Pirmā automašīna – kādu auto izvēlēties jaunam autovadītājam?

 
Reitings 35
Reģ: 15.09.2016
Pienācis laiks sākt domāt par pirmā auto iegādi.Bet nevaru izdomāt, kādu iegādāties:-)Tāpēc būšu pateicīga par atsauksmēm/ieteikumiem :-)Cenas griesti-4000 Eiro:-)
30.09.2016 17:34 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
SimpleMan, Tu patiešām domā, ka vidusmēra cilvēks tik ļoti pūlēsies, lai katru gadu koriģētu odometru savam Dacia Sandero pirms tehniskās apskates un dīlera apkopes? :-)
Es domāju, ka viens no veiksmīga cilvēka priekšnoteikumiem ir spēja gūt labumu (gandrīz) jebkurā situācijā, izmantojot savu prātu, zināšanas, viltību un veiklību. Savukārt pārējie var tikai piesaukt "karmu" un žēloties par pasaulē valdošo "netaisnību".
05.10.2016 14:36 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
tas nav ne prāts, ne zināšanas ne veiklība. Tur tikai viens vārds figurē - krāpšana un viss.
Tas ka Tu esi par sevi augstās domās, vēl vairāk smaidu tikai izraisa.
:-/
05.10.2016 14:40 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Mūsdienu sabiedrība (cilvēki) vēstures lapaspusēm atstās nevis kādu dižu atklājumu, bet spēju apčakarēt un gūt labumu pat no miesīgas mātes.
05.10.2016 14:50 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Kamēr kāds nav atzīts par vainīgu, tikmēr nav arī krāpšanas, turklāt es uzskatu, ka līzinga līguma noteikumu pārkāpšana šajā gadījumā ir matemātiski izdevīga.
Skatoties plašākā mērogā, banālu krāpšanu neuzskatu par īpaši izdevīgu, jo prakse pierādījusi, cik viegli šādi oportūnisti "iekrīt": pavērojiet kaut vai PVN "shēmotājus". Taču tas nenozīmē, ka nav iespējas pilnīgi legāli un radoši optimizēt kaut vai tos pašus nodokļu maksājumus un izstrādāt legālas shēmas labuma gūšanai. ;-)
Labi, novirzījāmies no tēmas!
05.10.2016 14:53 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Mūsdienu sabiedrība (cilvēki) vēstures lapaspusēm atstās nevis kādu dižu atklājumu, bet spēju apčakarēt un gūt labumu pat no miesīgas mātes.

Interesanti, kādus "dižus atklājumus" vēstures lappusēs atstās vidusmēra "godīgie" cilvēki? Piemēram, noķerto Pokemonu skaitu? :-)
05.10.2016 14:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tur tikai viens vārds figurē - krāpšana un viss.

+ (t)
05.10.2016 15:02 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Roberts.I, Tu vari nespīdēt ar savam zināšanām (varētu jau arī pajautāt kādu tu "dižu atklājumu" atstāsi vēsturei, izņemot gudro d*****u)?!), no katra tava uzrakstītā teksta tāpat ir skaidrs, ka sabiedrību tu dali divās daļās - TU un pārējie
vidusmēra "godīgie" cilvēki
, bet patiesībā esi daļiņa no liela 'aitu' bara, kas dara tāpat kā visi citi, jo visi taču tā dara.
Piemēram, noķerto Pokemonu skaitu?
Nu gan jau kāds uzstādīs rekordu :-) Tas ir kaut kas nicinošs, ja tā izsakies?! Nē un mani tas nekā neaizskar, neķeru pokemonus :-P
05.10.2016 15:06 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
es metu mieru, vairs neatbildēšu :D
te pa lielam ir 2 viedokļi:
1. roberta viedoklis
2. un nepareizie viedokļi no visiem pārējiem
Peace 8-)
05.10.2016 15:09 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kamēr kāds nav atzīts par vainīgu, tikmēr nav arī krāpšanas

Šis nogalināja visu atlikušo cieņu, kas man bija pret Tevi un Tavu viedokli.
Turklāt, lai cik inteliģentu Tu no sevis nemēģinātu tēlot, visur bārstot gudrus tekstus, ir skaidrs, ka Tev tikai grāmatu un googles gudrības ir pieejamas, bet sajēgas nulle, jo tikai pilnīgs idiots var izdarīt to, ko nupat izdarīji Tu - publiski paziņot, ka pārkāpis likumu un kādā tieši veidā tas tiek darīts. Tieši šādas plātīšanās dēļ izgāžas vissmalkāk izplānotie noziegumi. Tagad dodies palasīt likumus un uzzināt, kas notiks, ja šeit ir kāda attiecīgas firmas darbiniece, kam radīsies vēlme izošņāt, kas Tu esi un vai neesi viņas klients un izrādīsies, ka esi. Vaļsirdīga atzīšanās mazina sodu, tas gan.
05.10.2016 15:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Šis nogalināja visu atlikušo cieņu, kas man bija pret Tevi un Tavu viedokli.

Nav pirmā reize kad to no viņa nākas dzirdēt. (t)
05.10.2016 15:36 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nav pirmā reize kad to no viņa nākas dzirdēt.

Es pēdējā laikā maz te uzturos, man ir citas ieskrietuves un citi idioti, tāpēc nebiju piefiksējusi iepriekš.
05.10.2016 15:41 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Roberts.I, Tu vari nespīdēt ar savam zināšanām (varētu jau arī pajautāt kādu tu "dižu atklājumu" atstāsi vēsturei, izņemot gudro d*****u)?!)

Bet mans mērķis nekad nav bijis kaut ko atstāt: vēlos tikai maksimāli kvalitatīvi nodzīvot savu dzīvi, gūstot maksimāli daudz baudas tajā; pēc manas nāves pasaule var iet arī bojā - man ir pilnīgi vienalga.
Tagad dodies palasīt likumus un uzzināt, kas notiks, ja šeit ir kāda attiecīgas firmas darbiniece, kam radīsies vēlme izošņāt, kas Tu esi un vai neesi viņas klients un izrādīsies, ka esi. Vaļsirdīga atzīšanās mazina sodu, tas gan.

Atvaino, bet tas bija naivi. Pirmkārt, līzinga kompānijas Latvijā ir vairākas, otrkārt, kāds tam sakars ar mani? Es neesmu juridiska persona. Treškārt, ko tad par mani iespējams uzzināt Cosmo.lv? Savu privātumu rūpīgi sargāju, tādēļ no šeit paustās informācijas nav iespējams neko secināt par manu identitāti. Citiem vārdiem sakot, kāda anonīma persona anonīmā formā apgalvo, ka "mēs" pārkāpjam līzinga līgumu, tādēļ līzinga kompānijas pārbaudīs visus savus klientus. Visu cieņu, bet Tev pašai smiekli nenāk?
05.10.2016 15:48 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Visu cieņu, bet Tev pašai smiekli nenāk

Nenāk, jo atšķirībā no Tevis, es zinu, kā Tevi atrast :D
Tikai man tas nav nepieciešams, es nestrādāju līzinga kompānijā un nevēlos pārliecināties, vai kāds no maniem klientiem mani nekrāpj. Privātums un anonimitāte netā ir mīts, nav vajadzīgas nekādas pārcilvēciskās IT zināšanas, lai dabūtu rokā jebkuru. Simple as that un Tev, gudrajai galvai, tas bija sen jau jāzina - metodes ieskaitot.
05.10.2016 15:53 |
 
Reitings 129
Reģ: 02.08.2016
Tādu Bobertu (lasīt-Robertu.I) pilna pasaule, tādēļ mašīnas iegāde ir tīrā laimes spēle. JO tagad zināšu, ka iegādājoties mašīnu, kurai būs ap 100 000 km nobraukums, patiesībā būs ap 360 000 vismaz, kā rezultātā savādākā gadījumā nevarētu saprast, kāpēc mašīna tiešām dzīvojas pa remontiem. Tagad saprotu, ka Boberts patiesībā bija ļoti "gādīgs" iesakot to sūdīgo Dacia, lai nesanāktu iegrābiens uz tādiem mēsliem, ko tādi kā viņš rada.
07.10.2016 10:07 |
 
Reitings 501
Reģ: 06.10.2016
Robert, sēdi vien tinderī sīkais smerdeli.
Gandrīz vai žēl , ka tavas vājības ir jaudīgas un ērtas automašīnas, un skaistas sievietes. Tad ar mersi esi nošāvis galīgi greizi, un ar dažām cosmo meičām, arī.. Izpratne, ka fiziskai attīstībai domāti tikai palīgstrādnieki, arī ir pilnīgi aplama.
Ļoti šaubos arī tajā, ka kāds gribētu savai draudzenei kaut kādu kasti, īpaši tad, ja jādodas ārpus pilsētas, ņemot vērā visus LV ceļu apstākļus un ziemu :D
Man vājības gan mazliet savādākas- pilnpiedziņas auto, retro moto, enduro, zemes īpašumi , labiekārtota dzīvesvieta, apģērbs. Un kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar sievietēm..+tam visam LOVE kaut kur :D
Bet tu izklausies pēc kaut kāda Rumbulas duraka. (t)
Ja reiz esi sapratis, ka tāda komunikācija der visām dzīves situācijām, tad pamēģini aprunāties ar kādu no sava dzimuma ilgāk par 5min .
Un vēl kas.. laikam dikti sāp, ka čaļi ar labu insta profilu, sit pušu čali, kurš londonā suņa kārtā dzīvojis uz makaroniem, un meklējis lētāko variantu mersim .
07.10.2016 13:09 |
 
Reitings 501
Reģ: 06.10.2016
mašīnas pērk salonos, durak ..
nevis meklē atlaides 2 gadus veciem meršiem :D
07.10.2016 13:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bet tu izklausies pēc kaut kāda Rumbulas duraka.

Šis pat man lika pasmaidīt. :-D:-D:-D
07.10.2016 13:16 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Tagad saprotu, ka Boberts patiesībā bija ļoti "gādīgs" iesakot to sūdīgo Dacia, lai nesanāktu iegrābiens uz tādiem mēsliem, ko tādi kā viņš rada.

Ļoti šaubos, ka kāds pieliks tik lielas pūles, lai slēptu Dacia Sandero faktisko nobraukumu. Domāju, ka šādas klases automobiļus var iegādāties relatīvi droši. Drīzāk ieteiktu uzmanīties ar "līzingotajiem" Opel, Toyota un VW.
Robert, sēdi vien tinderī sīkais smerdeli.

Mēģini pieņemt domu, ka ne visu cilvēku interešu loks aprobežojas ar "Tinder"!
Tad ar mersi esi nošāvis galīgi greizi, un ar dažām cosmo meičām, arī..

Par automobili nesūdzos; kas attiecas uz Cosmo meitenēm, tad esmu saticies ar patiešām gudrām, interesantām un pievilcīgām meitenēm. Priecājos, ka dažas šī portāla lietotājas ir tādas, tiesa, vairums no viņām nav tās aktīvākās diskusija dalībnieces.
Ļoti šaubos arī tajā, ka kāds gribētu savai draudzenei kaut kādu kasti, īpaši tad, ja jādodas ārpus pilsētas, ņemot vērā visus LV ceļu apstākļus un ziemu

Tu sievieti spēj skatīt vienīgi kā "kāda draudzeni"? Es uzskatu, ka saprātīgs un apdomīgs cilvēks (neatkarīgi no dzimuma) izvēlēsies sev izdevīgāko automobili.
Starp citu, Dacia Sandero klīrenss ir lielāks par vairumu tā konkurentu, tādēļ ziemā braukt būs ērti.
Un kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar sievietēm..+tam visam LOVE kaut kur

Palasot Tevis pausto diskusijās, nemaz nešaubos, ka esi ļoti daudzu sieviešu pielūgsmes objekts.
Ja reiz esi sapratis, ka tāda komunikācija der visām dzīves situācijām, tad pamēģini aprunāties ar kādu no sava dzimuma ilgāk par 5min .

Man ir arī sava dzimuma paziņas, ar kuriem lieliski saprotos. Redzi, man tīk komunicēt ar veiksmīgiem, izglītoties cilvēkiem, savukārt kaut kādu - kā Tev labpatikās apzīmēt - "palīgstrādnieku" viedoklis ir visai vienaldzīgs.
Un vēl kas.. laikam dikti sāp, ka čaļi ar labu insta profilu, sit pušu čali, kurš londonā suņa kārtā dzīvojis uz makaroniem, un meklējis lētāko variantu mersim .

Man tiešām žēl, ka Tev bijusi tik bēdīga darba pieredze ārvalstīs. Varbūt varēji izmantot kādu sociālo programmu?
mašīnas pērk salonos, durak ..

Tev ir visas iespējas doties uz "Domenikss" un iegādāties jaunu "Mercedes-Benz" automobili: man patiešām nav žēl. :-)
07.10.2016 15:37 |
 
Reitings 501
Reģ: 06.10.2016
ir tikai viena lieta, gudrīt. Es pazīstu tavu tēvu, un labi zinu, kā tu krāji naudu savam mersim :D
07.10.2016 16:18 |
 
Reitings 501
Reģ: 06.10.2016
tāpēc par tiem makaroniem, nebūšu pārspīlējis :D
un vnk ej dirst !
sīkais ute !
07.10.2016 16:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits