Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

???

 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
"Iekšēja trauksme, panika, nepārejošas bailes, bez izskaidrojama iemesla – tas vislabāk spēj raksturot manas pēdējā laika emocijas. Bet tās nav kā bailes, kad šī panikas izjūta izzūd ikreiz, kad novērsts baiļu cēlonis. Man nepatīk lidot – klaustrofobiskā sajūta, ka esi iesprostots mazā metāla būrī ar vairāk kā 300 cilvēkiem, un tas viss vēl kaut kur gaisā, ir nepanesama. Visas tās enerģijas, visas iespējamības un apziņa, ka, ja kaut kas notiks, tad, bladāc – un tu simts procenti esi pazudis no šīs pasaules. Bet mana darba dēļ, ko mīlu, ir jāceļo, un daudz. Šīs bailes pāriet tiklīdz šasijas saskaras ar cieto asfaltu. Taču pēdējā laikā ir tāds nepārejošs uztraukums, iekšējs stress, laikam pareizi jau ir – trauksme. Nemitīgi tāda sajūta, ka kaut kas notiks, kaut kas būs… Bet ne jau tā labā, kņudinošā sajūta, kad tu intuitīvi jūti, ka nāks brīnišķas lietas tavā dzīvē. Un nevis tā sajūta, kad tu riskē, bet iekšēji zini, ka tas ir tā vērts. Nē, tā ir sajūta, ka tūlīt būs panika, pilnīga katastrofa, un tu neko nevari darīt, lai to novērstu. Man ir grūti koncentrēties uz lietām, tāds satraukums, domas peld pašas no sevis, esmu nemitīgi kā uz adatām… Naktīs nav iespējams gulēt, pamostos bez loģiska iemesla, un tad stulbi blenžu uz mēnesi aiz loga. Es sēžu darbā un ne no kā sāku svīst, trūkst elpa, šķiet, ka sirds kāps pa muti ārā… parasta darba diena, ikdienišķi epasti un komunikācija ar klientiem… Pieķeru sevi situācijā, kad domājot, esmu saplēsusi savas ienadžu ādiņas līdz asinīm, kā mazs bērns. Gribas ar to cīnīties, esmu dzīvespriecīga jauna sieviete, bet ķermeni it kā atsakās to pieņemt. Tāds pilnasinīgs vājums, nekā negribēšana, nevarēšana, nespēja… tikai truls beziemeslu uztraukums. Neatceros, kad pēdējo reizi jutos mierīga un harmoniska.”
24.10.2016 09:28 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Man ir viena pazīstama sieviete, kura baidās lidot. Ārsts izrakstīja "man vienalga" tabletes priekš lidojumiem.
Problēma ir tā, ka viņai pēc tam arī biznesa vidē ar klientiem un biznesa partneriem arī ir vienalga.
dorothea, Tev gadījumā nav VD?
24.10.2016 09:32 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Izklausās jau pēc veģetatīvās distonijas, bet vislabāk jau aiziet pie ģimenes ārsta, analīzes utt.
24.10.2016 09:32 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Pēc simptomiem izskatās, ka VD ir pie Tevis. Jāiet pie daktere, lai nosaka kā ir un ko darīt. Iesaku risināt to uzrreiz, nevis mocīties un ielaist. ;)
24.10.2016 09:43 |
 
Reitings 19
Reģ: 02.10.2016
Ārsts izrakstīja "man vienalga

Atvaino, sasmējos. :-D:-D:-DEs pirmo reizi dzirdu tādu nosaukumu zālēm :-D
24.10.2016 10:15 |
 
Reitings 202
Reģ: 20.07.2015
http://www.monday.lv/nemitiga-iekseja-trauksme-ka-ar-to-cinities/
Domā, ka cosmo dos labākas atbildes kā psihoterapeite? :D
24.10.2016 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
Jā, tas nav mans, bet izjūtas ir precīzi manas, labāk neuzrakstītu.
Jā, cosmo jau diagnozi neuzstāda, bet man bail iet un klausīt psihologu, iešana pie psihologa, viņa klausīšana man liekas, ka ir atzīšana, ka nespēju ar sevi tikt galā.
24.10.2016 10:38 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
Lai gan tas ir vienīgais variants
24.10.2016 10:38 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Bet kas tur slikt ka netiec ar sevi galā? Tas ka tu pie viņa dodies lai iemācītos ar sevi tikt galā manuprāt ir daudz labāk nekā nedarīt neko un mocīties
24.10.2016 13:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits