"DZINTARS" lūdz pēc palīdzības!

 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Hei! :-)
Šodien internetā nejauši uzgāju rakstu par to, ka mūsu Dzintaram ir milzīgi parādi un ar produkcijas pārdošanu kaut kā neveicas, uzņēmums ir uz bankrota robežas un lūdz cilvēkus pievērst uzmanību arī pašmāju kosmētikai. Nezinu, vai tā ir patiesība, bet palika nedaudz skumji, jo ir produkti, kuri ir tiešām labi, bet nenovērtēti.
Rīt pirms darba izdomāju aiziet uz Dzintars veikaliņu un šo to nopirkt.
Kuri ir jūsu iecienītākie Dzintars produkti?
19.10.2016 23:22 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Bet par pārdevējām piekrītu. Un Origo vispār viņas vajadzētu nomainīt.
20.10.2016 10:04 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Lasot to rakstu, patiesībā aizdomājos - cik latvisks šis uzņēmums ir? Jo galvenais akcionārs ir krievs. Tad nu aizdomājos... Vai kāds latvietis pie uzņēmuma galvām arī ir? Un kā ar produktu izejvielām.. - no kurenes, ir tās?
Varbūt, kāda zina un var padalīties ar info!
20.10.2016 10:04 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Nikitinna, man sen sen tā tuša. Man nekādu efektu nedeva, bet varbūt tagad formula cita, jo atsauksmes dzirdētas labas. Šodien iešu pēc roku krēma, acu krēma un sejas mazgāšanas līdzekļa. Varbut kāda var ko konkrēti ieteikt? :-)
20.10.2016 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Ir bijusi saskarsme ar viņu kompāniju kā tādu. Paši vien ir vainīgi. Tur reāli strādā padomju tantuki, es zinu kā viņi veikalus taisa, dizaina ziņā nekādas izmaiņas netiek akceptētas. Tas pats ar iepakojumiem.
Reāla stagnācija, uzņēmumam jāmainās līdzi ar laikiem, Dzintars ar ko sāka, turpat arī ir palicis. Noteikti nav žēl.
20.10.2016 10:07 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Manuprāt, Dzintars nebankrotēs. Jā, būs grūtības, būs varbūt kāds jāatlaiž or sth, bet nebankrotēs.
Un tagad paskatāmies bezkaislīgi, bez "mūsējie grimst" izsaucieniem - skaistuma industrija šobrīd ir daudzveidīgāka kā jebkad, ir tik daudz dažādu ražotāju, kuri spēj piedāvāt pircējiem interesantus, kvalitatīvus produktus par pieejamām cenām. Kā Dzintars var iekļauties šajā piedāvājumā, ja orientējas tikai uz NVS valstīm, nevelta līdzekļus labai reklāmai un jau pieminētajam dizainam? Ar ļoti, ļoti nedaudziem izņēmumiem, viņu produkti izskatās kā no deviņdesmitajiem, kvalitāte daudziem ražojumiem klibo...es tiešām ceru, ka no šīs situācijas viņi kaut ko mācīsies.
20.10.2016 10:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Palidzību jau nelūdz pati kompānija.
Otrs, nekad nekur nekādu reklāmu.
20.10.2016 10:15 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Dzintars īsti nav mans lauciņš. Nezinu, nepatīk. Kādreiz lietoju lūpu balzamus, bet tagad vairs nepatīk, liekas kaut kādi vaskaini. Vienīgais, ko izvēlos no Dzintara, ir sauļošanās un pēc sauļošanās krēmi, jo īpaši tas otrais, jo ļoti palīdz noturēt skaistu iedegumu arī pēc, piemēram, solārija. Pārējais nepatīk, šķiet ļoti vecmodīgs un lēts, neglīts iepakojums (un jā, man arī iepakojums ir svarīgs), reklāma pilnīgi nekāda, arī paši veikaliņi un kopskats nerada nekādu sajūsmu. Vienkārši nav mani produkti, neatkarīgi no tā, kurā valstī ražoti.
Runājot par tēmu, palīgā sauciens ļoti augstsirdīgs, taču bezjēdzīgs. Kampaņveidīga iepirkšanās īsti nevar glābt uzņēmumu ilgtermiņā. Runa ir par ļoti lielām summām, un bez kardinālas stratēģijas maiņas no pāris augstsirdīgām iepirkšanās reizēm nekas nemainīsies.
20.10.2016 10:15 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nu ļoti žēl, ka tā viņiem ir. Man ļoti patīk gan želejas uzacīm un skropstām (Actual un Kredo), gan ķermeņa krēmi, jogurti, losjoni un tt.
Iepakojumi tiešām galīgi neaktuāli. Taču, kad runāju par šo ar Dzintara pārstāvjiem, man teica, ka viņiem ir noslēgs kaut kāds līgums un tās preces (runa bija par SPA Premium sēriju) iet uz kādu arābu tirgu. Līgums paredz, ka viņi drīkst tirgot tās preces šeit tikai tādā pašā iepakojumā. Acīmredzot, arābiem patīk šādi iepakojumi. Bet es viņu vietā tiešām mainītu iepakojumus. Cik daudz patīkamāki ir gan iepakojumi, gan veikalu dizaini pašmāju Madarai, Stenderam un tām pašam bankrotējušam Attirance.
20.10.2016 10:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vel sajūsmu izraisa viņu nātru šampūns. Vajadzēs iegādāties
20.10.2016 10:16 |
 
Reitings 873
Reģ: 23.04.2014
Godigi sakot, Madara ir otrais Dzintars sajūtu līmenī. Ja gribu atbalstīt vietejo, tad pirksu Madaru. Tā man vairāk saistās ar Latvijas produkciju.
20.10.2016 10:16 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Nu tas viss visiem ir skaidrs. Vienkārši visi ir pavilkušies uz nostaļğiskā mārketinga zibakciju emocionālu iemeslu dēļ. Kas nav slikti, ka ik pa laikam sabiedrībā uzjundī patriotisms. Dizains, reklāma viņiem ir galigi garām, tomēr saturiski ar produktu, spriežot pēc atsauksmēm, viss ir kārtībā. Tā ka tiešām atliek cerēt, ka būs izmaiņas.
20.10.2016 10:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vēl ko vēlējos piebilst, kas šeit arī pavīdēja..ieejot viņu veikaliņos, pārdēvjējas īsti neko nezin. Jautāju par konkrētiem krēmiem konkrētai vainai, bet viņa rausta plecus, palasīšot paciņu uzrakstus, atradīs .Nē nu saprotu, ka visu var neatcerēties, bet konkrēti man zināmā pādeveja nezin neko.
20.10.2016 10:25 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Bet es skatos, ka pamainīja mājaslapas un dažu iepakojumu dizainu, tas jau priecē :)
20.10.2016 10:35 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Man ļoti patīk kredo sērijas ķermeņa jogurts, matu maska ir ļoti viegla un forša! http://sieviskiba.blogspot.com/2016/05/kredo-micelarais-udens-kermena-jogurts.html
ķermeņa krēmi - jāā ! ;) http://sieviskiba.blogspot.com/2015/07/dzintars-spa-premium.html
Sea secrets serījas toniks liekās foršs
http://sieviskiba.blogspot.com/2016/01/dzintars-sea-secrets-toniks.html
Laura marss krēms ar spf ļoti patīka
http://sieviskiba.blogspot.com/2015/06/laura-mars-lightening-day-cream-spf30.html
dzintars lūpenes - ļoti patik ši sērija, īpaši ja ir sausas lūpas, ideāli kopj
http://sieviskiba.blogspot.com/2016/05/dzintars-actual-mitrinosas-lupu-krasas.html
Es tomēr esmu par Dzintara produktiem, tie ir labi, kaut kas iebuksē ar mārketingu, bet tas ir veikals kurā tomēr iegriežos, patik arī roku krēmi, lūpu balzāms tā ir klasika, matu līdzekļi - eļļiņa matu augšanai ir forša.. liekās ka gandrīz visu esmu mēģinājusi un pa 70 % man patika..
20.10.2016 10:39 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Agrāk mēdzu iegādāties šo to no Dzintara, bet kad pirms pāris gadiem pamanīju, ka visos produktos kā sastāvdaļa lepni noradīti parabēni, izlidināju tos miskastatē. Arī šovasar nopētīju vienu krēmu: tas pats parabēns tur rēgojās, tātad ražotājs kārtējo reizi demonstrē pilnīgu nevēlēšanos attīstīties un sekot līdzi patērētāju vēlmēm. Turklāt daudziem produktiem, kā tām slavenajām oranžajām higēniskajām lūpukrāsām un caurspīdīgajai uzacu želejai, saturs pat nav norādīts. Kā tas ir iespējams?
Kosmētikas tirgus tiešām ir pārsātināts, un Dzintars vienkārši netur līdzi. Dabiskā atlase.
20.10.2016 10:43 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Dzintaram tik tiešām neiet labi, jo krievu tirgus uz kā turējās aizvērās. Pagaidām viņi cenšas kā māk un pat ved smaržas uz Arābu Emirātiem, bet tas viss nav tik vienkārši un ātri nauda neienāk, parādi veidojas. Ļoti liels ir tieši nodokļu parāds VID.
Pats Dzintars neko nelūdz, visu sāka vienkārši cilvēki vai bijusī darbiniece. ;)
Gerčikovs nezinu cik ļoti skaitās krievs, bet visu savu dzīvi ir bijis Dzintarā iekšā, arī citi augšgalā ir latvieši, nav tas tikai krievu uzņēmums.
Par daudzu citu gan piekrītu, kaut kas pieklibo, bet man ļoti žēl un ceru, ka izķepurosies uzņēmums, jo man kaut kā tuvs saistās ar dažiem zināmiem, kas tur strādā.
20.10.2016 10:50 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Tas jau sen vairs nav īsti Latvijas uzņēmums

+
Man dzintars saistās ar bērnības atmiņām :-D
Ļoti sen neesmu bijusi, jo nekas nesaista - gan dizaina ziņā, gan daudziem produktiem piemītošā smaka (tējaskoks un tml). Man patīk patīkami smaržojoši produkti/šampūni un sagādā prieku plauktiņā redzēt glītus iepakojumus
Iečekoju netā spa seriju - godīgi, neceltos roka maksāt 15-19eur par dzintara ķermeņa krēmu.. tādā cenu kategorijā (vai mazliet piemaksājot) došu priekšroku kiehls, bitherm vai tml ķermeņa krēmam :-)
20.10.2016 10:58 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Man kauns par jums meitenes,kapec uzreiz vajag nolikt dzintara produkciju,ja nepatik neperkat,bet ir lietinas ,kas viniem ir fantastiskas ,tas pats kaut vai matu augsanas toniks ellina,lupu balzami,mes latviesi un noliekam savu produkciju fui
20.10.2016 11:02 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tikai tāpēc, ka mēs esam latvieši, mums nav jābūt absolūtā sajūsmā par jebko, kas ir Latvijā ražots.
Izņemot paša Dzintara veikalus, kur vēl viņu produkcija ir? Es kosmētiskos līdzekļus reāli pērku Rimi/Maxima, retu reizi aizbraucu līdz Drogām. Un reāli, es neatceros, ka būtu veikalos kaut ko no Dzintara redzējusi. Varbūt vienkārši neesmu pamanījusi.
20.10.2016 11:10 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Jā, īstam latvietim par katru vietējo figņu ir jābūt sajūsmā, arī par piknika dēli :D
20.10.2016 11:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits