saldie 90tie

 
Reitings 27
Reģ: 03.12.2015
ko jūs atceraties.
es atceros kā tā sauktie "huligāni" rāpās pāri bērnudārza sētai un meta mums ar akmeņiem.
22.10.2016 17:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vispār jau arī uz super slaidām kājām tās bikses labi neizskatās. Man vislabāk patīk tā kombinācija kad ir garas klājas, tomēr ir arī drusku formīgākas (kaut vai sportiskas) un pašas bikses ar augsto jostasvietu. Formīgāks dupsis arī izskatās labāk, bet tās ir tikai manas domas, nesaku, ka savādāku formu cilvēki arī nevarētu vilkt.
23.10.2016 17:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
dr567309, bet ar visu to mēs īsās un ne tik slaidās eksistējam un, kamēr vēl tumšs, pa šaurām šķērsieliņām lavamies uz darbu bez parandžas.
23.10.2016 17:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tapēc arī reti kuras velk kļošenes, jo neizskatās simpātiski..

Kādreiz es tādas vilku un sajūta bija super, pašai patika un biju laimīga. Tas viss izmainījās tajā mirklī kad viena "draudzene" paņirdza par tām biksēm, lai gan ne viņas tik slikti izskatījās ne neko, drīzāk paņeirdza jo pašai lieli kompleksi bija. Rezultātā vairs negribēju tādas bikses vilkt. Sabiedrības smadzeņu skalošana izbesī reizēm.
23.10.2016 17:34 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ir kaut kas tāds, ko esat "paņēmušas līdzi" no 90-tajiem?
Man ļoti patīk velveta bikses. Daudz labāk par džinsām. Jau kādas 4. esmu nopirkusi. Šodien izraku skapī šo matu sprādzi un uztaisīju frizūru:

Šī man ļoooti patika 90-tajos, jo mamma no Vācijas atveda, es biju starā.
Par kļošenēm runājot, es 90-to beigās un 2000-to sākumā valkāju kļošenes un arī platas taisnas bikses, ļoti patika. Atceros, kā šausminājos par skinny džinsām, man tas likās kaut kas atbaidošs. Godīgi sakot, tās pavisam skinny man joprojām nepatīk un šķiet absolūti briesmīgas. Pat uz slaidām kājām. Es izvēlos vai nu Slim Fit, vai taisnas.
23.10.2016 19:56 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Man arī bija vienas velveta kļošenes:-D tagad nestādos priekšā, kā varētu ar tādām normāli pastaigāt.
23.10.2016 19:56 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Varētu domāt, ka tolaik, kad kļošenes bija modē vispār cita griezuma varēja nopirkt. Nu parastajos veikalos, nemeklējot kaut baigi speciālu. Bija vai kļošenes parastās tuneļi (sākās kļoša no stakles un baigi platumā aizgāja). Un modes eksperti sludināja, ka apaļajām baigi labas esot arī - maskējot auguma nepilnību radot līdzsvaru apjomā kāju augšā un apakšā.
23.10.2016 20:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Līdz pagājušai ziemai valkāju velveta bikses no 2000-o sākuma vai vidus (precīzi neatceros), bet tad viņas vienlaikus pieveica laika zobs - vienkārši saplīsa. Vispār man patīk velvets, priecāšos, kad veikalos parādīsies.
23.10.2016 20:39 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
57days, bet ir nopērkamas! Es visas savas velveta bikses esmu pirkusi vai nu United Colors of Benetton, vai Stokmanā ir tāds zīmols Noom, tas ir mans mīļākais zīmols bikšu ziņā, jo der manam smilšu pulksteņa augumam.
23.10.2016 20:47 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Un vēl Lindex, aizvakar tur nopirku tumši zilus velveta svārkus ikdienai.
23.10.2016 20:48 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Bērnības vasaras laukos. Pie televizora pieslēdzamā spēļu konsole ar Super Mario, kas brālēnam piederēja jau kopš 90to gadu vidus (kaušanās par to, kurš ilgāku laika posmu pavadīs pie TV, neizbāžot degunu saulītē un nesperot kāju visādu vasaras labumu dobēs un vagās), bet manā īpašumā nonāca vien jaunās tūkstošgades priekšvakarā;
mīlestība pret padzīvojušiem aktieriem, šlāgermūzikas zvaigznēm un noslēpumaina izskata kaimiņonkuļiem;
no mammas čieptas lūpukrāsas, kas atstāj pēdas uz sejas un apģērba, bet uz lūpām noturības teju nekādas;
pirmie lielveikali un prieki, sestdienās stiepjot no tiem pietūcītus maisus;
seriāli Esmeralda, Debesu rasa; Tiesības mīlēt, Krāpniece, Rozalinda, Marimara, 1999. - Sirdsmīļā Monika;
dažādu muļķību ierunāšana/ iedziedāšana audiokasetēs;
bērnu dziedāšanas konkursos pavadītās stundas un dienas;
fiškas, to kolekcionēšana;
mana pirmā sirdsdraudzene un pret viņu izjustā ilggadējā mīlestība.
Muzikālajās debatēs iesaistoties, labākā mūzika piedzima 60tajos, taču, ja nopietni, šādi strīdi ir bezjēdzīgi. Runā, ka nopietni mūzikas apskatnieki pievērš uzmanību vien akadēmiskās mūzikas attīstībai.
Man patīk Placebo, Hospitāļu iela un Skumju akmeņi, kaut jāatzīst, ka deviņdesmitajos par tādu eksistenci man nebija ne jausmas.
23.10.2016 21:05 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Daenerys1, es veikalos sen neesmu uz biksēm skatījusies, pagaidām krājumi vēl pietiekami. Man ir džemperu bads, tos arī pētu. Bet būs jāpalūr, ja jau ir velvets.
23.10.2016 21:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es atceros jautro humora raidījumu Imanta-Babīte :D
24.10.2016 07:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
tolaik mājas telefons bija cieņā (logiski, jo mobilais tel sapņos nerādījās
24.10.2016 07:57 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
man kļošeņu ēra beidzās mirklī, kad savus super platos bikšu galus ierāvu velosipēda ķēdē un gandrīz nomiru :)
24.10.2016 08:11 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Telefona būdiņas! Varēja zvanīt svešiem numuriem un runāt muļķības, līdz beidzās kartes kredīts. Bezmaksas ekvivalents (laikam pat jautrāks) - uzrunāt svešiniekus, pateikt kādu dumību un mukt atpakaļ sētā.
24.10.2016 08:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Hanna!, arī telefona būdiņās bija bezmaksas uzjautrināšanās, bija Nr, caur kuru varēja savienot ar vēlamo kontaktu, kas sedz sarunas izdevumus (ja piekrīt.. parasti piekrita) :-D
24.10.2016 08:56 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Mums bija joks saukt taksi uz paziņu adresēm, no tuvumā esošās telefonbūdiņas. Toreiz likās baigā jautrība. Tagad vairs nesaprotum kur tas joks.
24.10.2016 09:01 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Bija tramvaji, kuros vēl bija "mīkstie" brūnie krēsli,līdzīgi kā trolejbusos, grūti aprakstīt, to palika arvien mazāk un mazāk, līdz visus nomainīja pret cietajiem sarkanajiem.
Mazais patskanis VEF kultūras pilī. Kaut kādi bērnu koncerti un kasetes. :D
Visādas humpalas uz svaru un veikals, kur zagļu fočenes ar nozagto preci izlika pie veikala ieejas. Es nezinu vai tie bija reāli zagļi vai nē, bet efekts bija ļoti iespaidīgs. Saucās veikals Tornado, sen vairs tas veikals nav pie slāvu tilta. Tagad ar tādu pašu nosaukumu un logo ir tikai sporta klubs Rumbulā, nezinu, varbūt pārprofilēja biznesu. :D
Vēl bija tāds veikaliņš "Mājas vide" un tur smaržoja pēc melnzemes. Kaut kādā bērnības fočenē ir vēl tas veikals fonā redzams :D
Rīgas daudzstāvu māju iekšpagalmos bija tādi brīnumi kā krāsainā metāla skulptūras. Ne visos, protams,gan jau pie paraugprojektiem tikai. Bija viena skulptūra, kas bija veidota tā, ka sīkie pa to labi varēja kāpelēt. Un tā skulptūra palika arvien mazāka, līdz to nozāģēja pavisam, jo krāsaino metālu spēra visur!
Tūkstošgades mijā Rīgas piena kombināts veidoja konkursu - no izdertajām "Lāsēna" paciņām vajadzēja uztaisīt un nofočēt pili laikam vai kaut kā tā. Es vēl atceros, kaut kādā žurnālā bija tā konkursa fotogrāfijas. Balva bija pavisam smieklīga - ekskursija uz Piena kombinātu,lai var braukt ēst saldējumu.Tie "Lāsēni" priekš tā laika skaitījās dārgi...:-/
Prodigy!! Brālim ļoti patika, jo no kaut kurienes bija dabūjis kaseti.
Andra Šķēles reklāmas, kur viņš iet pa jūrmalu un met kaut kādu akmeni jūriņā. :D Un "Latvenergo" nozagto miljonu lieta. :D
Kaspars Pūce kā ziemassvētku vecītis bērnudārzā (man liekas, ka viņš vēl tagad varētu strādāt par ziemassvētku vecīti) :D
Un gan jau kāda atceras, ka pretī centrāltirgus angāriem, kur 4.,7.,10. un vēl kkādu tramvaju pieturas sēdēja cilvēki, kuriem būros bija gan kaķi, gan suņi, neatceros vai tos pārdeva vai tie bija vienkārši ubagi vai čigāni.
Uzraksti uz māju sienām 2pac un depeche mode. |-)
Spēles disketēs, Commander Keen atceros vislabāk. :D
Seriāla "Dzīvoklis" intro ar lielu bumbuli un lidojošu atslēdziņu. Tas intro likās baigi foršs, bet tas seriāls, liekas, ka vienmēr aizmigu pēc pirmajām 5 minūtēm. :D
Spicā avīze rakstīja par fērbijiem, plakātos lika fērbijus, tagad man tikai pielec, ka tas viss ir reāli bijis viens liels reklāmas triks/raksti par rotaļlietu! :D :D
Šī te grāmata, likās kruts grāmatas vāks un tie zīmējumi iekšā arī.

Brālim uzdāvināja grāmatu "Gumijas tarzāns", tos zīmējumus grāmatā labi atceros.

Vietā, kur tagad ir lielais LIDO restorāns, bija smilšu kalni un bedres, kaut kāda būvmateriālu izgāztuve vai kas tamlīdzīgs. Tad to vietu iežogoja, ilgi to restorānu būvēja. Blakus bija krievu skola, kur bieži gāju kāpelēt pa sporta laukuma stieņiem/trepēm. Bija tā ilūzija, ka pakāpjoties augstāk, varēs redzēt labāk to būvlaukumu labāk. :D Tad vēl tās pašas krievu skolas fasāde bija prikolīga, jo tur kādreiz bija braukuši kaut kādi ķīnieši vai vjetnamieši, kas uz tās skolas fasādes bija uzgleznojuši lielu pūķi. To pūķi vēl varēja saskatīt uz fasādes līdz pat krīzes laikam, tad to tikai aizkrāsoja. Pie tās skolas arī ir ļoti skaists dārzs, kad biju sīka, vecvecāki tur bieži veda pastaigāties, tur bija daudz visādas trepes un betona maliņas.
http://r75vsk.lv/lv/par-skolu-107909/latvieshu-251131
24.10.2016 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
ā, re kur grāmtaas fočene, kas iepriekšējā ierakstā neparādījās.
24.10.2016 13:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits