!
Bet es noteikti nedotos prom no vīra, tas potnciāli ļoti var atsvešināt un beigās varat nonākt pie šķiršanās.. Jāmēģina atrast risinājumi, kompromisi.. un par ģimenes sacīto, nesatraucies!
24.10.2016 11:48 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Mans gan man ļauj sēdēt mājās, bet tas ir šausmīgs variants priekš manis.
Vai Tu pati vari noformulēt kāds tieši darbs Tev patiktu, kādu gribētu strādāt? :-)
24.10.2016 11:52 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Tad problēma ir nevis valstī, vīrā vai darbā, problēma ir tajā, ka pati nezini, ko gribi un tikai čīksto, ka esošais nepatīk. Pat man jau apnika, domāju vīra ģimenei arī apnika klausīties.
Meitene, no tevis neviens neprasa algu, tikai lūdz nodarboties ar to, ko tu pati vēlies.
24.10.2016 11:54 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Grūti ir tad, kad zini, ko vēlies, bet darīt nevari, jo ģimenei nepietiks naudas.
24.10.2016 11:55 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Un gruti ir ari tad, kad Tev ir izglitiba un nav pieredze un tos menesus pavadot Tu suti simtiem CV, bet Tevi nekur nenem. Un Tev jadara tas, kas lidz kaulam riebjas, jo sedet majas nav opcija, jo olbigati ir kas jadara..
24.10.2016 12:02 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
priekš manis tas būtu ideāli, ja būtu vīrs ar karjeru, kuras dēļ jāceļo, par finansēm nebūtu jāraizējās un varētu darīt, ko vēlos. jo es tā pat ik pa laikam aizbraucu kaut kur uz gadu vai diviem. mājās nesēdētu, darbu, kas riebjās arī nedarītu. esmu radoša, ir profesija, kuru varu viegli transformēt par freelance tipa darbu, kā arī nebeidzu iesaistities festivālu u.c. projektu organizēšanā. varbūt, ka tu savu profesiju arī vari mēģināt padarīt nepiesaistītu vietai? vai strādāt "uz projektiem", nevis līguma darbu, kaut ko tādu kas interesē?
24.10.2016 12:03 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
viņš tiešām tevi tik ļoti dzen strādāt, ka neļautu pasēdēt bez darba 1-2 mēnešus, kamēr atrodi kaut ko, kas neriebjās?
24.10.2016 12:04 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ko īsti tu gribi darīt?
Pelnīt tev nevajag, finanses nav problēma. Mēģini tikt kādā praksē savā vēlamajā nozarē, ja pa maksu nekas nesanāk.
24.10.2016 12:05 |
 
Reitings 252
Reģ: 12.12.2014
Reali vinam 10 gadus vel vismaz sanaktu braukat apkart un tad vins butu pietiekami sapelnijis, lai varetu palikt uz vietas. Man ir tuvu 30 bez darba pieredzes sanemsu sakuma tik knapu algu, ka tik un ta neizdosies ne tuvu pietuvoties tam, ko varam sobrid..

Tad saproti un pieņem, ka nebūs tev nekāda baigās karjeras dzīvē, vai tu to vari?
Vai vispār gribi būt karjeriste, visu pamest un no 0 tagad sākt nodot sevi darbam? Es personīgi nesaprastu priekš kam, jo bez tuvākiem cilvēkiem nekam nav jēgas... pierādīt sev pašai kaut ko..?
Bez tam, neskatoties uz esošo dzīvesveidu, varbūt ka tomēr gribēsiet bērnus? Arī tajā laikā nebūs tev nekādas karjeras un pelnītājs būs vīrs.
Tavs ieguldījums ģimenē ir, ka tu atbalsti vīru, noliec savus "karjeras sapņus", ja tādi patiešām ir, un dodies viņam visur līdz.
Es arī atbalstu tos ieteikumus kur minēts, ka varētu strādāt vietai nepiesaistītu darbu. tagad taču visādi blogi utt.
Mēs neviena tā arī nezinām, kas tev patīk? tas palīdzētu tev palīdzēt ar idejām.
24.10.2016 12:13 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Tu gribētu sēdēt mājās, tiešām domā, ka būtu laimīga? Tad Tev jāsaka tas vīram, un nekāds "viņaprāt, degradēsies". TU zini labāk, kas ir labākais variants priekš Tevis.
Nav tā, ka pati īsti nezini, ko gribētu strādāt, ka nemaz neesi atradusi savu vietu dzīvē?
24.10.2016 12:16 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Man pasai vienkarsi pirma pieredze ar parcelosanos bija drausmiga, 4 gadus Latvija stradaju taja joma un skita sapnu darbs, aizbraucu uz arzemem un saku to pasu un ta bija tira elle. Sapratu, ka ne tik daudz tas ir par darbu ko dari, bet par valsti un tas likumiem un visu parejo. Attieksmes, izaugsmes un visa zina.
Kops ta briza ir ta, ka nezinu, kura valsti kurs darbs butu tads, kur pret Tevi izturetos cilvecigi.
Es esmu ar bakalauru biznesa menedzmenta un sobrid studeju socialas zinatnes. Man ir perfekta anglu valoda, bet tik un ta lielakaja dala vietu ka pret sienu un neko pratigu nedabonu.
Neesmu laikam pietiekami gudra saprast, ka es varetu dbut kadus projektus, jo neviens pazistams tados nav piedalijies.
Saku apsvert domu par praksi, bet protams, ka tomer sava naudina butu liels pluss, ka sobrid.
24.10.2016 12:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits