Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

"DZINTARS" lūdz pēc palīdzības!

 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Hei! :-)
Šodien internetā nejauši uzgāju rakstu par to, ka mūsu Dzintaram ir milzīgi parādi un ar produkcijas pārdošanu kaut kā neveicas, uzņēmums ir uz bankrota robežas un lūdz cilvēkus pievērst uzmanību arī pašmāju kosmētikai. Nezinu, vai tā ir patiesība, bet palika nedaudz skumji, jo ir produkti, kuri ir tiešām labi, bet nenovērtēti.
Rīt pirms darba izdomāju aiziet uz Dzintars veikaliņu un šo to nopirkt.
Kuri ir jūsu iecienītākie Dzintars produkti?
19.10.2016 23:22 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es nopirku Laura Mars tonālo Valdemāra ielas Rimi esošajā Dzintars veikalā (vispār dīvaina vieta Dzintara veikalam, ja, piemēram, Dominā tā nav). Nu tur, pretī Banku augstskolai.
Nepatīk kā šis tonālais klājas, to ir ļoti grūti izlīdzināt uz ādas. Ja izdodas to izlīdzināt, tad man sūdzību nav, smarža patīkama, nēsājas labi, nespīd un tā. Nu nav slikti pa 3 euro, labāk nekā kaut kāds Lorela vai Maybelline, kuri pēc 20min pārvērš seju speķainā pankūkā.
25.10.2016 14:20 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
L'Oreal, atvainojos.
25.10.2016 14:21 |
 
Reitings 3
Reģ: 22.09.2016
Nopirku BeTrendy losjonu (būtībā toniks), problemātiskai ādai... Parasti gan lietoju vasarā, bet jānopērk, ja nu aizklapē to bodi ciet.. :D Kā reiz bija atlaide. Un skropstu un uzacu balzamu.. Pusaugu gadu nostaļģija, bet atceros tolaik man bez krāsošanas bija baigi labas skropstas, došu otro iespēju... :) Citādi uzacīs sāk parādīties caurumi... :D
25.10.2016 20:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits