Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

?

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Neziņa ko lai dara.
Lieta sekojoša, jau kādu laiku tiekos ar vienu vīrieti, nezinu kā pateikt nav tā ka man viņš vizuāli ļoti simpatizētu bet nav arī tā ka nepatiktu, kautkas pa vidu. Seks mums vēl nav bijis bet šķiet ir pienācis laiks jo vīrietis aicina mani uz viesu namiņu pie dabas uz 2 dienām un tiekamies arī jau labu laiciņu (4 nedēļas jeb 8 randiņi).
Nezinu ko lai dara, nevēlos rast viņam kādas liekas cerības, jo nēesu pārliecināta par sevi pašu. Vislaik svārstos, foršs, jautrs, gudrs, iznesīgs, bet tās simpātijas nu nezinu, nav jau tā ka nav manā gaume'bet nav arī tas "mmm". Nu piemēram nealkstu pēc skūpstiem, ja viņš sniedz skupstu tad nav nekas īpaši pret to saņemt bet nav tā ka pati sniegtu to. Nav arī tā ka ilgotos pēc randiņa ar viņu, jā ja uzaicina nav itkā nekas pret aiziet un laiks jau tiek pavadīts feini. Nu nemāku izstāstīt. :-/
Vai tiešām ar laiku var cilvēku iemīlēt? Teikšu uzreiz ka nēesu no tiem kuri vērtē tiaki iekšējo, man gana svarīgi ir arī ārējais izskats.
19.10.2016 10:11 |
 
Reitings 255
Reģ: 27.07.2016
Ar laiku var iemīlēt, bet vai tas ir vajadzīgs? Uzskatu, ka savādāk vismaz šajā situācijā tāda vīrieša maldināšana sanāk, jo vari arī neiemīlēt. Un kamdēļ lieki spēlēties ar jūtām, ja tikpat labi jums abiem ''ap stūri'' ir labāki partneri, kur nebūs jācenšas saskatīt, ko cilvēkā var iemīlēt. Tikai, lai būtu kopā ar kādu? Bet vai sirds pašai nesāpēs, ja vīrietis Tevī būs iemīlējies un Tu vienkārši novilcinājusi laiku, lai aizietu? :-/
19.10.2016 10:29 |
 
Reitings 82
Reģ: 25.07.2016
Man vajag to tavu ''mmm'' savādāk zinu, ka nekas prātīgs nesanāks. Es iemīlos tikai laika gaitā, tāpēc uzskatu, ka jā- ar laiku var iemīlēt.
19.10.2016 10:32 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Man izskatās, ka tu ej uz randiņiem ar viņu tikai aiz garlaicības.
Nevazā viņu aiz deguna, jo, iespējams, viņam ir lieli plāni uz tevi, bet tu pati nezini ko gribi.
19.10.2016 11:33 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Čakarē puisi ar kuru cel māju un dzīvo pie vecākiem? :-D
23.10.2016 14:33 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Jāpiekrīt augstākminētajiem komentāriem, ka izskatās, ka Tev pašai nav skaidrs, ko vēlies, bet labāk tā tāpēc nespēlēties ar otra cilvēka jūtām un laiku.
23.10.2016 14:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits