Kā ir pareizi izšķirties?

 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Kad nav gulētas 2 diennaktis, kad grūti redzēt ko rakstu, jo acis ir pilnas asarām un kamols kaklā jau šķiet kā tuvākais draugs, kurš nekad nepametīs, sāku domāt - kā ir pareizi izšķirties? Īsti nesaistu savu domu ar seriālu ''Šķiršanās formula'', bet tā ir sakritis. Otro reizi 4,5 gadi pagājuši. Atkal ir riebums pret dzīvi un pret visu to ko jūtu, pret sevi kā tādu. Ja pēc pirmajiem 4,5 gadiem viss tika nogriezts kā ar nazi, visus jaunumus par viņa turpmāko dzīvi vien uzzināju no soc. tīkliem, kā jauna draudzene, kāzas, bērni, kas katru reizi bija kā grieziens ar izkapti mugurā, tad tagad, pēc 4,5 gadiem šķiršanās bija daudz lēnāka, abi zinājām kas notiks, ka jau ir parakstīts citi īres līgums, daļa mantu jau prom, bet es turpināju nakšņot pie viņa. Tāpat bija mīļums, garas sarunas, daudz asaru un nebijušu sajūtu mīlēšanās. Bet bija jāmēģina dzīvot savu dzīvi, katram savā vietā. Bet tāpat - sarakste, zvani, saukšana ierastajos vārdiņos. Kad vairāk kā nedēļu netikušies, vienā jaukā vakarā, mierīgu sejas izteiksmi man pasaka - es tiekos ar citu meiteni. Sīki apraksta viņu, rāda bildes, esot jau bijis fizisks kontakts utt. Kamēr es sēžu blakus, trīcu, sāk trūkt elpas, asaras birst aumaļām. Un viņš man prasa - kas ir? Tev slikti? Man tiešām bija slikti. Biju šoka stāvoklī. Un viņš vēl prasa - vai tad negribi, lai esmu laimīgs? Jā, kad tikko vēl biju blakus tev, pēc nedēļas tu jau esi atradis meiteni un apgalvo, ka šis izskatās nopietni. Ja es viņš šo visu man nebūtu izstāstījis, ļoti iespējams, es nebūtu tik sagrauta kā šobrīd. Lēnā garā viss ietu uz priekšu. Bet tagad, man ir uzkrauts vēl viens akmens uz sirds. Tagad, es nevis domāju tikai par to kā bijām kopā, bet par to, ko viņi abi divi dara kopā. Ir tur, kur biju es.
Un ko darīt man? Kad sajūtas ir neaprakstāmi briesmīgas.
Tad lūk - kā ir pareizi izšķirties? Tā ātri vai tomēr lēnām. Jo man neder neviens variants.
22.10.2016 13:59 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Teressa, paldies! :-)
22.10.2016 17:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vislabākais nogriezt kā ar nazi un pilnīgi un konkrēti bez atpakaļceļa. Tikai un vienīgi tikai tad ir vieglāk sākt atkopties. Ja būs sajūta, ka otrs dod atpakaļceļu, ir ļoti, ļoti grūti savākties jo nepārtraukti galvā skan - ja nu...
22.10.2016 18:10 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nezinu vai esmu pārgurusi vai kas par vainu, bet es īsti neko nesapratu :D kādi 2x 4.5 gadi? Tu par 2 dažādiem čaļiem runā?
Atceries, ka bieži vien ātrie varianti ir tīri rebound... un parasti sākumā visi liekas forši un ka tas ir mūžu. :-D
22.10.2016 18:49 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nezinu vai esmu pārgurusi vai kas par vainu, bet es īsti neko nesapratu kādi 2x 4.5 gadi? Tu par 2 dažādiem čaļiem runā?

Es arī nesapratu, arī jautāju, bet atbildes nav
22.10.2016 19:08 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Jau 57days altbildēju, ka par pirmo, kurš sen kā precējies, vairs nedomāju ar kuru biju kopā 4.5 gadus. Un tagadējās attiecības arī beidzas pēc 4.5 gadu kopā būšanas. Tāpēc otro reizi 4.5 gadi.
22.10.2016 20:47 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es vispār nesaprotu kā var kopā dzīvoties un vēl gulēt viens ar otru ja esat izšķīrušies. Ja nav, tad nav un nekādas tur vilkšanas. Pati esmu bijusi gan pamestās, gan pametējas lomā. Abos gadījumos abiem atkopties sanāca tikai pēc tam, kad kontakts uz ilgu laiku tika pilnīgi pārtraukts. Tagad viss izsāpēts, ar vienu no bijušajiem pat dejojam vienā kolektīvā un priecājamies viens par otra laulību un bērniem. Abi saprotam, ka nebijām viens otram īstie, bet vēlam viens otram labu. Bet kopd šķiršanās ir pagājuši 7 gadi!
22.10.2016 21:02 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Es nesaprotu, kāpēc cilvēki tik bieži mēģina to "draudzīgo" šķiršanos - uzreiz pēc šķiršanās turpina it kā būt draugi, kaut arī vienam (tam, kurš nav bijis šķiršanās iniciators) vēl sāp, vēl uz kaut ko cer. Man šķiet, ka tā tikai sev liekas sirdssāpes var sagādāt. Nu kāda tur īsta draudzība tajā brīdī. :-/ Kāpēc jāseko soctīklos? Vai vēl trakāk, kāpēc jārunā par viņa jauno sievieti, jāskatās bildes? Un tas par "vai tad tu man nevēli laimi" ir tik muļķīgi... Tā tikai filmās notiek, ka cilvēks vienkārši pasēž, padomā un nesavtīgi nolemj, jā, mīlu viņu, nu lai jau ir laimīgs ar citu. Tam ir vajadzīgs laiks. Protams, ka sākumā ir sāpes, dusmas, greizsirdība, sakāpinātas emocijas, un novēlēt otram laimi ar jauno dūdiņu ir pēdējais, ko gribas. Vīrietis vai nu stulbs, vai speciāli grib sāpināt.
22.10.2016 21:28 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu, tā draugu būšana var sanākt tikai tad, ja attiecības patiešām ir izgājušas savu "kursu" un abiem cilvēkiem viss ir izsmelts. Ja vienam ir izsmelts, otram vēl ne, tad nekāda draudzība nesanāks.
Un jā, vislabāk un ātrāk tikt pāri ir pārtraucot kontaktu un vai nu atrodot jaunu hobiju (vai pievēršoties atpakaļ kādam pamestam hobijam), vai nu sākot satikties ar kādu jaunu cilvēku. Rebound always helps!
22.10.2016 21:35 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Man arī pēc pirmajām ilgajām attiecībām vēl vairākas reizes bija sekss ar bijušo un viņš ātri sāka tikties ar citu.
Es ilgi nevarēju viņu aizmirst un pārdzīvot, jo pirmā mīlestība, bet tagad, paskatoties retrospekcijā, vairākus gadus atpakaļ, tas viss mans pārdzīvojums un pārējais-liekas viens liels sviests.
Tev arī tā pēc kāda laiciņa būs. Aizmirsīsies, visam pienāk savs laiks, katram cilvēkam ir savs etaps un katram-savs pārejas posms uz nākamo.
Es saprotu, ka Tev dikti sāp un ir grūti, bet, es esmu pārliecināta, ka Tev tas ir nepieciešams, jo dzīvē nekas nenotiek tāpat vien, ne viena asara, ne viena sāpe, tas viss ir vienkārši viens burtiņš vai komatiņš ceļā uz to, kur mums ir jānonāk un kādiem mums ir jābūt.
23.10.2016 00:26 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Paldies par atbalstu... :)
23.10.2016 12:18 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Zinu, ka grūti, bet vislabākais šobrīd (lai cik dīvaini arī neliktos), atrast citu cilvēku. Citu puisi, kas pret tevi izturēsies simtreiz labāk par tavu bijušo. Un zini, nav pat obligāti, ka tev tas puisis patīk vai fiziski liekas pievilcīgs - tā, visticamāk, nebūs, jo tev vēl ir saglabājušās jūtas pret bijušo, bet tas viss nāks ar laiku, galvenais, ka tu sāksi pamazām sajust to attieksmes atšķirību pret sevi. To, ko tev var dāvāt cits cilvēks - ne tikai sāpes (no bijušā), bet arī uzmanību un rūpes (no jaunā). Turklāt tu pārstāsi idealizēt savu bijušo, ko bieži vien gan sievietes, gan vīrieši mēdz darīt, jo "viss taču nebija tik slikti", bieži vien tik tālu aizejot, ka pat aizmirst īstos šķiršanās iemeslus. Tev vajag vīrieti, kas par tevi rūpēsies.
Man palīdzēja plākstera metode, un jā, mans tagadējais puisis ir simtreiz labāks par bijušo, lai gan sākumā (kad jūtas vēl bija pret bijušo), man viņš pat nešķita pievilcīgs!!! Es viņu atšuvu, jo teicu, ka neesmu gatava jaunām attiecībām, bet viņš arī neuzstāja. Vienkārši dažkārt izpalīdzēja, sauca kaut kur pastaigāties, aizveda uz mājām pēc darba utt. Līdz es pieradu pie viņa klātbūtnes. Šobrīd esmu pateicīga liktenim, ka viss tā iegriezās un nu esmu ar īsto cilvēku sev blakus (l)
26.10.2016 16:27 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Nav jau tādas pareizas formulas kā ižšķirties.
Varbūt pat labāk,kad viņam ir citas attiecības,jo tad tev nebūs jādomā kā būtu bijis utml. Tā jau jūs tur mīlināties varētu ļoti ilgi, bet galu galā rezultāts nebūtu.
Ja jau nonācāt pie šķiršanās lēmuma tad zinājāt kas var sagaidīt. Reizēm ir labāk kā nogriezt ar nazi, ātrāk jo labāk. Sākt jaunu dzīvi.
26.10.2016 16:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits