"DZINTARS" lūdz pēc palīdzības!

 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Hei! :-)
Šodien internetā nejauši uzgāju rakstu par to, ka mūsu Dzintaram ir milzīgi parādi un ar produkcijas pārdošanu kaut kā neveicas, uzņēmums ir uz bankrota robežas un lūdz cilvēkus pievērst uzmanību arī pašmāju kosmētikai. Nezinu, vai tā ir patiesība, bet palika nedaudz skumji, jo ir produkti, kuri ir tiešām labi, bet nenovērtēti.
Rīt pirms darba izdomāju aiziet uz Dzintars veikaliņu un šo to nopirkt.
Kuri ir jūsu iecienītākie Dzintars produkti?
19.10.2016 23:22 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Man liekas, ka mārketingam te ir vismazākā daļa, jo VISI labi zin kas ir dzirtars, ko viņš dara un kādi ir produkti. Pa lielam arī to pašu madaru neviens nav reklamējis. Problēma ir tā, ka madara ir jaunums, nav izmēģināts, kaut kas savādāks. Un kmr latvietēm ( tā arī izteikšos, jo mērķauditorija ir sievietes), būs vnm vēlme izmēģināt kaut ko jaunu, savādāku utt.. nevis pieturēties pie klasikas. Jo jā, tā ir tikai sieviešu loģika- sena ražotne, vecmodīgāks iepakojums- sliktāks. Bet bieži vien tas skaistais krēms ar spīgulīšiem un krāsiņām ir daudz nekvalitatīvāks, pumpas varbūt sametīsies vairāk un āda reaģēs negatīvi. Bet tik un tā, pie tās pārbaudītās lietas neatgriezīsies, jo kosmētikas tirgū lv tak ienāk cita tūbija, ar savādāku marķējumu.
20.10.2016 15:32 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Un dzintars vismaz pagaidām vel vienīgais ir lv uzņēmums. Vot mūsu labo laimu, kurš te minēja, sen jau pārpirkuši un vairs lv neražo.
20.10.2016 15:33 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Laima ražo LV.
Nevajag mulsināt cilvēkus.
Man vispār smiekli nāk par tiem latviešu un nelatviešu uzņēmumiem. Ja akcionārs ir ārzemnieks, bet Latvijā ir nodarbināti, piemēram, 500 darbinieki un par viņiem visiem tiek maksāti nodokļi un pirktas Latvijā ražotas izejvielas, tad tādu neatbalstīsiet, ja? Jo dividendes taču saņem Svešais! Bet, ja latvietis Jānis Bērziņš nodibinās uzņēmumu Ukrainā, nodarbinās tur 500 ukraiņus, izejvielas pirks no Ukrainas, pats dzīvos Ukrainā, bet eksportēs kaut ko uz Latviju, metīsieties pirkt, jo Jānis Bērziņš ir latvietis? :-D Ģeniāli.
20.10.2016 15:37 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
NU paši vainīgi, ka iet uz grunti. Neko nezinu par viņu jaunumiem, neko no viņu produkcijas nelietoju, nepatīk arī tie izslavētie balzāmi lūpām, kur reklāma, kur informācija? Mana māte savulaik fanoja par viņu kosmētiku, līdz atklāja, ka ir daudz kavlitatīvāka :-D
Vai es viņus atbalstīšu - šaubos. Līdz viņi man neizstāstīs, kāpēc ir vērts izvēlēties viņu kopjošo vai dekoratīvu kosmētiku. Vecmodīgas perlamutra lūpenes, kaut kādi tizli lūpu spīumi kas rada neptīkamu sajūtu, acu zīmuļi kas izsmērējas un gana labs kosmētikas noņemšanas pieniņš - visas manas asociācijas ar Dzintara produkciju. Man nav ne jausmas vai viņiem ir bronzeri, acu laineri, acu ēnas, uzacu ēnas. Un esmu slinka, lai šādu info meklētu. Viņiem tā kā būtu jācīnās, lai mani viņu produkcija ieinteresētu un es viņiem samaksātu savu naudu.
20.10.2016 15:38 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
NP Foods to ir pārņēmis ar valdes priekšsēdētāju hansenu. Ja tu nezini kas notiek...nav mana problēma
20.10.2016 15:43 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Pa lielam arī to pašu madaru neviens nav reklamējis. Problēma ir tā, ka madara ir jaunums, nav izmēģināts, kaut kas savādāks.

Nē, nu ko tu neteiksi! :-D Madara darbojas jau 10 gadu un pa šo laiku ir bijušas vairākas masīvas reklāmas kampaņas. Līva Oliņa visu savu karjeru ir uzbūvējusi uz būšanas Madaras "sejai". Madarai ir klātbūtne lielākajos Eiropas kosmētikas netveikalos, savs e-veikals, klātesamība soc.medijos un vēl un vēl. Tur pat nav ko salīdzināt! :-P
20.10.2016 15:44 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
NordicBelle +
20.10.2016 15:45 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Nu, vienīgais LV uzņēmums Dzintars noteikti nav, tas pats Stenders ir latviešu uzņēmums un krietni veiksmīgāk reklamē Latviju ārvalstīs, nekā Dzintars :)
Bio2You arī ir latviešu, Madara ir savā ziņā veiksmes stāsts..nav jau tā, ka te nekā nav :)
20.10.2016 15:46 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Laima jau kādu brīdi pieder Orkla grupai (tāpat kā Spilva, Gutta, Staburadze, utt), bet ražotnes jau tāpēc nav nekur aizceltas.
20.10.2016 15:49 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
sharmantaa, Tu visu ļoti smagi jauc. NP Foods ir Latvijas uzņēmums, kuru, savukārt nopirka Orkla Grupa, Laimā ražošana notiek - es burtiski no turienes nāku.
20.10.2016 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Un kmr latvietēm ( tā arī izteikšos, jo mērķauditorija ir sievietes), būs vnm vēlme izmēģināt kaut ko jaunu, savādāku utt.. nevis pieturēties pie klasikas.

Esi informēta, ka Latvijas tirgus ir ellīgi mazs? Tas mārketings ir vajadzīgs lai ne jau Latvijā kaut ko mēģinātu pārdot (pieļauju, ka LV viņiem tāpat iet ok).
20.10.2016 15:50 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Nordicbelle- Nav ražotnes aizceltas, bet ieņēmumus no tā lv negūst. Līdz ar to.. + ja runā par madaras mārketingu, tad tu tagad piemini vārdus kaut kādus, dažus soc tīklus utt... Bet es piemēram, neesmu redzējusi kā viņu kaut kur diži izlekramētu. Un man nav jāiet viņu mājaslapā, tā nav reklāma. Tad arī tik pat labi vari iet dzintara mājas lapās..bet lkm nezini kas līdz galam ir mārketings - visas vecuma grupas, slāņi, dzimuma pārstāvji bez problēmām un meklēšanas uzduras tam ka šo produktu reklamē.. es par viņu uzzināju no cosmo, nevis tv, radio, žurnāliem, soc tīkliem.. un man nav jāsēž nemitīgi visos soc tīklos kur varbūt kaut kas parādīsies...
Delusion- tas bija tāds izteiciens, ka vismaz pagaidām vēl turas.. un nav pārpirkts. Tas bija donāts, ka ļoti daudzus pārpērk, bet dzintars vismaz viens no pārējiem turas tirgus sektorā.
20.10.2016 15:57 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kā tad LV negūst ieņēmumus? Visi algu nodokļi, nekustamā īpašuma nodoklis, uzņēmuma ienākuma nodoklis, dabas resursu nodoklis, vieglo transportlīdzekļu nodoklis - to visu gūst Latvija. Vienīgais, ko LV nesaņem ir IIN par dividendēm, kas salīdzinoši pret pārējiem nodokļiem ir kapeikas.
20.10.2016 16:05 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nav ražotnes aizceltas, bet ieņēmumus no tā lv negūst.

Tiešām, ja? Nodokļi pēkšņi atcelti? :-D
Madarai ir arī tradicionālās reklāmas žurnālos + promocija skaistuma kastītēs, utt. Par produktu reklāmām TV un radio nemācēšu teikt, jo šos medijus gluži vienkārši pati nelietoju. Bet tas, ka TU nekad neko neesi dzirdējusi nav īsti rādītājs tam, ka es neko nesaprotu :-D
20.10.2016 16:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vislabākā reklāma ir reklāma no "mutes mutē", bet lai līdz tam nonāktu ir ļoti daudz jāreklamējas, jāpiesaista lieli daudzumi ar cilvēkiem citos veidos līdz cilvēki paši sāks par to runāt visur.
Dzintars arī tagad ir ko līdzīgu izdarījis, bet viņiem tas ilgtermiņā nestrādās ja nebūs citi uzlabojumi.
20.10.2016 16:11 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
bet lkm nezini kas līdz galam ir mārketings - visas vecuma grupas, slāņi, dzimuma pārstāvji bez problēmām un meklēšanas uzduras tam ka šo produktu reklamē

Mamma mia, mīļā meitene, Tu pati nezini, kas ir mārketings! Pilnīgi noteikti ne tas, ko pieminēji :D
Man liekas, ka mārketingam te ir vismazākā daļa, jo VISI labi zin kas ir dzirtars, ko viņš dara un kādi ir produkti.

Šis izteikums to vēl papildus paspilgtina, jo "visi labi zina, kas ir Dzintars..." ir attiecināms tikai un vienīgi uz brand awareness, kas ir niecīga daļiņa no visa, kas ir mārketings.
20.10.2016 16:58 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Pa lielam arī to pašu madaru neviens nav reklamējis.

Ir gan un ļoti daudz.
Problēma ir tā, ka madara ir jaunums, nav izmēģināts, kaut kas savādāks.

Jā, jaunums aptuveni 10 gadu garumā.
NP Foods to ir pārņēmis ar valdes priekšsēdētāju hansenu.

Np Foods Laima vairs nav, tagad Laima īpašnieks ir Orkla Confectionery&Snacks.
Dezinformācija. Lasu un smejos :-D
20.10.2016 17:07 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tik aplams komentārs kā sharmantaa sen nav lasīts :-D
Madaru ar Dzintaru salīdzināt vispār ir absurds, dažāda līmeņa brendi.
20.10.2016 17:11 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Lasu un brīnos , kur jūs redzat tos vecmodīgos dizainus ?
Lūpu spīdumi tādi paši gareni kā jebkurai citai "modernai" kosmētikas firmai .
Ar ko vācu Essence teiksim atšķirtos ? Lūpu krāsas arī līdzīga dizaina , tikai nez kāpēc nesaka , ka vecmodīgi .
Tādas liekules (t)
20.10.2016 17:47 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Da labi, visi zina, kas ir Dzintars? :D Es, piemēram, kopš bērnības neesmu Dzintara veikalā bijusi un man vispār nav ne jausmas, ko viņi dara. Viss, ko es zinu, ir tas, ko ieraugu savas Maximas plauktā un tie ir sauļošanās krēmi un lūpu balzami.
Toties MADARA kosmētikas paraudziņus saņemu dāvanā, sūtot kosmētiku no ārzemēm. A te puslatvija nezina, ko tas Dzintars tur īsti taisa.
20.10.2016 17:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)