Sporta/pastaigu rati

 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Čau, meitenes!
Zinu, ka par ratiem ir daudz runāts bēbīšu beztēmā, bet negribas rakties vēlreiz cauri visām lapām, tāpēc jautāšu šeit. Kādus pastaigu ratus izvēlaties saviem mazajiem, kādus iesakat? Mūsu pašreizējie šēžamrati ir ļoti smagi, gribas tādus vieglus, kompaktus, bet tajā pašā laikā stabilus, lai nav tie pavisam mazie ritenīši.
30.09.2016 11:28 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Rumpumpele es arii biju domaajusi taapat kaa tu , bet njemot veeraa , ka man patiik tikai klasiskie rati , tad es nespeeju atrast labus , kvalitatiivus un tajaa pashaa laikaa ne astronomiskas cenas tikai kulbju ratus . Redzeeju dazhus piedaavaajumus , bet tur ratu materials bija kaut kaads nepatiikams , sliidiigs audums vai kaa tirgus kuleem . Kapuces ne visai gliitas , raamji paarlieku plati prieksh kulbas . Tikai klasisko kulbu ratu izveele ir ljoti nieciiga . Jo lielaakaa dalja tagad razho 2 in 1 un 3 in 1, kuri savukaart ir daargaaki un taa seezhamaa dalja jau sanaak ar minusiem - paaraak smaga , nesimpaatiska atgaadinot invaliidu ratinus utt.
Savu Emmu pirku lietotu , tiem seezhamaa dalja kaut cik simpaatiska un komfortablaaka .
15.10.2016 12:52 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Iespējams, vēlāk domāšu citādāk, bet tagad arī lēnām lūkojam ratus .. un skatāmies tieši 3 vienā, lai ir viss komplekts un nav ik pa pusgadam jāmeklē jauni rati .. nezinu, man laikam ambīcijas nav tik lielas vai vienkārši pagaidām nesaprotu, kāda vaina sēžamajiem ratiem, kas pirkti komplektā .. vienīgi laikam saprotu, kad tad, ja dikti smagi, grūti nēsāt, bet nu man privātmāja, līdz ar to šādas problēmas atkrīt .. bet cik skatos lietotu ratu sludinājumus (tīri intereses pēc čekoju, jo ratus 99% pirksim jaunus) ļooooti daudzi raksta, ka sporta daļa pavisam maz lietota vai pat jauna .. :D Tad man interesē, kādēļ to vispār pērk, lai gan neesmu arī dzirdējusi par iespēju pirkt bez .. :D
15.10.2016 13:40 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Persephon Tieši tāpēc sporta daļa sludinājumos bieži ir jauna vai maz lietota, jo neērta, un cilvēki ir pēc tam iegādājušies atsevišķi sporta ratus. Lūk, ja ir runa par ratiem 2in1 vai 3in1, tad, manā skatījumā, ērta sporta daļa ir X-Lander ratiem. Bet tas, protams, ir subjektīvi. :)
15.10.2016 13:55 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Es arī ar nākamo bērnu skatīšos vai nu 3 in 1 mega vieglus un ērtus, vai arī pirkšu atsevišķi. Vienkārši kulbu ratus prasās tādus pamatīgākus un grutnīgākus, lai mazais nekur nekratās un, lai ir plaša vieta, kur gulēt.
15.10.2016 17:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits