cik bieži jūs pavadat laiku kopā

 
Reitings 263
Reģ: 26.10.2014
Sveikas dāmas (l)
Cik daudz laika Jūs pavadat kopā ar savu otro pusīti ( dzīvojot kopā )
Mums sanāk dažādi ritmi, esam kopā tik cik majās ļoto reti kkur vsp aizejam.
Šovakar vienīgais vakars brīvais un to pāšu ies pasēdēt
Kā uzskatat normāli ?
01.10.2016 19:39 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Tā kā draugs man strādā 1x 4 dienās vienā darbā un tad, kad grib - otrā, un es pati esmu bka, mums ļoti daudz laika sanāk pavadīt kopā. Esam pie tā pieraduši un, kad neesam kopā, tad šķiet, ka kaut kas pietrūkst :-)
02.10.2016 00:39 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Kamēr esmu bez darba, sanāk, ka esam kopā no 17:00 vakaros līdz aizmigšanai. Brīvdienas vienmēr kopā. Ļoti, ļoti reti viens vai otrs dodas kaut kur bez otra. Bija laiks, kad strādāju tirdzniecības centrā un bieži bija jāstrādā līdz 22:00. Tad gan vienmēr man brauca pakaļ, bet tik un tā parasti nedēļas nogalēs bija jāstrādā. Tad maz laika pavadījām kopā.
02.10.2016 00:50 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Kopš draugs ir nomainījis darbu, pavadām kopā brīvdienas un pusi piektdienas. Viens otram paspējam uzkrist uz nerva citreiz, tad jau sanāk, ka pietiekami daudz laika pavadām kopā. :D
02.10.2016 01:04 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Pavadām diezgan daudz laika kopā, kad draugam ir darbu nesezona. Vasarā es pārsvarā esmu savā nodabā vai arī braucu līdzi uz pasākumiem un palīdzu darba lietās, cik nu es varu. Šogad vasarā sāku strādāt, bet grafiks ir tāds, ka darba diena beidzas tikai ap 22, kas nozīmē, ka tagad ( man arī atsākušās ir mācības) pavadām daudz mazāk laika un draugs jau sāk minēt, lai meklēju cita veida darbu uz pavasari, jo viņam tomēr pietrūkst manas kompānijas :-D
Vasarā pārsvarā draugs ir pārstrādājies un tad viņš vēlas tikai gulēt un uzēst kvalitatīvu mājas maltīti, bet es ar to esmu sadzīvojusi, jo zinu, ka cenšas mūsu labā. (l)
02.10.2016 08:45 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kopš mums ir bērni, laiku divatā sanāk pavadīt reti. Bet ļoti daudz laika pavadām ar bērniem, bieži braucam izbraukumos, ejam uz parkiem, ejam uz indoor spēļu laukumiem, galerijām utt... Ja esam mājās bieži spēlējam galda spēles.
02.10.2016 10:13 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Kopš nedzīvojam vienā pilsētā ar draugiem, ģimenēm, pavadām daudz vairāk laika divi vien. Pēcpusdienas, vakarus-esam vai nu mājās vai nu kaut kur izbraucam, pastaigājamies, darbojamies ar saviem dzīvniekiem. Brīvdienās pārsvarā uzņemam ciemiņus, bet vienalga kopā jau esam. Vispār kopā esam daudz, tagad tā sanāk, esam citā pilsētā, šeit pārsvarā cilvēki runā latviski, tāpēc vīram nav tik viegli iegūt jaunus kontaktus, paziņas, kamēr valoda nav tik labā līmenī, lai justos komfortabli, tad nu esam vairāk viens otram.
02.10.2016 10:27 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tā kā ikdienā pavadām tik daudz laika kopā, tad aiziešana kaut kur vienītī nedēļas nogalē vai aizbraukšana kaut kur uz pāris dienām tiek uztverta stipri mierīgi. Cenšamies laiku kopā pavadīt kvalitatīvi un taisam "randiņvakarus" un "vakariņas sveču gaismā". :-P
Ar to iziešanu savukārt ir tā, ka mēs arī nekur diži neizejam, bet mani tas nebūt netraucē. Ja dzīvotu lielākā pilsētā, kur ir plašāks kultūras piedāvājums, tad varbūt arī prasītos, bet šobrīd mājās interesantāk :-)
02.10.2016 10:30 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Manam ir gan dienas,gan nakts maiņas, gan skola (pilna laika)
Bieži maiņas iekrīt brīvdienās, darba dienās,kad ir naktsmaiņas, bieži ir tā,ka dzīvojot it kā kopā, neredzu viņu divas dienas no vietas vispār. Kad viņam ir laiks,tad pavada to ar mani.
Par to jau esam tik daudzas reizes runājuši.Nu nepametīs darbu vai skolu,jāciešas ir.
02.10.2016 10:32 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es arī nevaru iedomāties, ka vīrietis savu vienīgo brīvdienu vēlas pavadīt bez manis. Tiešām rodas jautājums, kāda tad vispār jēga no tādām attiecībām, lai pagulētu naktī otram blakus?
02.10.2016 10:41 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Šobrīd esmu fāzē "praktiski dzīvojam kopā, bet teorētiski vēl nē". :D Ļoti daudz laika pavadam kopā un ļoti bieži dodamies ārpus mājas, jo iespējas Rīgā ir nebeidzamas (protams, arī ceļojam kopā). Ir lietas, ko darām atsevišķi, piemēram, periodiskas tikšanās ar draugiem un hobiji, bet tas nenozīmē, ka nevaram aiziet vakariņās kopā ar kādu viņa vai manu draugu, tas vienkārši ir atkarīgs no situācijas.
02.10.2016 19:01 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Bet mēs esam kopā jau gadus 4, un tās pirmā gada vēlmes pēc salipšanas forever un ever vairs nav.

Mēs ar vīru esam kopā jau vairāk kā 10 gadus, bet tā kopābūšanas un kopā laika pavadīšanas vēlme ar katru gadu tikai palielinās :-)
02.10.2016 19:03 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Kad abi strādājām ofisos bijām kopā biežāk, tas laika posms arī pārklājās ar laiku,kad tikko ievācāmies kopā.
Ir bijuši visādi periodi,arī tādi,kad es sēdēju mājās.Šobrīd man ir maiņu grafiks,viņam joprojām ofisa.Ir citādāk,bet pie tā pierod.Man draugi arī dzīvo dažādos grafikos.
Šobrīd es sevi sildu ar domu,ka mums tuvojas atvaļinājums un tad būsim 24/7 kopā. :-D:-D
Redzamies vakaros un manās brīvdienās,kopīgas brīvdienas mums ir, bet kā kuru mēnesi.Visbiežāk aizejam uz teātri, piedalamies kādā sporta pasākumā.
23.10.2016 20:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits