"DZINTARS" lūdz pēc palīdzības!

 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Hei! :-)
Šodien internetā nejauši uzgāju rakstu par to, ka mūsu Dzintaram ir milzīgi parādi un ar produkcijas pārdošanu kaut kā neveicas, uzņēmums ir uz bankrota robežas un lūdz cilvēkus pievērst uzmanību arī pašmāju kosmētikai. Nezinu, vai tā ir patiesība, bet palika nedaudz skumji, jo ir produkti, kuri ir tiešām labi, bet nenovērtēti.
Rīt pirms darba izdomāju aiziet uz Dzintars veikaliņu un šo to nopirkt.
Kuri ir jūsu iecienītākie Dzintars produkti?
19.10.2016 23:22 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Jā, nu katram tiešām sava gaume - Dzintara tonālie ir mēģināti, tas ir kaut kas šausmīgs.
Es laikam esmu perfekcioniste, bet meklēju satura un iepakojuma simbiozi, neatkarīgi no cenas. Dzintaram, manuprāt, klibo abi punkti, tāpēc viņu produktiem eju garām.
Ja kādam der - prieks par jums, varbūt kopīgi izglābsiet veselu uzņēmumu :) Tikai nevajag pārmest Dzintara ne-pircējiem aklu pakļaušanos reklāmai, visiem viss nevar ne patikt, ne būt piemērots, citu brendu reklāma te nav pie vainas.
21.10.2016 12:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tā ka pirktu arī Dzintaru, daudz un labprāt, ja būtu reklāma.

Tur jau tā lieta. Nav tā ka dārgie, populārie vai pat aci piesaistošie produkti ir labākie, viņi vienkārši tiek nenormāli reklamēti. Ja produktam ir liela reklāma, visi to redz, vel kāda pasaka, ka viņai tas produkts ļoti patīk, tad viss, tas produkts būs visur līdz brīdim kad to produktu aizstās nākamais produkts. Dzintars grib reklamēties ar produktu kvalitāti(kas ir super!), bet pat ar kvalitāti tikai nepietiek lai piesaistītu cilvēkus, jo kā tie cilvēku uzzinās, ka tāds produkts vispār eksistē bez normālas reklamēšanās?
21.10.2016 12:17 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Pievienošos par iepakojumiem, ka liela daļa foršo produktu arī iepakojumiem nav ne vainas. Man jau liekas ka te problēma tiek meklēta vispār citā virzienā. Jautājums ir par reklāmu un tēla publiskošanu masu mēdijos. Kā arī uzņēmu iekšējā reorganizācija. Ja tur tiešām strādā 400 cilvēki (pašā cehā tā teikt - bez veikalu tīkla). Tad ir jautājumi.
Bildes:
http://manapasakupasaule.blogspot.com/2016/07/dzintars-kredo-serijas-jaunumi.html
http://manapasakupasaule.blogspot.com/2016/05/dzintars-dekorativa-kosmetika.html
http://manapasakupasaule.blogspot.com/2016/03/laura-mars-tonalais-krems.html
http://manapasakupasaule.blogspot.com/2015/11/atsauksme-dzintars-organic-style.html
http://manapasakupasaule.blogspot.com/2015/10/dzintars-spa-matu-un-kemenakopsanas.html
http://manapasakupasaule.blogspot.com/2015/10/dzintars-laura-mars-kosmetika.html
21.10.2016 12:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Dzintara tonālie ir mēģināti, tas ir kaut kas šausmīgs.

Jā, man arī ir līdzīga pieredze, bet tas jau ir ļoti atkarīgs no ādas. Tas kas der vienam, nederēs otram.
21.10.2016 12:18 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Tagad daudziem zīmoliem ir adventes kalendāri, tas būtu super veids iepazīstināt ar savu produktu klāstu. Miniatūru kastītes, paraudziņi. Starpcitu, bija situācija, ka youtube vlogerei no Rīgas redzēju tieši Dzintara sarkano lūpu krāsu, kuru viņa savā vlogā minēja ar domu, ka tāpat jautās komentāros, kas viņai uz lūpām. Tā iespaidā nopirku dažas lūpu krāsas. Cilvēks pērk ar acīm. Kaut kur tam ir jābūt redzētam.
21.10.2016 13:27 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Kaut kur tam ir jābūt redzētam.
- lai arī cik stulbi, bet tā ir. Es piemēram šobrīd lielos daudzumos iepērku kosmētiku, vajag pilnīgi visu jaunu no kopjošās līdz dekoratīvai - tā teikt rezerves komplekts rezerves dzīvoklī. Labprāt atbalstītu vietējo ražotāju. Bet... Es nezinu ko pirkt, es neko nezinu par viņu produktiem. Piedodiet, es neiešu uz viņu bodi un nepētīšu tur visu iepakojumu anotācijas. ērtāk un foršāk aiziet un nopirkt jau pazīstamu firmu/brendu kosmētiku, izslavētus, labi pazīstamus un jau iemīļotus produktus. Informācija par Dzintara produkciju ir niecīga. Piedodiet, vietējās blogeres - bet jūsu palagus es ar nelasīšu. Man patīk video, patīk arī saturīga reklāma.
21.10.2016 13:41 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
No mana kā patērētāja viedokļa – produkti man tiešām nav pievilcīgi.

+++ Lai arī cik labs nebūtu produkta sastāvs, ja tam nav patērētāja piesaistošs ārējais iepakojums, to vienkārši nepirks. Tas tā kā jau sen ir skaidrs, ka mūsdienu sabiedrība vispirms pērk ar acīm un tikai tad apskatās sastāvu.

Es gan ar pievilcību nebiju domājusi vizuālo, bet vispār - pašus produktus pēc būtības, un zīmolu. Produkta pievilcību man rada dažādi faktori - atsauksmes, sastāvs/saturs, informācijas pieejamība, jaunumi (produktu klāsta atjaunošana & papildināšana, un informācija par jaunumiem), asociācijas, pašu produktu pieejamība, ērts iepakojums. Šeit var pieminēt arī iespēju izmēģināt (testeri, mini iepakojumi, utt.). Protams, daļai cilvēku ir svarīgs arī dizains katram konkrētam produktam. Man personīgi ne tik ļoti, taču jāatceras, ka ar iepakojuma dizainu arī tiek veidots uzņēmuma tēls, ne tikai ar reklāmām, kas nozīmē, ka pat tiem, kam īsti nav svarīgs katra konkrēta produkta izskats, zemapziņā tomēr veidojas zīmola tēls, kas arī veido kopējo attieksmi pret pašu zīmolu - asociācijas & galu galā - patīk/nepatīk. Bet būtībā tas nekad nav tikai viens no elementiem, bet to kopums. Un Dzintaram diemžēl pieklibo lielākā daļa.
21.10.2016 13:55 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Man jau šķiet, ka Dzintara iepakojumi mainās un iet uz labo pusi... Iespējams, ka tās, kuras runā par briesmīgajiem iepakojumiem, nemaz nezina par jaunajiem. Bet, tajā pašā laikā, jā, tas jau ir darbiņš mārketinga komandai.
Nu, piemēram, atveriet pēdējos Viva Voleros blogu ierakstus (linki augšā). Glīti, daži pat tīri patīkami iepakojumi.
Pati no Dzintara diezgan pērku, tiesa, kopjošo kosmētiku. Patīk un apmierina. Esmu produkta, ne iepakojuma cilvēks :) Ja tuša būs briesmīgā tūbiņā, bet manas skropstas izskatīsies uz visiem 100, tik un tā šo tušu pirkšu.
21.10.2016 13:58 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Biju Alfas Dzintarā. Sapirku higiēniskās lūpenes, antioksidanta krēmu, sea secrets želeju ādai ap acīm, toniku un sauļošanās krēmu. Patīk, ka derīguma termiņi pietiekoši, lai manus krājumus uzgaidītu(l) Patrāpījās zinoša pārdevēja. Tad jau ne visur ir šī pārdevēju problēma.
Starpcitu, jā, lūpu krāsām balti futlārīši
21.10.2016 19:17 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Piemirsu, šobrīd superīgas atlaides uz lielāko daļu preču 20-40%, ja pareizi atceros.
21.10.2016 19:19 |
 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Vienam krēmam kaut kādam bija pat 85% atlaide! :-D
Šodien pirmo reizi izmēģināju Laura Mars tonālo - super! Man ir kombinēta āda ar taukaino t-zonu, bet ar šo tonālo pat bez pūdera piere nespīdēja un izskatījās labi! Pilna cena ir ap 15 euro, bet pagaidām ar 75% atlaidi ir ~3 euro, tāpēc pēc laiciņa nopirkšu vēl vienu, bet tumšāku toni, lai vasarā būtu.
21.10.2016 20:13 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Šovakar iegāju Dzintara veikalā Origo-veikals mazs, plaukti gandrīz tukši(cosmo dāmas izpirka?), pārdevējas 2 gab., bet nu tikai aizņēma vietu. Aizgāju uz veikalu Marijas ielā-plaši, plaukti pilni un preces sortiments ar 3x vairāk nekā Origo. Nobrīnijos par cenām-Organic style toniki ap 15 eur, ar atlaidi-6eur ar kaut ko. Nu man pat ar atlaidi negribējās tik daudz maksāt, bet nu labi, nopirku. Eļām un krēmiem tajās krāsainajās pudelēs ( Laura Mars?) 70-80% atlaide bija, ap 4 eur laikam maksāja. 2. lieta, ko nopirku bija Trendy pretpumpu želeja, 3eur ar kaut ko( šim arī bija atlaide kaut kāda).
Nostaļģijas vārdā nepilni 10 eur iztērēti, cerams, ne galīgi vējā izsviesta.
21.10.2016 21:24 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Kuros no Dzintara veikaliem ir pieejami BB krēmi?
Šodien biju Origo, Marijas ielas un Barona ielas Dzintar-os un nevienā nebija, tikai tonālie vien. :(
21.10.2016 22:57 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Es ļoti labprāt atbalstītu vietējos un pirktu, bet nu nav īsti iekāriens. Nav dzintaram tāda piķa kā piemēram Loreal, ko tērēt pētījumiem, mārketingam un visam pārējam, kvalitāti vai tās ilūziju(tekstūras, īslaicīgais efekts) ieskaitot, tāpēc rezulāts ir likumsakarīgs. Jā, man arī ļoti žēl, bet tāda tā globalizācija diemžēl ir. Tā notiek visās jomās. Bēdīgi.
21.10.2016 22:58 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Šodien biju alfas dzintars veikalā. Bija liela jo liela vēlme kaut ko iegādāties, bet neieinteresēja pilnīgi nekas. Lai grimst!
21.10.2016 23:00 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Nopirkts:
Lūpu balzams- mans absolūtais favorīt forever and ever.
Skropstu un uzacu želeja
Toniks- patīk.
Kosmētikas noņemšanais domātais pieniņš- normāls.
Vēl ir iepriekš pirkts Kredo sejas krēms- patīk nereāli smarža, bet smērēju kakla zonu, tā kā sejai ir nepieciešams man augstākas latiņas produkcija.
22.10.2016 00:50 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Es pateicoties šim ļembastam pamanīju, ka Dzintaram ir Kredo Lux serija. Par so varu teikt, ka man vizuāli uzrunā tā dizains (ko nevaru teikt par visu Dzintara produkciju kopuma). Tiku pie skropstu tušas un uzacu želejas, ka ari vienas lūpenes. Un krema , bet tas no natur serijas.
Un ziniet....esmu patikami pārsteigta.
Tuša laba, perfekti atdala un ar normalo otinu , turas līdz vakaram un ari pandu acis neparadas.
Lupukrasa ari.
Krems vispar super sitadam laikam, bet tam dizains nepatik, bet sastavs un sajutas superlabas.
Secinajumi, ja nenobankrotes iegriezīšos vel, bet pašam Dzintaram derētu pastrādat pie pārdevēju atlases. Labak viena zinoša nekā trīs, kas lasa etiķetes.
22.10.2016 09:16 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Es pateicoties šim ļembastam pamanīju, ka Dzintaram ir Kredo Lux serija. Par so varu teikt, ka man vizuāli uzrunā tā dizains (ko nevaru teikt par visu Dzintara produkciju kopuma). Tiku pie skropstu tušas un uzacu želejas, ka ari vienas lūpenes. Un krema , bet tas no natur serijas.
Un ziniet....esmu patikami pārsteigta.
Tuša laba, perfekti atdala un ar normalo otinu , turas līdz vakaram un ari pandu acis neparadas.
Lupukrasa ari.
Krems vispar super sitadam laikam, bet tam dizains nepatik, bet sastavs un sajutas superlabas.
Secinajumi, ja nenobankrotes iegriezīšos vel, bet pašam Dzintaram derētu pastrādat pie pārdevēju atlases. Labak viena zinoša nekā trīs, kas lasa etiķetes.
22.10.2016 09:32 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Skolas laikā no Dzintara daudz ko lietoju, jo bija labas cenas. Šobrīd lietoju vairs tikai Dzintara sauļošanās un pretapdeguma krēmus - ļoti patīk.
22.10.2016 11:25 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Cik esmu dzirdējusi, dzintara problema nav ne reklāma, ne iepakojums, bet gan politisks iemesls. Cik tur taisnība, neņemos spriest, bet atceros stāstu par Nivejas krēmu un ticu, ka tā arī varētu būt.
23.10.2016 14:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits