"DZINTARS" lūdz pēc palīdzības!

 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Hei! :-)
Šodien internetā nejauši uzgāju rakstu par to, ka mūsu Dzintaram ir milzīgi parādi un ar produkcijas pārdošanu kaut kā neveicas, uzņēmums ir uz bankrota robežas un lūdz cilvēkus pievērst uzmanību arī pašmāju kosmētikai. Nezinu, vai tā ir patiesība, bet palika nedaudz skumji, jo ir produkti, kuri ir tiešām labi, bet nenovērtēti.
Rīt pirms darba izdomāju aiziet uz Dzintars veikaliņu un šo to nopirkt.
Kuri ir jūsu iecienītākie Dzintars produkti?
19.10.2016 23:22 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
P.s. Turklāt Vācijai un daudzām citām valstīm PVN uz pārtiku ir daudz mazāks nekā Latvijā. Kā arī citi atvieglojumi ražotājiem.
20.10.2016 12:49 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man tie Dzintara iepakojumi nemaz tik šausmīgi nešķiet. Daudzām firmām ir pabriesmīgi iepakojumi, puse no Avon iepakojumiem ir briesmīgi, Maybelline arī ir acij pierasts, bet iepakojums tomēr plastmasīgs un tāds nekāds. Daži iepakojumi ļoti ātri salūst (Laura Mars pumpīši, nagu laku vāciņi), bet nu OK, man arī Madaras šķidrās ziepes pa 10 eiro ir atlūzušas pirmajā lietošanas nedēļā.
Dzintaram ir divas problēmas, pirmkārt, produkta kvalitāte - vairumā gadījumu esmu vīlusies produktā, reiz mēģināju to dārgo Sea (?) sēriju, krēms it kā maksā 26 eiro, bet ir tieši tikpat trekns un neiesūcas kā Kredo vai Fito pa dažiem eiro. Nagu lakas noiet nost tajā pašā dienā. Laura Mars vīlos drausmīgi sintētiskajos augļu aromātos, lai gan vispār man augļu aromāti patīk (Stenderam, Seal, Mossai). Lūpu krāsām man nepatīk neviens tonis, jiftīgi rozā lūpene ar perlamutru man asociējas ar tirgus tantēm.
Neskatoties uz to, ir tomēr pāris produkti, kuri man patīk, vakar gribēju piedalīties zibakcijā un kaut ko nopirkt, aizbraucu uz Dominu un 2X Maximu, nekā nebija ne vienā, ne otrā. Kā tad lai es atbalstu, ja veikala produkti pat tik lielā TC kā Domina nav nopērkami? Šodien iešu uz Drogām, bet nu...
20.10.2016 12:53 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Šķiet daļa iegādājas kosmētiku nevi satura, bet vizuālā noformējuma pēc.. tā teikt, lai skaisti pieskaņojas vannas istabai (t)
Pašai šis tas patīk no Dzintara (organic līnija, spa utt) un vecmodīgs dizains.. hm skatoties viņu mājas lapā tā neliekas :-|
20.10.2016 13:04 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Šķiet daļa iegādājas kosmētiku nevi satura, bet vizuālā noformējuma pēc.. tā teikt, lai skaisti pieskaņojas vannas istabai

Kāpēc mūždien galējības.. Tikai vai nu saturs vai izskats. ABI IR SVARĪGI, jo īpaši tādam ražotājam kā Dzintars, kam nav reklāmas nekur! Ja pirmais, ko ieraugu starp visiem citiem produktiem veikalā, ir skaista pudelīte un blakus kaut kādas PSRS stila smaržu pudelītes no Dzintara, es, visdrīzāk, nemaz necentīšos pētīt to Dzintara produkta saturu, jo asociācijas nav labas! Un tikai tad, kad es aiziešu mājās un iedomāšos (ja iedomāšos) papētīt, ahaaa, kas tad tajā Dzintara krēmā ir, tikai tad es uzzināšu to saturu. Vizuālais merčendaizings ir vesela nozare, un tai ir vislielākā ietekme uz pārdošanas apjomiem.
20.10.2016 13:29 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Vizuālais noformējums nav galvenais, bet tik un tā svarīgs - kosmētika tomēr ir sevis lutināšanas rituāls, arī vizuāli. Ja kopjošajai kosmētikai sliktu dizainu var piedot labas kvalitātes vārdā, tad neglīta dekoratīvā kosmētika noteikti nenokļūs manā kosmētikas maciņā, ir tik daudz skaistu un labu alternatīvu. Kvalitāte ir gaumes jautājums, bet Dzintars arī ar to sevišķi neizceļas, dizains vienkārši ir pirmais, kas krīt acīs (burtiski).
20.10.2016 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 3165
Reģ: 29.01.2009
Tas jau sen vairs nav īsti Latvijas uzņēmums..

Nu un kuras valsts uzņēmums tas ir? Un kāpēc tieši tās?
20.10.2016 13:34 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
VLK, iepakojums ir viens no faktoriem, kas padara produktu konkurētspējīgu. Šobrīd tirgū ir neskaitāmas alternatīvas katrā produktu grupā. Dzintara kosmētikā nav nekas tāds, kas padarītu to kaut kā īpašāku (izņemot, protams, spēlēšanu uz emocijām). Jā, neglīts, neērts iepakojums ir faktors izvēlē, ja jāizvēlas starp līdzīgas formulas produktiem. Tāpat kā smarža.
20.10.2016 13:34 |
 
10 gadi
Reitings 3165
Reģ: 29.01.2009
To, ka viņiem vajag "restartu", tas jau sen ir zināms. Tikai, vai viņi to pasi grib atzīt.. Mārketings diemžēl, bet ir briēsmīgs un produktu izskats tāpat (ok, ir jaunie produkti daži, kas ir ok). Kvalitāte gan man tīri labi patīk. Katrā ziņā, ir produkti, kas nearko neašķiras no dažiem labiem, kas maksā stipri dārgāk.
20.10.2016 13:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man izskatās, ka viņiem vairāk interesē ārzemes nekā LV vispār. Viņiem ir finansciālas problēmas, bet tas nenozīmē ka uz sitiena būs nakrots. Viņiem ir pēdējais laiks pārdomāt savu marketinga stratēģiju.
20.10.2016 13:40 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
paldies par atbildēm! :)
Padomāju un sapratu vienu, neesmu reklāmas pircējs. Ja visiem vajadzēs šampūnu Ilzīte, jo reklāmas slavē, tad man būs pavisam kas cits :D
20.10.2016 13:46 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Pilnīgi boldā :D Dzintars ir akciju sabiedrība, akcionāri var būt no dažādām valstīm. ~10 % akciju pieder dānim, pilnu akcionāru sarakstu gan nevaru atrast. Tehniski, Iļja Gerčikovs arī nav latvietis :D
20.10.2016 13:47 |
 
Reitings 149
Reģ: 29.01.2009
Gerčikovs ir vecs ebrejs un no Latvijas. Tā kā viņam pieder lielāka daļa akciju, var uzskatīt, ka tas ir Latvijas uzņēmums principā.
20.10.2016 13:54 |
 
Reitings 149
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker, ir jau ierosināts tiesiskās aizsardzības process. No tā pārsvarā aiziet uz maksātnespēju un no maksātnespējas ļoooooti reti, kas tiek laukā. Tā ka visdrīzāk kaput Dzintaram.
20.10.2016 13:57 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Latvijas vai nelatvijas uzņēmums - to nosaka uzvārdi un tautības?
Man likās, ka par LV uzņēmumu var saukt arī tādu, kur ražošana notiek LV (t)
20.10.2016 13:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Saprotu sāpi par to, ka Dzintara bankrots nozīmētu darba vietu zudumu.
Bet kāpēc man jāpārdzīvo par latvieti Gerčikovu vairāk, nekā par to dāni, kam pieder 10% akciju, tas gan man nav skaidrs.
20.10.2016 14:01 |
 
10 gadi
Reitings 3165
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi boldā Dzintars ir akciju sabiedrība, akcionāri var būt no dažādām valstīm. ~10 % akciju pieder dānim, pilnu akcionāru sarakstu gan nevaru atrast. Tehniski, Iļja Gerčikovs arī nav latvietis

Vienkārši mani ļoti izbrīnija tavs apgalvojums. Jā, akciju sabiedrība. Bet slēgta akciju sabiedrība. Pie tam tāda, kurai lielākais vairākums pieder Gerčikovam. Un tie 10% salīdzinājumā vispār nav nekas (par tiem sīkajiem vispār nerunāsim).
Tehniski vai netehniski, bet viņš (tas pats Gerčikovs) ir Latvijas pilsonis (nu vai nepilsonis, nezinu), kas nozīmē, ka nodokļus maksā te. Plus Dzintars neražo nekur citur, tikai LV. Nodokļi arī tiek maksāti te. Tā ka tas apgalvojums, ka nav LV uzņēmums tāds mazliet dīvains. Kuru tad uzņēmumu mēs varam saukt kā LV uzņēmumu?
20.10.2016 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 3165
Reģ: 29.01.2009
Bet kāpēc man jāpārdzīvo par latvieti Gerčikovu vairāk, nekā par to dāni, kam pieder 10% akciju, tas gan man nav skaidrs.

Kurš tev liek pārdzīvot?
Man tīri cilvēciski varbūt ir žēl, ka cilvēks ir tomēr diezgan centies- ieguldījis baigo naudu, bet rezultāts tāpat nav. No otras puses- acīmredzot vadītājs nav pietiekoši ok.
20.10.2016 14:06 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
restless, iespējams, bet nav jau arī tā, ka tas nebūtu viņu pašu vainas dēļ arī.
Būtu vismaz LV uztaisījuši interenta veikalu savai produkcijai un vairāk reklamējušies. Vieņiem fb lapā ir gandrīz 4k sekotāji/laikotāji. Priekš tik veca un liela uzņēmuma, tas ir ļoti maz. Fb reklāmas arī ir ļoti lētā gala un kopumā sliktas. Produkti tiešām ļoti izskatās novecojuši, pat ja nav slikti. Viņu veikali arī gandrīz vai atbaida vairāk, nekā piesaista. (vismaz mani personīgi)
Cik man te stāstija, tad itkā viņi arī esot pacēluši cenas daļai populāro produktu, rezultātā pērk mazāk cilvēki. Nezinu kā viņiem ir ar atlaidēm, bet nekad nav dzidērs par lielām atlaidēm Dzintarā, tādad ja pat tādas ir bijušas, tad tās netika pietiekami reklamētas.
Viņiem ir daudzi caurumi kurus jau sen bija jārisina, bet tas netiek darīts vispār vai pārāk lēni.
20.10.2016 14:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es nezinu kāpēc tev jāpārdzīvo par dāni. Es pārdzīvoju par to, ka bankrotēs uzņēmums, vienalga kādā krāsā tie priekšnieki. Žēl, ka vēl par vienu uzņēmumu mazāk, žēl. Mums drīz vairs nekā nebūs.. lai gan principā arī tagad nav. Un es te nerunāju par priekšniekiem.
20.10.2016 14:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ka bankrotēs uzņēmums, kurš veic ražošanu Latvijā, man arī žēl - nodokļu, darba vietu dēļ. Bet te sākas skaidrošanās - ir vai nav "latviešu" uzņēmums, cik % augstāko amatpersonu ir ar uzvārdu Bērziņš, Ozoliņš vai Lapiņa, utml.
20.10.2016 14:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits