Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Diagnosticējošā laparoskopija

 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Labvakar, dāmas!
Šī gada sākumā mani nozīmēja diagnosticējošajai laparoskopijai. Pieteicos rindā un īsi pēc tam aizbraucu uz ārzemēm ar domu, ka rinda būs 4 - 6 mēneši un līdz tam laikam jau būšu atpakaļ. Tomēr plāni mainījās un arī no slimnīcas pazvanīja ātrāk, aicinot uz konsultāciju (kurai tā arī nepieteicos). Tagad, kad viss paliek arvien sliktāk un sliktāk, esmu nolēmusi operāciju beidzot veikt. Bet šoreiz par maksu. Tad nu vēlējos pajautāt citu meiteņu pieredzi:
- Cik ilgi pēc konsultācijas notiek operācija?
- Vai man ir jāatkārto kādi izmeklējumi pirms tam?
- Ja kāda ir veikusi maksas operāciju, cik ilgi bija jāgaida rindā?
- Vai nozīmējums ir obligāti nepieciešams, veicot maksas operāciju?
Lūdzu palīdzību mammai, bet viņa mēģina panākt, lai es eju uz valsts apmaksāto, kā arī mēģina ieskaidrot, ka visi izmeklējumi ir jāveic no jauna (lai gan operācija ir diagnosticējošā un šogad jau izmeklējumi ir veikti).
Jūtos šobrīd tiešām izmisusi un būtu pateicīga par jebkuru pieredzes stāstu.
22.10.2016 20:13 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.06.2010
Sveika! Man šonedēļ pašai veica laparaskopiju. Pieteicos septembrī, oktobrī operēja. Man bija nosūtījums. Pirms operācijas bija jātaisa asinsanalīzes, urīna analīzes, kardiogramma un plaušu rentgens. Tās pārbaudes ir jāveic iespējami tuvāk operācijas dienai. Tā man teica daktere.
22.10.2016 20:41 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Paldies, Opra! Tu padarīji manu šodienu priecīgāku. Pirmdien zvanīšu uz slimnīcu un ceru, ka izdosies visu sarunāt. :)
22.10.2016 20:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits