Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā ir pareizi izšķirties?

 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Kad nav gulētas 2 diennaktis, kad grūti redzēt ko rakstu, jo acis ir pilnas asarām un kamols kaklā jau šķiet kā tuvākais draugs, kurš nekad nepametīs, sāku domāt - kā ir pareizi izšķirties? Īsti nesaistu savu domu ar seriālu ''Šķiršanās formula'', bet tā ir sakritis. Otro reizi 4,5 gadi pagājuši. Atkal ir riebums pret dzīvi un pret visu to ko jūtu, pret sevi kā tādu. Ja pēc pirmajiem 4,5 gadiem viss tika nogriezts kā ar nazi, visus jaunumus par viņa turpmāko dzīvi vien uzzināju no soc. tīkliem, kā jauna draudzene, kāzas, bērni, kas katru reizi bija kā grieziens ar izkapti mugurā, tad tagad, pēc 4,5 gadiem šķiršanās bija daudz lēnāka, abi zinājām kas notiks, ka jau ir parakstīts citi īres līgums, daļa mantu jau prom, bet es turpināju nakšņot pie viņa. Tāpat bija mīļums, garas sarunas, daudz asaru un nebijušu sajūtu mīlēšanās. Bet bija jāmēģina dzīvot savu dzīvi, katram savā vietā. Bet tāpat - sarakste, zvani, saukšana ierastajos vārdiņos. Kad vairāk kā nedēļu netikušies, vienā jaukā vakarā, mierīgu sejas izteiksmi man pasaka - es tiekos ar citu meiteni. Sīki apraksta viņu, rāda bildes, esot jau bijis fizisks kontakts utt. Kamēr es sēžu blakus, trīcu, sāk trūkt elpas, asaras birst aumaļām. Un viņš man prasa - kas ir? Tev slikti? Man tiešām bija slikti. Biju šoka stāvoklī. Un viņš vēl prasa - vai tad negribi, lai esmu laimīgs? Jā, kad tikko vēl biju blakus tev, pēc nedēļas tu jau esi atradis meiteni un apgalvo, ka šis izskatās nopietni. Ja es viņš šo visu man nebūtu izstāstījis, ļoti iespējams, es nebūtu tik sagrauta kā šobrīd. Lēnā garā viss ietu uz priekšu. Bet tagad, man ir uzkrauts vēl viens akmens uz sirds. Tagad, es nevis domāju tikai par to kā bijām kopā, bet par to, ko viņi abi divi dara kopā. Ir tur, kur biju es.
Un ko darīt man? Kad sajūtas ir neaprakstāmi briesmīgas.
Tad lūk - kā ir pareizi izšķirties? Tā ātri vai tomēr lēnām. Jo man neder neviens variants.
22.10.2016 13:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man labāk der variants "ātri" :)
Jo pagaidām, atvaino, bet tu pati kaut ko sadomājies un jūties sāpināta.
Jūs esat izlēmuši, ka vairs neesat pāris - jau meklējat jaunas dzīvesvietas utml. Tas, ka tu turpini ar viņu gulēt un es pat nezinu uz ko cerēt (gan jau ka ne bez iemesla šķiraties, ne?), nenozīmē, ka tev jābrīnās, ka viņš ir atradis citu. Tas agri vai vēlu notiktu, nu labi, šoreiz notika agri.
Un bijušos no soc portāliem vajag izdzēst (vai vismaz diskrēti uzlikt, lai neredzi jaunumus), citādi bimbāt pie bijušā kāzu foto ir mazohisms. Viņam ir sava dzīve, ja tevi tā sāpina - nu neskaties.
22.10.2016 14:04 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Laikam piekritīšu, labāk ātrāk, jā, liekas sāpīgāk, iespējams, nekādu cerību, toties Tu vari sākt strādāt ar sevi, savām emocijām un dzīvot tālāk, ja tas viss notiek lēnām, iekļaujot seksu, mīļos vārdiņus un tml., tā tiešām ir sevis mocīšana pēc pilnas programmas...
22.10.2016 14:06 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Viennozīmīgi - ātri. Ātri un permanenti, maksimāli nogriežot visu kontaktu un pilnībā koncentrējoties uz darbu, sportu, mācībām, hobijiem līdz atgriežas morālais līdzsvars. Man šķiet, tas ir vienīgais veids.
22.10.2016 14:09 |
 
Reitings 13
Reģ: 27.10.2010
Mana šķiršanās no ilglaicīga drauga notika lēnām un šis variants derēja tāpēc, ka tika izrunāts viss ko pa 4,5 gadiem nebijām saņēmušies izrunāt un savā ziņā mierinājām viens otru. Ar viņu lēnais variants man derēja. Vai ar citiem būtu tāpat? Šaubos
22.10.2016 14:14 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Par to , kurš apprecējās vairs nedomāju, minēju kā ātro piemēru.
Protams, ka bija iemesli, bet tomēr, tās nebija 4 dienas, bet gadi. Gadi, kuros bija viss, kur es sevi izliku līdz pēdējam. Jā, saprotot, ka nebūs laimīgas nākotnes bija jāpieņem šis smagais lēmums, bet es nesaprotu, kāpēc papildus tā jau smagām pārmaiņā, ir jādara tās lietas, kuras ļoti sāpina? Lai arī esam šķīrušies, viņš taču mani pazīst un es viņu arī un arī tagad es nespētu viņam nodarīt pāri. Pats vēl nesen teica, ka nevar pieņemt, ka es ar kādu liktos gultā, kamēr pats, acīs skatoties stāsta par savu jauno meiteni. Kāpēc tā ir jādara?
22.10.2016 14:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kāpēc, kāpēc.... Brauc dzīvot pie mammas/draudzenes, beidz ar viņu čubināties un mīlināties, un domā nevis par to, kā nedarīt pāri viņam, bet kā nedarīt pāri SEV.
Piekrītu, viņš rīkojas kretīniski, bāžot tev degunā savu jauno beibi. Tev ir iespēja pateikt viņam, ka nevelies neko par to dzirdēt.
22.10.2016 14:20 |
 
Reitings 41
Reģ: 28.08.2016
Laiku atpakaļ izšķīros no puiša.
Turpinājām sazvanīties, sarakstīties. Pārrunājām pagātni, kādas kuram šobrīd attiecības ir/nav. Kaut kādā ziņā, vismaz man, tas deva atkal kkādas cerības, vismaz kkāda tuvība, kontakts. Pieradām abi pie tā.
Dienu no dienas viss kļuva smagāk, jo zināju taču,ka esam šķīrušies. Bija grūti to visu nogriezt. Taču vienā dienā es to izdarīju. Grūti bija, bet noturējos un sapratu,ka man nevajag visu laiku tās izlūzijas,kas taču nepiepildīsies. Kontaktus vairs nekādu neuzturam, tomēr ne vienam, ne arī otram nav cēlusies roka,lai otru izdzēstu no soc.tīkliem un skypa. Ko tas dod - neko, bet arī netraucē,jo viss ir pagājis un izsāpēts.
22.10.2016 14:26 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Tajā brīdī biju šoka stāvoklī un nespēju neko iebilst viņam, bet ko nu vairs. Sēkla manā galvā ir iedēstīta. Zinu, ka naivi ir uzdot kāpēc jautājumus, bet domāju, ka neesmu vienīgā, kura pēc šķiršanās grib saņemt pareizās atbildes. Pareizās tādā ziņā, ka šis bija vienīgais variants un šīs sāpes ir jāpārdzīvo, lai vēlāk paceltos augstāk.
22.10.2016 14:26 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Nav tāda jēdziena - pareizi vai nepareizi izškirties. Katram ir savs. Citam vajag ātri, citam vajag lēni. :-/
22.10.2016 14:28 |
 
Reitings 86
Reģ: 23.12.2009
Domāju kamēr vien Tu būsi viņa tuvumā,sāpes nepāries.:-/
22.10.2016 14:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Īsti nesapratu, tu biji kopā ar vienu un topašu vīrieti 2 reizes? Katru pa 4, 5 gadiem? Pa vidi viņš vel bija precējies?
22.10.2016 14:52 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Izšķirties un būt kopā šā vai tā jau ir nepareizi. Vai nu šķiras, vai nešķiras, un viss, kas ir pa visu starp šiem abiem variantiem, ir nepareizs. nevar būt drusku kopā vai drusku šķirti. Tā kā visa problēma jau sākas tajā saknē, ka paliki ar viņu.
Ir jāiet prom, saņem sevi rokās (vismaz to, kas no pašcieņas palicis, jo, es, atrodoties Tavā vietā, justos drausmīgi pazaudējusi jebkādu pašcieņu), un vienkārši ej prom neatskatoties! Tev jau tur nevajadzēja būt, kad viņš iepazinās, sagāja kopā ar citu, tāpēc ir pēdējais laiks. Un jā, ir jāizsāp, bet palīdz - no acīm prom, no sirds laukā!
22.10.2016 14:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Prom no acīm, prom no sirds. Izšķirties ātri un kā ar asmeni visu nogriezt, ir labāk nekā lēnām mocīties.
22.10.2016 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 1474
Reģ: 17.01.2013
Es ieteiktu meklēt jaunas emocijas, citos cilvēkos, cik vien iespējams ej sabiedrība un komunicē ar jauniem cilvēkiem.
Tas, ka tu tā jūties ir normāli, ja tev parādītos jauns draugs, ex justos tieši tāpat kā tu patreiz, jo ir sajūta, ka kāds aiztiek to, kas ir tavs, tas nostrādā gluži ka instinkts, tomēr, tas nonozīme, ka vajag atjaunot attiecības, vienkārši ir jāatradinās no otra cilvēka un jāpierod pie jaunajiem apstakļiem.
22.10.2016 15:36 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Šis nav jautājums"kā labāk izšķirties", bet gan "kā mazāk sāp tikt pamestai". Tikt pamestai sāp jebkurā variantā. Arī pamest kādu ir sāpīgi un neforši, bet tam kurš aiziet tomēr ir vairāk kontroles pār situāciju. Šoreiz tavs puisis izvēlējās par tevi vairs nedomāt kā par kādu ar kuru plānot nākotni, bet "pa draugam" vēl pagulēt kopā. Un tas galīgi nav forši.
Tev nav viņam jāatskaitās, nav ar viņu šobrīd jādraudzējas, nav jāvēl viņam laime, jāklausās par viņa jaunajām attiecībām utt. Šobrīd tev ir jāsalasa savas sirds lauskas un jādomā tikai un vienīgi par sevi. Varbūt, ka draugi varēsiet būt vēlāk.
Noīsini kontaktu uz apaļu nulli, izmaini kaut ko savā dzīvē (atrodi jaunas aizraušanās, grāmatas, mūziku, sportu, matu krāsu, utt) un ārstē savu sirdi. Un tici, ka tad, kad iznāksi šī tuneļa otrā pusē, tu būsi stiprāka un gudrāka.
22.10.2016 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 4007
Reģ: 02.01.2011
Es nezinu, kā ir pareizi, bet pilnīgi noteikti ir nepareizi būt blakus/kontaktēties ar bijušo, kad viņam jau jaunā mīla pie sāniem un viņš to pat neslēpj. Domā par sevi, savu labsajūtu, tev tas noteikti nav jāzina un jāklausās!
kāpēc sevi mocīt? pārtrauc kontaktu!
22.10.2016 15:56 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Tava lielàkà problèma kàpèc attiecîbas neizdodas ir tas ko uzrakstïji - izliki sevi visu...Kamèr nav laulíbas gredzens pirkstà,manupràt, nevajag darīt visu dèł otra..citàdi var palikt pie "sasistas siles" un "iztèrètiem gadiem"
22.10.2016 16:06 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
izšķīros ar bijušo mierīgi un draudzīgi, bija žēl pazaudēt kontaktu, bet norunājām viens otram nestāstīt, ja dzīvē parādās jauns cilvēks.
tavam bijušajam tiešām neienāk prātā, ka tevi sāpina šī jaunā informācija, vai arī viņam vienalga, vai vēl "labāk"- iepriecina un ceļ pašapziņu tevis mocīšana? nē, nu nopietni, padomā.
22.10.2016 16:14 |
 
Reitings 175
Reģ: 07.09.2016
Kamèr nav laulíbas gredzens pirkstà,manupràt, nevajag darīt visu dèł otra..citàdi var palikt pie "sasistas siles" un "iztèrètiem gadiem"

Nu nez, man jau liekas, ka arī ar laulības gredzenu pirkstā var nonākt pie tā paša.
Autore Jūtu līdzi un saprotu. Arī es esmu šķīrusies līdzīgi... Bet piekrītu meitenēm, nogriez kā ar nazi, vismaz līdz tam brīdim, kad atkal būsi uz kājām un spēsi uz viņu skatīties bez sāpēm.
22.10.2016 16:52 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
NordicBelle forši pateica, piekrītu! Vispār patīk kā Nordic raksta, vienmēr prieks lasīt :-)
22.10.2016 17:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits