Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

forša atpūtas vieta

 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
Kur Rīga var kādā aktīvā veidā nosvinēt dzimšanas dienu, lai iztiktu bez restorāniem? Gribas kaut ko līdzīgu kā, piemēram, kvesta istaba, bet cilvēku skaits ir 10+. Viesu vecums 20-55.
05.10.2016 10:22 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.01.2017
Es varu ieteikt labu vietu kur aktīvi nosvinēt dzimeni. Nesen manam draugam bija vārda deina un viņš bija atradis internetā, ka tepat Rīgā vecajā Radiotehnikas rūpnīcā, var uzpēlēt lāzerpeinpolu. Sākumā nobijos jo nevēlējos spēlēt peinbolu, bet izrdādās, ka tas nav tas ko es biju domājusi. Priekš manis baigi sarežģīta štele bet īsumā ir, ka ķip šaudās ar lāzeru jeb infrasarkano staru. Pats svarīgākais ko es sapratu no visa stāstītā ir tas, ka nav nekādas sāpes. Viens no instruktoriem teica ka tas ir tā pat kā šaudīties ar televīzijas pulti. Bijām savākušies 10 cilvēki, sākumā likās ka spēle būs vienmuļa un lēna. Es laikam pirmo reizi mūžā tik daudz un ātri skrēju. Biju tā ieslīgusi azartā ka pat nepazinu sevi un nerunāsim par vīriešiem kuri tajā momentā pārvētās par maziem puišeļiem. Tas tik bija skats :D :D Es obligāti iesaku aizbraukt uz turieni reku links varat apskatītieas sīkāk www.poligon-1.lv/lv/arenas/radio-laboratory , bet tas patiešām bija neaizmirstami. Nākošajā dienā TĀ sāpēja kājas, laikam neesmu pieradusi tik atraktīvai atpūtai. Es pat apsveru domu savu dzimeni svinēt vai nu tur vai arī Siguldas arēnā. Tik episki :D :D
20.01.2017 15:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!