Pirmā automašīna – kādu auto izvēlēties jaunam autovadītājam?

 
Reitings 35
Reģ: 15.09.2016
Pienācis laiks sākt domāt par pirmā auto iegādi.Bet nevaru izdomāt, kādu iegādāties:-)Tāpēc būšu pateicīga par atsauksmēm/ieteikumiem :-)Cenas griesti-4000 Eiro:-)
30.09.2016 17:34 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
...jo lietotu mašīnu pa 4000 jebkurā gadījumā nāksies remontēt...

Tādu Sandero ar 20 000 km nobraukumu nevajadzēs remontēt gadus 5, ja ekspluatācija nebūs nežēlīga.
30.09.2016 18:51 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
klausi meičām, bet bembi nepērc. :D
bembis nesākas no 4000k .
30.09.2016 18:52 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
robert piedod. stubs tu esi 8-)
tu iesaki mašīnu, kas ir ārpus budžeta, un tad stāsti par to cik viņa laba.
ha ha, es gribu redzēt, kā tam miskatēro neko remontā ritošajā daļā nevajadzētu likt.
un tas liellitrāžas šmersis izdod tikpat daudz co2, kā mazlitrāžas dīzelis, tā kā pats tu smirdi. :D
un par e46, pilnīgi garām, nerunāsim arī par audi.
ir cilvēki, kas nopērk auto un kopjot normāli nav nekādas problēmas un tad ir cilvēki, kas nopērk auto, kā tu neko nedara pārdod un ar to ir lepni. nez cik gadā ritošajā izgāz uz savu mersi? :D sms kredītu arī ņem? lai samaksātu.
pirms stāstīt par sandero, atrodi auto kas iekļaujas budžetā, bet tur jau ar kartupeļa maisiem tie saloni pārvilkti :D
30.09.2016 18:54 |
 
Reitings 120
Reģ: 26.09.2016
Njaa, man pirmā mašīna ir komfortabla ar jau te pieminēto 3l motoru un automātisko kārbu, ne par ko nesūdzos, braukšana maksimāli vienkārša, tieši tā, lai patīk, piekritīšu, ka sākumā toč vajadzētu tādu, lai prieks braukt. Līdz 4 000 nuu, tev pašai jāskatās, kas vizuāli patīk, bet nu jā, neņem gan kkādus shady maz izplatītus auto, būs problēmas ar rezerves daļām, vai nu grūti dabūt būs vai maksās miljonu, piemēram, A3 ir labs variants, ar hondām arī maz problēmu un detaļas ļoti lētas, nu, protams, golfi ir pirmo auto klasika. BMW labāk toč neņem, viņi ap to cenu būs ļoti nojāti, vari vēl kādu škodu paskatīties, līdz 4k samērā ok var dabūt
30.09.2016 18:55 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Manpirmais auto bija Honda Civic, nobraucu ar to vairāk kā 5 gadus, un problēmu praktiski nebija.
Tagad ir 4
30.09.2016 18:56 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
bembis nesākas no 4000k

Nu es neriskētu kā pirmo auto pirkt lētu bembi. Ja vien nav otri 4K, par ko savest to kārtībā.
30.09.2016 18:57 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Tagad ir 4 Golfs, ar 1.9 TDI motoru braucu jau ceturto gadu arī nekādu īpašu problēmu, nu protams kā jau katrai mašīnai apkopes katru gadu ( eļlas, filtru maiņa, ir nomainīti gultņi)
30.09.2016 18:58 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Bembi tajā cenā tiešām labāk neņemt. Mazdu arī ne - meham, pie kura es remontējos, jaunākas un dārgākas ved - izrūsējušas pēc divām ziemām.
Opel Astra un Golfiņi ir labs ieteikums jaunam šoferītim, jo tiem nav nenormālas ekspluatācijas izmaksas, pašas mašīnas uz ceļa ir stabilas un gabarītos arī nav govis, kas atbilstu autores vēlmei par kaut cik mazu mašīnīti. Honda un Hyndai tādā cenā neatbalstu, jo tā ir loterija, kurā kādam paveiksies un 5 gadus problēmu nebūs nekādu, bet cits varēs iet uz banku pēc tāda paša apmēra kredīta, lai vispār izietu nākamo skati. Pērkot noteikti jāņem līdzi kāds uzticams mehāniķis, kas var pateikt, kādā stāvoklī mašīna ir.
To Dacīti (Dacia) galīgi neiesaku. Ne jau tāpat vien viņas jaunas un ar minimālu nobraukumu met pakaļ par sviestmaizi. :D
30.09.2016 19:06 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
tu iesaki mašīnu, kas ir ārpus budžeta, un tad stāsti par to cik viņa laba.

Jā, auto patiešām ir 850 euro dārgāks par budžeta griestiem, bet allaž taču iespējams pakaulēties ar pārdevēju un nepieciešamības gadījumā piekrāt naudu. Starp citu, es nerunāju par konkrēto Sandero, bet gan racionālu izvēli, proti, izturīgu, vienkāršu auto, kuram būtu mazs nobraukums.
ha ha, es gribu redzēt, kā tam miskatēro neko remontā ritošajā daļā nevajadzētu likt.

Aizvest un parādīt Logan, kuram pie 180 000 km nobraukuma nav bijis neviena nopietna remonta?
un tas liellitrāžas šmersis izdod tikpat daudz co2, kā mazlitrāžas dīzelis, tā kā pats tu smirdi.

Saki, vai Tev vispār piemīt elementāra sapratne automobiļu uzbūves pamatos? Ne jau CO2 rada tumšās izplūdes gāzes un smaku, bet gan kvēpi, kas ir rezultāts izdilušam dzinējam, kurš nespēj nodrošināt vajadzīgo kompresiju. Tieši kvēpu dēļ vecie dīzeļi nespēj iziet tehnisko apskati - paaugstināts atgāzu absorbcijas koeficients.
nez cik gadā ritošajā izgāz uz savu mersi?

Precīzi nulli euro, jo līdz šim nav bijis neviena defekta. Auto īpašnieks ir juridiska persona, tādēļ arī par apkopēm nemaksāju.
pirms stāstīt par sandero, atrodi auto kas iekļaujas budžetā, bet tur jau ar kartupeļa maisiem tie saloni pārvilkti

Varbūt vispirms absolvē vidusskolu, bet tikai pēc tam dalies savos vērtīgajos padomos par 4. paaudzes VW Golf pārākumu? :-)
30.09.2016 19:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es par to pašu 4 golfu. BMW un Audi tajā cenu kategorijā labāk neņemt.
30.09.2016 19:15 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Par to cenu iznāk vienkārša/sakarīga vai kruta/nodzīta mašīna. Izvelies, ko Tev vairāk vajag - braukt vai pazīmēties.
30.09.2016 19:18 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Par to cenu iznāk vienkārša/sakarīga vai kruta/nodzīta mašīna. Izvelies, ko Tev vairāk vajag - braukt vai pazīmēties.

Precīzi!
Starp citu, pazīmēties ar 4 000 euro vērtu auto varētu vienīgi ļoti dziļos laukos; nespēju novaldīt smīnu, kad redzu jaunu puisi ar aprūsējušu, bet "tūnētu" BMW e36 .
30.09.2016 19:22 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
hei robert?
tas kas tu ieguldi laiku atbildot uz maniem jautājumiem, padara tevi vēl par rēcīgāku ķēmu, brauc vien ar savu sandero :D
un par izglītību runājot, kārtējais biznesmenis, kas profeni absolvējis diskutē par vidusskolu :)
ej un biznesojies nevis stāsti par mašīnām. ureiz pirmo mašīnu nopirki mersi? ja? ahā, tātad juridiska persona krāpjas ar nodokļiem, kā jau paredzams.
0 eiro, moš ietaupi un eļļas vietā vietā arī mangaļus lej savam šmersim?
un no kā rodas kvēpi gudriniek? :-O
30.09.2016 19:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
un no kā rodas kvēpi gudriniek?

:-D:-D:-D
30.09.2016 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Oj, ja man būtu 4000 pirmajai mašīnai.. ..es droši vien nepirktu par tiem. :D Man būs 1000, bet ceru iekļauties 600-700eur. Skatos uz tām pašām Mazdām vai Opeļtigrām. Ford Ka vēl patīk. Man patīk tādas mazas, apaļas mašīnas. Pērkot skatīšos tikai uz tehnisko ne vizuālo stāvokli (tas nozīmē aprūsējušu ar jaunu TA), jo es 100% viņu kaut kur noskrāpēšu/sadauzīšu. Lai var savu laiku nobraukt un miers.
30.09.2016 19:30 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
redzu jaunu puisi ar aprūsējušu, bet "tūnētu" BMW e36 .

aprūsējušas mašīnas nav tūnētas, varbūt kādreiz, pirms desmit gadiem viņas tika tūnētas un tagad vienkārši tādas, kādas ir, tādas arī ir.
tie, kas brauc ar tiem krāsainajiem diskiem un neona lampām vecajām žurkām ir vienkārši džeki, kam vienkārši ir tāda mašīna un viss. mašīna noteikti ir tāda jau daudzus gadus un pieņemu, ka tas jaunietis tādu mašīnu arī nopirka par lētām naudām.
vai arī, tie džeki strādā autoservisos un vienkārši paši garāžā piedūrās.
Šeit, piemēram, skaisti un forši utjūnēta mašīna, nu jau desmit gadus veca, bet izskatās forši, manuprāt.

Es tiešām nezinu, kas tur ko smieties, es tiešām neesmu redzējusi nevienu, kas ar godu brauktu sarūsējušā mašīnā.
30.09.2016 19:37 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
un par izglītību runājot, kārtējais biznesmenis, kas profeni absolvējis diskutē par vidusskolu

Varbūt vispirms salīdzini mūsu abu valodu, rakstības stilu un tad izdari secinājumus.
0 eiro, moš ietaupi un eļļas vietā vietā arī mangaļus lej savam šmersim?

Ja auto ir iegādāts jauns, tad "Domenikss" apkopes veic par baltu velti.
un no kā rodas kvēpi gudriniek?

Būtībā dīzeļi dūmo tādēļ, ka nenotiek pilnīga degvielas sadegšana. Pārāk trekns degmaisījums (par daudz degvielas un/vai par maz gaisa), kā arī turbīnas defektu vai dzinēja kompresijas zuduma dēļ. Jebkurš dīzelis rada kvēpus augstās temperatūras dēļ, tomēr katalizators un kvēpu filtrs to parasti neitralizē.
30.09.2016 19:38 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Valodu? :D zini, es tādā pašā latviešu vaodā rakstu, kā Tu, bet acimredzot izskatās ka tavējā ir skaistāka un lakoniskāka :D
tu esi no tiem, kas skries ar galvu sienā, lai tikai paliktu pats gudrākais.
es pazemīgi piekāpjos, pērciet sandero, labākais auto. nē nē, piekrāj un meitēn pērc jaunu auto no domenika, jo tad apkopes ir par baltu velti :D un eļļu kabatās vēl līdzi ielej.
mazāk wikipedia lasi :D
30.09.2016 19:43 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Šeit, piemēram, skaisti un forši utjūnēta mašīna, nu jau desmit gadus veca, bet izskatās forši, manuprāt.

Cik liels (vai mazs) ir šī auto klīrenss? Kā pabrauksi pa sniegu ar tādu priekšējo bamperi? Kāda būs sajūta, braucot pa bruģi vai trmavaju sliedēm, ar tik zema profila ripām? Cik ilgi "dzīvos" piekare pēc šāda tūninga?
30.09.2016 19:44 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
zini, es tādā pašā latviešu vaodā rakstu, kā Tu, bet acimredzot izskatās ka tavējā ir skaistāka un lakoniskāka

Domāju, ka manā valodā ir nedaudz mazāk interpunkcijas un ortogrāfijas kļūdu, ja salīdzinām ar Tavējo.
mazāk wikipedia lasi

Savukārt Tev ieteikšu to, ko sacīju iepriekš: pamēģini sekmīgi absolvēt vidusskolu!
30.09.2016 19:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits