"DZINTARS" lūdz pēc palīdzības!

 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Hei! :-)
Šodien internetā nejauši uzgāju rakstu par to, ka mūsu Dzintaram ir milzīgi parādi un ar produkcijas pārdošanu kaut kā neveicas, uzņēmums ir uz bankrota robežas un lūdz cilvēkus pievērst uzmanību arī pašmāju kosmētikai. Nezinu, vai tā ir patiesība, bet palika nedaudz skumji, jo ir produkti, kuri ir tiešām labi, bet nenovērtēti.
Rīt pirms darba izdomāju aiziet uz Dzintars veikaliņu un šo to nopirkt.
Kuri ir jūsu iecienītākie Dzintars produkti?
19.10.2016 23:22 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Jā, Drogās ir ļoooti maz klāsts. Jaunās produkcijas vispār nav :-| man netālu no mājām ir Dzintars veikals, tpc tur arī iegriežos, bet nu jā, steidzīgi vajadzētu tomēr padomāt arī par to.
20.10.2016 11:14 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Pēdējos gadus neko neesmu pirkusi tieši šausmīgā iepakojuma dēļ. Nu tā, ka acis sāp tik neglīts!
20.10.2016 11:16 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
flower_21342, visu pērc tikai tāpēc, ka Latvijā ražots? Pat tad, ja nepatīk, negaršo un nesaista? Es, piemēram, pērku visas lietas pēc vairākiem kritērijiem, un izcelsmes valsts nav pirmais. Vispirms ir tas, vai man konkrētā lieta patīk/der/apmierina manas prasības, tālāk preces cena, un tad tikai izcelsmes valsts un viss pārējais. Saprotu ar Dzintaru saistītās emocijas, taču kaunināt tāpēc, ka nepatīk produkcija, ir stulbi
20.10.2016 11:18 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Njā... man arī Dzintaras nevieš nekādu uzticību un vēli to pirkt. Izskatās atbaidoši un par kvalitāti arī neko daudzsološu neesmu dzirdējusi.
20.10.2016 11:20 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Manuprāt, Dzintars nebankrotēs. Jā, būs grūtības, būs varbūt kāds jāatlaiž or sth, bet nebankrotēs.

Mūsdienu tipiskākā probēmu risināšanas metode! Atlaižam to, paņemam vietā to un viss kārtībā. Bet saknē jau nekas nav mainījies. Tikai pirms kabineta uz durvju plāksnes cits vārds uzvārds. Jāiemācās airēt pirms maina laivu..
Kādreiz lietoju lūpu balzamus, bet tagad vairs nepatīk, liekas kaut kādi vaskaini.

Dzintara lūpu balzami ir vienīgie kurus izņemot no kabatas -20 grādos tomēr var uzsmērēt uz lūpām. Jo pieliekot pie lūpām, siltuma ietekmē tie uzreiz paliek mīkstāki.
Vēl ko vēlējos piebilst, kas šeit arī pavīdēja..ieejot viņu veikaliņos, pārdēvjējas īsti neko nezin.

tas laikam kā kurā veikalā. Tajā, kurā es iegriežos Purvciemā ir viss labi, viņa nāk klāt, tieši piedāvā kaut ko pastāstīt utt :)
20.10.2016 11:36 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Laikam esmu tomēr no tiem, kas pērk, jo Latvijā ražots (tas parasti par pārtiku), jau no 2009.gada. Ieradumam liels spēks, tāpēc Selgas cepumi un Laimas šokolāde vienmēr mājās.
Visvairāk jau žēl cilvēkus, kas zaudē darba vietas, tāpēc parasti, kad pērku mūsu produkciju, tad tieši ar papildus domu, lai cilvēkiem ir darbs. Protams, var aiziet galējībās un pateikt, ka jebkurš cilvēks ir pelnījis darbu.
Vairāk gan biju uzkārusi uzmanību Stenders produkcijai pēdējā laikā.
Forša diskusija, jo šo to esmu sev atzīmēju pirkumu sarakstam.
Ceru, ka viņi kaut ko iemācīsies no šīs situācijas, lasīs komentārus medijos, ņems tos vērā un novērtēs tautas pūles, nevis cerēs, ka katrā reizē tauta apžēlosies.
Sugar, nezināju par Attirance :-/
20.10.2016 11:40 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Jāpiekrīt, ka vairums produkcijas liekas novecojis. Cik ilgi gulēs uz veciem lauriem? Ir nepieciešams jauns mārketings, uzņēmuma tēla modernizācija. Ir Dzintaram laba produkcija, bet tā ir jāreklamē, jāpadara pircējam pieejama.
Kāda teica, ka lūpu balzāmi un skropstu tuša vai balzāms ir bez sastāva - nosacīti taisnība. Šie mazie produkti nāk vienā preču kastītē, kur iekšā ir arī kaudze ar maziem papīrīšiem, kuros ir sastāvs un cits info. Pārdevēja pienākums ir šos papīrīšus novietot blakus precei. Jā, tas ir traki neērti. Māžošanās kaut kāda. Vai nu jātaisa katrai precei atsevišķs iepkojums vai jālīmē sastāvs uz preces.
20.10.2016 11:41 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Man patīk zaļais lūpu balzāms. Vēl no operas smaržām neatteiktos.
Labas atsauksmes arī dzirdētas par smirdīgajiem matu augšanas veicinošajiem līdzekļiem, bet tas man nav aktuāli.
20.10.2016 11:45 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Vienīgie, ko dažreiz lietoju ir sauļošanās krēmi, tiem nav ne vainas, pārējā produkcija nesaista. Un iepakojums ir tik briesmīgs, ka nomāc jebkuru vēlmi kaut ko nopirkt.
20.10.2016 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Gerčikovs nezinu cik ļoti skaitās krievs, bet visu savu dzīvi ir bijis Dzintarā iekšā, arī citi augšgalā ir latvieši, nav tas tikai krievu uzņēmums.

Paldies par info. Nu, es par to krievu - neiedziļinoties, vnk izlasot uzvārdu. Tas priecē, ka latvieši stūrē to kuģi.
Meitenes, tiešām, neviena nezina no kurienes izejvielas?Sugar? :-D
20.10.2016 11:48 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Protams, lai tik klapē ciet. Nafig mums vajag. Mēs tīri labi dzīvosim ar importa precēm un tās darba vietas, kurās strādā cilvēki - ja nebūs lūzeri, tad atradīs citas iespējas. Cosmo klasika :-)

Bet Latvijai tajā pat laikā importē sliktākas kvalitātes un dārgākas preces, nekā, piemēram, Vācijā:
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/233358/cik-maksa-zobu-pasta-vacija-un-latvija-sanemam-otras-skiras-preces-par-kuram-tapat-maksajam-dargak
20.10.2016 11:50 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Man Dzintars, kā jau lielākajai daļai, asociējas ar bērnību. Pirmās smaržas bija no Dzintara. :-D
Ir produkti, kuri viņiem ir labi, bet par iepakojumu piekrītu, ka būtu laiks ko pamainīt. Piemeram, tā pati jauniešu līnija "Be trendy". Nu mūsdienās 12-14 gadīgas meitenes tādu kosmētiku no Dzintara nepirks, ja blakus drogās ir piem. tā pati essence, kurai reklāmas modernākas, iepakojumi foršāki.
It sevišķi, ja Essencei visu laiku produkti mainās, ir limitētās kolekcijas, kamēr Dzintara Be Trendy kolekcija kāda bija, tāda ir jau vismaz 6 gadus.

20.10.2016 12:10 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Agrāk mēdzu iegādāties šo to no Dzintara, bet kad pirms pāris gadiem pamanīju, ka visos produktos kā sastāvdaļa lepni noradīti parabēni, izlidināju tos miskastatē. Arī šovasar nopētīju vienu krēmu: tas pats parabēns tur rēgojās, tātad ražotājs kārtējo reizi demonstrē pilnīgu nevēlēšanos attīstīties un sekot līdzi patērētāju vēlmēm. Turklāt daudziem produktiem, kā tām slavenajām oranžajām higēniskajām lūpukrāsām un caurspīdīgajai uzacu želejai, saturs pat nav norādīts. Kā tas ir iespējams?

Parabēnu kaitīgums ir stipri pārspīlēts un ar tiem parasti biedē organiskas kosmētikas ražotāji. Es ceru, ka tie, kas baidās no parabēniem, sezonā neēd ogas (mellenēs un zemenēs ir pa pilno! jo parabēni ir dabiski tajā ogās iekšā) ogu saujā tie ir vairāk, nekā krēma burciņā. Chanel, Dior, Lancome arī ražo s@dīgus produktus, jo lieto parabēnus. Patiesībā, pagaidām, tie ir visdrošākie un visvairāk izpētītie konservanti kosmētikai. Arī to daudzums ir minimālais, lai nodrošinātu līdzekļa derīguma termiņu. Ēteriskās eļļas, kuras bieži lieto organiskas produkcijas ražotāji, tiek lietotas daudz lielākās koncentrācijās un daudz biežāk izraisa alerģijas.
Par satāviem balzamiem, lupu krāsām un tušām - tie ir uzrakstīti uz papīrīšiem, jo uz tik maza iepakojuma nav vietas, lai saskatāmi tos nodrukāt. Bet veikalu darbinieces pašas tos n-tos papīrīšus vienkārši izmet, lai gan vairākās Drogās esmu redzējusi tās sastāvu lapeles. Kartona kastīte arī maksā noteiktu summu.
No kurienes nāk viņu izejvielas man nav ne jausmas. Sveci neesmu turējusi, kad viņi iepirka :D
cosmo bieži slavētiem Multiluksa brīnumiem es gan neuzticos.
20.10.2016 12:16 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Mans favorītprodukts ir Dzintars atvaidzinošais sprejs un, protams, SOS krēms pēc pārsauļošanās.
20.10.2016 12:21 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Freshdrop, sāksim ar to, ka Dzintars neražo tikai un vienīgi dekoratīvo kosmētiku, tādēļ salīdzinājums ir visai neveiksmīgs :) pietam salīdzinot sastāvus redzams, ka Dzintara (šie konkrētie) lūpu spīdumu ir labāki. Te nu bija iepakojums vs sastāvs. Tām kuras pērk iepakojuma dēļ vai sāp acis, aspveicu :D
20.10.2016 12:27 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu tas tak loģiski ka kvakitāte atšķiras. Jo lielāks " brends " jo vairāk pasaules valstī tas tiks ražots. Lai samazinātu tranporta izmaksas utt. Uz Latviju atnāks no tuvākās rūpnīcas.
Tai pašai kolai ir entās ražotnes visos kontinentos.
Te piemēram ir nutellas ražotnes
20.10.2016 12:28 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Turklāt vēl ir jāskatās kam tās rūpnīcas pieder. Piemēram colai vai kādam pildītājam. Ja pildītājam, tad recepte ir pielāgota. Ne visi amērikas brendi var atļauties savas rūpnūcas eiropā, tāpēc pasūta kādā rūpnūcā un te nu tā kvalitātes atšķirība. Tāpēc arī daudziem produktiem ir uzraksts Mane in EU - ražots kaut kur Eiropā.
20.10.2016 12:33 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tai pašai kolai ir entās ražotnes visos kontinentos
visos lielākajos kontinentos.
20.10.2016 12:35 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Sauļošanās krēmi labi un nopirku tikai tāpēc, ka draudzene ieteica, jo pati lieto. Viss pārējais izskatās piemērots manai vecmāmiņai. Iepakojumu dizains vienkārši briesmīgs. Pat ja es gribētu kko no viņiem pirkt, es nezinu, ko jo reklāmas vai izsmeļošas informācijas nekur nav un iepakojumu dēļ nav pat intereses - jo kāpēc lai man būtu interese par kko, kas izskatās domāts manas vecmāmiņas un viņas draudzeņu gaumei. Rodas iespaids, ka viņi ir iestrēguši joprojām padomju laikos un nekas nav padarīts mūsdienīgāks...
20.10.2016 12:39 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
dreambig, nekur neminēju, ka Dzintars ražo tikai un vienīgi dekoratīvo kosmētiku, tāpēc arī minot Be Trendy, teicu piemēram. Nesaku, ka visi produkti viņiem ir slikti, patīk arī man pretapdegumu krēmi un citas lietiņas. Bet kā jau te minēja - ir jāiet laikam līdzi, nevar plūkt vecus laurus mūžīgi. Vajag padomāt arī par reklāmu izvietojumu. Es, piemēram, nemaz nezināju, ka Dzintaram ir atsvaidzinošs minerālūdens sejai. Tagad pat labprāt nopirktu, jo zinu, ka tāds eksistē. Kā lai es uzzinu par jaunajiem produktiem, ja nekur nav reklāmas. Es katru dienu neapmeklēju Dzintars veikalu, ja nekur nav reklāmas par to, ka viņiem ir kāds jaunums.
20.10.2016 12:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits