"DZINTARS" lūdz pēc palīdzības!

 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Hei! :-)
Šodien internetā nejauši uzgāju rakstu par to, ka mūsu Dzintaram ir milzīgi parādi un ar produkcijas pārdošanu kaut kā neveicas, uzņēmums ir uz bankrota robežas un lūdz cilvēkus pievērst uzmanību arī pašmāju kosmētikai. Nezinu, vai tā ir patiesība, bet palika nedaudz skumji, jo ir produkti, kuri ir tiešām labi, bet nenovērtēti.
Rīt pirms darba izdomāju aiziet uz Dzintars veikaliņu un šo to nopirkt.
Kuri ir jūsu iecienītākie Dzintars produkti?
19.10.2016 23:22 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
protams, vēl var pastrīdēties par to, kas vienam garšo un otram ne :D cosmo vienmēr līmenī!
20.10.2016 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Ne jau par veselīgumu/neveselīgumu ir runa. Tās končas dēļ lētākām izejvielām ir palikušas negaršīgas, vismaz ne tik garšīgas + daudzi tiešām jūt mutē to pretīgu taukainību no tiem augu taukiem, kas vēl ilgi paliek mutē.

Kas ir daudzi? Es tiešām šādus izteikumus dzirdu pirmo reizi.
Par to mārketingu. Ok, dizains ir tāds kāds nu viņš ir. Bet nesen tieši braucu uz siltajām zemēm un gribēju nopirkt sauļošanās krēmu. Tā kā patīk Dzintara, tad protams skatījos uz tiem. Bet izrādās, ka zem 110 vai 120 ml iepakojumu viņiem nav ja ir rokas bagāža, tad tas ir svarīgi). Attiecīgi pirku kaut kādu ārzemju iepakojumu.
20.10.2016 21:53 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Man kaut kā Laimas šokolāde aizdomīgi pēc plasmasas garšo, nepērku vispār

Kopš viņi iepērk gatavo kakao pulveri, varu piekrist.
Ja arī tas ir mārketinga triks, tad tas ir ļoti veiksmīgs! :-)
Tātad, arī es varu paspīdēt ar Dzinatrs stendiņa apmeklējumu :-D Konsultante ļoti forša sieviete gados, apstāstīja, palīdzēja. Vēl neesmu notestējusi visu un ilgtermiņā, bet lūpu krāsa no Be Trendy ir ļoti skaistā ogu tonī un organiskais roku krēms arī pagaidām sniedz labu efektu. Acu krēms un sejas mazgāšanas līdzeklis vēl stāv neaiztikti. Jāsaka, ka varu peikrist, ka dekoratīvās kosmētikas toņi ir ļoti ierobežotā daudzumā un vecmodīgi. Daudzi ir perlamutrīgi vai ar spīdumiņiem (gaumes jautājums, man nepatīk). Pārdevēja bija ļoti priecīga par tik lielu apmeklējumu, jo parasti tāds neesot. Parasti ir daudz pircēji tūristi. Latviete ap 30 pirms manis veikalā atstāja 150 Eur.
20.10.2016 22:21 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man dzinatars, diemžēl, nepatīk un ne jau dēļ iepakojuma, vet tāpēc, ka manai ādai, matiem no viņu klāsta nekas neder. Turpretī Stenders man ļoti patīk un der.
20.10.2016 22:42 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Man Dzintars patīk, it sevišķi SPA sērija. Un jā, es neesmu gatava pārmaksāt par kaut kādu dizainu. Manuprāt, lai kosmētika stav kaut vienkāršos padomju burkas, lai nu dod man vēlamo efektu (ka, piemēram, mani iemīļotākie Davines balzāmi).
Par izejvielām: kad bijam tur nodarbībā, teica, ka lielāko daļu izejvielu nopērk Francijas tirgū.
Es vienmēr pērku Dzintaru un Stenderu savām ārzemju draudzenēm. Pagaidam neviena nav sūdzējis :)
20.10.2016 23:31 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Man lasot jūsu sprediķus pretīgi paliek. Lielākā daļa esošo čiksu sūta lētus sūda pakaļdarinājumus ebey un aliexpress un citos ķīniešu internetveikalos. Un ja kāda teiks, ka tas 1 eur vērtais sūds ir kaut kādā ziņā labāks par mūsu pašu ražotajiem produktiem, lai sūtītu tos no ķīnas, tad kāds ir smagi saspiedis galvu. Vot ja chanel izlaiž jaunas smaržas pa 40 eur dārgākas kā iepriekšējās, tad uzreiz sauciens no jūsu puses- oooooo, tad jau laikam labākas, būs jānopērk. Bet ja mūsu pašu dzintars izlaiž jaunas smaržas pa lielākām izmaksām, tad no jūsu puses brēciens- sūda dzintaram laikam maksātnespēja radusies, ka cenu paaugstināja, kā nav kauna... kpc dzīvo uz veciem lauriem... utt.... Bļin. Vai nu te ir salasījušās kaut kādas mazgadīgās, kuras tālāk par pakaļgalu nedomā vai kas? Sakat, ka jādod citām lv ražotnēm plaukt un zelt, bet zin, jeb kuram uzņēmējam jaunajam redzot šādu noraidošu vietējo attieksmi pret mūsu pašu centību, darbiem nolaižas rokas. Kāda jēga dzintaram šobrīd aizņemties vēl naudu un iekļūt vēl lielākos parādos ,jo redz vietējās slampas uzskata, ka mārketinga nodaļa jāceļ gaisā jauna, jauni dizaineri jāmeklē, pārdevējas papildus jāapmāca, citi speciālisti jānoalgo, lai vēl algas tiem maksātu. Un kur ir garants, ka ja viņi to darīs no vietējo attieksmes kaut kas mainīsies? NEMAINĪSIES! Un ja radīs zināmu interesi, tad tikai sākumā. Un nav teikts, ka uz ilgu laiku. Esmu rupja, jā, jo reāli aizkaitināja mani lielākā daļa. Un es varu pateikt, ka tieši dzintars ir viens no retajiem, kurš visu laiku pilnveido savus produktus, cenšas un tiešām neapstājas pie viena. Jūs minat tās pašas smaržas opera. Starp citu, viņas nemaz tik sen nav, lai varētu teikt, ka 20 gadus NEKO NEDARA. Un esmu pamanījusi miss joker, kura vnm iejaucas un lielāko ties ar aplamu viedokli. Vnk viņai IR ko pateikt. PAR VISU VISĀS TĒMĀS! Nav problēmu, ja cilvēkam ir viedoklis, bet te cilvēks vnm cenšas to uzpiest un izlikties viszinoš visās tēmās. Ok, pateici savu un pietika. Bet šādi ņemt un klaji nodirst mūsu ražotājus, uzņēmējus, kas patiešām jau sevi ir pierādījis tik ilgi izdzīvojot. Un , tieši tas, ka ir daži produkti, kas nepazaudē savu indovidualitāti ir apsveicami, jo tas parāda tomēr no kurienes nākam. Ja viss internacionalizēsies un nepaliks ne kā sava, tad kpc vel saucam sevi par latviju? Aizbrauciet uz citām zemēm, tur par savu kultūru, nacionalitāti cīnās, lai neizzustu. Tā pati polija ar savām mazajām ieliņām, tā ir daļa no viņu kultūras. Mums ir palikusi tikai pa lielam vecrīga, viss kara ietekmē tika iznīcināts. Kpc iznīcinat pat visu kas kaut nedaudz asociējas ar mūsu vēsturi? Virtuālais fuj jums!
21.10.2016 01:07 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
sports forever
21.10.2016 01:10 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Sharmantaa- tu tur strādā?
21.10.2016 01:31 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
un, protams, ja kāds pasaka kā ir, tad uzreiz meitene strādā dzintarā un aizstāv :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
joselyn HAHAHAHHAHA EJ GULI
21.10.2016 01:34 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
un, protams, ja kāds pasaka kā ir, tad uzreiz meitene strādā dzintarā un aizstāv
joselyn HAHAHAHHAHA EJ GULI

Wtf?!
Izlasi manus iepriekšējos komentārus. Nav tā, ka es galīgi neaizstāvu dzintaru. Nejautāju tāpēc, ka aizstāv, bet gan citas intereses vadīta. Pilnīgi debils tas tavs komentārs šoreiz.
21.10.2016 01:37 |
 
Reitings 1660
Reģ: 15.08.2014
Vispār manas pirmās smaržas bija no Dzintars. Bērnībā bija sakrāta nauda un tad nu gāju uz veikalu pēc smaržu pudelītes. :D
21.10.2016 07:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
esmu pamanījusi miss joker, kura vnm iejaucas un lielāko ties ar aplamu viedokli. Vnk viņai IR ko pateikt. PAR VISU VISĀS TĒMĀS! Nav problēmu, ja cilvēkam ir viedoklis, bet te cilvēks vnm cenšas to uzpiest un izlikties viszinoš visās tēmās.

Jā, vienmēr.. Nu bļāviens, es varētu gadiem nerādīties šinī forumā, bet ja ienāktu un izdomātu kādu dieniņu vai divas te panīkt, tad uzreiz atkal nāktos dzirdēt tekstus "vienmēr". Nē, nav vienmēr. Un kā mūsdienās ir pieņemts teikt, ja nepatīk, tad bloķē un nelasi!
Un , tieši tas, ka ir daži produkti, kas nepazaudē savu indovidualitāti ir apsveicami, jo tas parāda tomēr no kurienes nākam.

Viņi tās pašas smaržas patstāvīgi uzlabo tikai dēļ tā, ka viņi vairs nespēj uzražot tādas smaržas kādas bija agrāk, nevar vairs izmantot tos pašus izejmateriālus. Palasot arī atsaucību no viņiem, visur tiek minēts ka viņi uzlabos produktus un tas ir ļoti labi, bet pat pasaulē labākie produkti var netikt pamanīti, ja viņus pasniegs nepareizi. Sen jau Dzintars būtu varējis izplatīties kārtīgi uz ārzemēm, sen jau varēja būt pat vel labāks par Madara un citiem līdzīgiem uzņēmumiem, bet tā vietā nākas dzirdēt ziņas, ka viņiem neiet viss labi ar uzņēmuma darbību. Ja visi tiešām būtu tādā sajūsmā par Dzintars un viņiem neko nevajadzētu savā darbībā mainīt, tad šis uzņēmums nebūtu tādā situācijā kādā ir tagad.
21.10.2016 08:22 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es piekrītu šim
Lielākā daļa esošo čiksu sūta lētus sūda pakaļdarinājumus ebey un aliexpress un citos ķīniešu internetveikalos.

pilnas dikusijas ar aliex sū. un krievu lēto kosmētiku, bet te dažas kā trakas plēšas par ne īpaši labo kvalitāti :-D
21.10.2016 08:24 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu, Multiluksa piedāvājums jau diži augstāk pār to latiņu nelec. Ja vispār līdz viņai lec :D
21.10.2016 09:20 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Tikko ieraudzīju to screenshotu ar "Dzintara" mājaslapas karti un veikalu adresēm. Domāju, ka uzņēmums, tāpat kā cilvēki, var izvēlēties, kā dēvēt lietas. Šinī gadījumā visnotaļ skaidri redzama pozīcija. Žēl, ka tas, kurš veidojis to karti, izvēlējies palikt "neinformēts" par Krimas okupāciju.
Padomāšu, vai atbalstīt.
21.10.2016 09:30 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Es gan neesmu pamanījusi, ka te kāda sūtītu kosmētiku no ali. Pārsvarā te visas runā par tādiem zīmoliem kā Bourjois, Mac, MakeUpForever, Chanel, utt.
Jēga pirkt to Dzintars, ja produkti nepatīk un nav piemērots sortiments (?) tikai, lai kāds nebankrotētu, šaubos, vai ir daudz cilvēku, kuri gatavi tērēt naudu tam, kas neatbilst pašu vēlmēm.
Es gan īpaši daudz neesmu pēdējā laikā tajā dzintars veikalā bijusi, bet zinu, ka opera smaržas un smaržas mistērija ož draņķīgi, hit lūpu spīdumi ir lipīgas konsistences, jau pieminēju perlamutru un neaktuālos toņus.
Es tomēr labāk nopērku Gucci smaržas nekā esmu "mistērijas" aroma ieskauta :D tas pats, kas ar tonālajiem, HIT tonaalais ir daudzreiz sliktāks, nekā kaut tas pats lētais no Catrice, kas man der ideāli un ir pietiekami gaišs un pluss tam, ka iepakojums ir labāks, ar pumpīti nevis kā tūbiņa (ja atmiņa mani neviļ, tad tieši tūbiņā tas arī bija un nav mainījies).
Te tika minēts, ka citas valstis sargā savējos, izvēlas viņu produktus, lai nepazudinātu savējo tirgu, bet tomēr būtu jāiet līdz kaut kādā tendencēm, kaut kā jāpiesaista klietns. Un, ja viņu piedāvātais klāsts man neder, tad diemžēl es neuzupurēšos un nepirkšu tikai, lai viņi nebankrotētu.
21.10.2016 09:47 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Nu Dzintaram ir daudz problēmu.. Par dizainu un nespēju sevi mūsdienīgi pasniegt te jau daudz pateikts, nav vērts atkārtoties. Par kvalitāti, respektīvi, saturu, manuprāt, nav īsti godīgi pārmest, ja pat ķīmiķi un kosmētikas nozares eksperti ir atzinuši, ka 2008.gadā, kad viņi izlaida jaunus produktus, kvalitāte bijusi pat ļoti labā līmenī, bet atkal atgriežamies pie vecā bēdīgā stāsta - mārketings, dizains, jaunu tirgu meklējumi.
Tāpat, ja palasa par darbinieku skaitu.. nu ja Madarai, kuras apgrozījums atšķiras tikai par trešdaļu, ir 70 darbinieku, bet Dzintars rullē uz priekšu ar teju 400 darbiniekiem..Turklāt apsaimnieko milzīgus cehus padomju laiku garā... Dzintars ir aizmirsis, ka nav vairs padomju laiku vissavienības flagmanis, kurā teikšana ir tikai vienam cilvēkam (Iļjam Gerčikovam) bez padomdevējiem, kā tas ir mūsdienīgos uzņēmumos, un valsts neko nav parādā... Kā lsm.lv bija trāpīgi uzrakstīts - pat Stīvam Džobam bija savs Stīvs Vozņaks...
21.10.2016 09:49 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
sorry ,bet manuprāt Dzintara produkti ir labāki par Multiluksa sū--- :D
21.10.2016 09:51 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
luīzeluīze par darbinieku skaitu jāpiekrīt!
21.10.2016 09:58 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Amizanti, ka lapa automātiski atveras krievu valodā un latviešu valodu speciāli jāizvēlas kā opciju. Laikam jau skaidrs, uz kādu auditoriju fokusējas :)
Multiluksā un AliExpresā nekad neko neesmu pirkusi, sharmantaa pārmetumi un psihošana vispār ne pa ķeksi.
21.10.2016 09:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits