Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

capsule wardrobe

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Labrīt!
Pēdējās divas nedēļas sīki un smalki pētu visu par un ap kapsulas garderobes izveidi. Visvairāk prātā palikusi 33 lietu garderobe vienam gadalaikam. Tajā ietilpst apavi, aksesuāri, soma, drēbes. Protams šis skaitlis nav akmenī kalts. Vai šeit kāda šo piekopj? Vai vismaz mēģina veidot garderobi pēc šī paņēmiena?
Mana problēma, daudz drēbju, bet nav ko vilkt. Tad nu sāku ar skapja satura revidēšanu. Nākamais solsi būtu kombināciju izveide un nofočēšana. Jo esmu cilvēkus kuram grūti uz sitiena izvēlēties ko vikt, man nestrādā fantāzija. Ja man ir jau gatavi komplekti, tas ir dikti pozitīvi jo nesāku stresot ja nesanāk laicīgi saaisīties.
Varūt kādai ir ko pakomentēt, varbūt kāds ieteikums vai tml.
Lasīju šeit http://www.un-fancy.com/
30.09.2016 10:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
es perku to,kas iepatikas un ari biezi nav ko vilkt, jo ir tadas drebes ar kuram neko nevaru sakombineet :D
30.09.2016 10:57 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
man liekas,ka probleema ir parak krasainas drebes. :D nopietni, vinas jaamaak sakombineet. Man visa garderobe ir neitraalos tonjos, tas atvieglo dzivi :D
30.09.2016 10:59 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Uz to eju, jo pēc Ziemassvētkiem pārvācos un būs iespēja ņemt līdzi tikai koferi pirmajiem 2-3 mēnešiem, tāpēc mazinu skapja saturu līdz tādām maksimāli praktiskām lietām, kuras visas var kombinēt savā starpā.
Man vispār salīdzinoši viegli iet ar ļoti mazu garderobi, jo 90 % laika nēsāju kleitas - nekādas liekās blūzītes utt. nepērku, izvēlos kurpes ar vai bez papēža, zolīdāku vai mazāk zolīdu somu un zolīdāku vai mazāk zolīdu mēteli. Attiecīgi pieskaņoju žaketi vai jaciņu kleitai un lieta darīta.
Brīvajam laikam ir 2 bikses un dažas neitrālas augšiņas, kas visas man patīk un velkamas pie abām biksēm.
30.09.2016 11:06 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Jā, kapsulas garderobe manā gadījumā ir labākais variants. Norādītajā linkā uzreiz jāpiezīmē, drēbes ir labas firmas un labas krāsas, kas savā starpā saskanīgi kombinējas. Ļoti gaumīgi, ikdienišķi.
Man gan laikam ir vairāk par 33 hm.. varbūt jāsaskaita :D
30.09.2016 11:13 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Eh, es nemaz nezinu kas šobrīd ir manā skapī :-D
Jāķerās pie vasaras drēbju ieziemošanas un rudens drēbju atsvaidziNšanas.
Bet vispr man skapī ir viegli komdinējamas drēbes.
30.09.2016 11:15 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man ir capsule wardrobe, turklāt tikai melnā, pelēkā un baltā krāsā. Sāku ar to, ka izveidoju sarakstu ar lietām, kas man ir nepieciešamas un cik daudz - apzināti gāju uz minimālo nepieciešamo lietu skaitu (iesk. apavus), piemēram, es nestrādāju ofisa darbu, tāpēc man ir tikai viena melna žakete, formāli saviesīgi pasākumi gadās reti, tāpēc man ir viena melna izejamā kleita utt. Pēc tam izšķiroju skapi, izsviedu/atdevu visu, kas man neder, ko ilgi neesmu vilkusi, kas vairs neder manam stilam vai dzīvesveidam. Tad pamazām pārgāju uz monohromo krāsu gammu, aizvietojot esošās drēbes ar jaunām. Iepirkties gāju mērķtiecīgi, ar konkrētu ideju par to, kas man ir nepieciešams - vairs nekādu atlaižu topiņu un smuko spīguļu kleitiņu, kuras stāv skapī. Priekš manis šis strādā ideāli, neesmu pirkusi jaunas drēbes ļoti ilgi, viss, kas ir manā skapī ir savstarpēji kombinējams, ērts un piemērots man. Tā kā man riebjas iepirkties un vispār neesmu uz drēbju kalnu iepirkšanu tendēta, arī tendencēm pakaļ neskrienu, tad šis ir ideāls garderobes koncepts priekš manis. Mana garderobe ir gatava un man nav jāstāv stundām ilgi pie skapja, domājot, ko lai uzvelk - paliek vairāk laika svarīgākām lietām. 8-)
30.09.2016 11:21 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
noskatijos to video, baigi labi un paardomaati. Man arii taa vajaga. :D riit kaa reiz 6diena, sakaartoshu skapi. un peectam atvalinaajums peec nedeeljas, vareshu kjemmeet veikalus :D
30.09.2016 11:26 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
katra +
ļoti līdzigi, gandrīz identiski. Manā garderobē gan ir arī brūnā, tumši zilā, krēmkrāsa un daži zemes toņi, tas pats sūnu zaļais, rūtaini svārki un šorti. Bet ideja tā pati. Maz, bet labas lietas.
30.09.2016 11:28 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
noskatijos video, nu jaa, man ir loti lidzigi, tikai nedaudz klasiskaas variants, deel darba, un daudz baltaa un kremkrasas, melnaa.
agraak pirku visadas krasainas drebes un taa man vinjas stav, jo nav iisti ar ko kombineet. nav jau taa,ka taggad man nebuutu kraasu, bet viss ir samerigi un paardomaataak
30.09.2016 11:33 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Skapja revidesana turpinas. Nemaz nezinaju, ka si stelle ir tik populara :)
Joprojam lasu daudz info, skatos video jo man ir apnicis, ka katru reizi kad jadodas arpus majas, man ir stress, jo ir tik daudz ka, bet taja pasa laika nekas. Gan jau zinat par ko runaju.
Vispar pasekoju ieteikumam, kad drebes saskirotas, kartigi izskata patureto drebju kaudzi un likvidejamo kaudzi. Doma tada, ka izpeti piegriezumu, materialu, sajutas utml. kadas rodas uzvelkot drebiti. Un to visu pieraksta. Tadel lai saprastu kas kopejs ir drebem kuras patureji. Piemeram, tavs milakais materials, piegrieums, apkaklite kura tev vislabak patik un piestav jo ikdiena varbut par to nepiedoma. Drebem kuas patureji gan jau ir daudz kopiga. Veids kada dzempera rocinas piesutas, viles atrasanas vieta jo katram auguma tipam piestav kas cits. Un ta pat pieraksta to pasu par likvidejamajam drebitem lai otrreiz nepielautu tas pasas kludas. Es ceru, ka sakarigi izskaidroju, man sodien nav runajamais.
Ticiet vai ne, bet loti vertigi.
Vienigais skatos un brinos, video kuros redzams ka no 12 apgerba gabaliem var izveiot 28 apgerbu kombinacijas, man laikam nav fantazijas, stirpi japiedoma. Loti ceru, ka ilgtermina capsule wardrobe man palidzes.
03.10.2016 08:39 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man arī vajdzētu tikt vaļā no liekajām drēbēm, kas tikai stāv un aizņem vietu..bet man ir tik žēl izmest ārā :D visu laiku sajūta, ka kaut kad, tālā nākotnē, gan jau - noderēs 8-)
03.10.2016 09:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
dreambig
Es tevi saprotu, es gadiem mokos ar to, ka drebju daudz, vilkt isti nezinu ko. Regulari tiriju skapi, uz bridi bija labi, bet nepagaja ne ilgs laiks ka atkal bardaks un nesaprasana kas ar ko.
Tad laiku atpakal padzirdeju par capsule wardrobe, skiet, ka tepat cosmo. Un lenam saku par to intereseties. Un jau sobrid, kaut esmu tikai procesa, man ir lielaka skaidriba. Jasaka gan, ka sis prieks manis nebs atrs process, jo esmu atklajusi kas man vel trukst utml.
03.10.2016 09:21 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
baigi laba ideja :) Būs man ar jāpārskata skapis, pilns ar drēbēm, bet ko vilkt nav :D
Mana lielākā problēma ir spontāni pirkumi, man ir vairākas drēbes, kas ir smukas un pilnīgi jaunas, bet man pa lielu un stāv mēnešies ar domu -gan jau aiznesīšu iešūt.
03.10.2016 09:23 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Krabi, agrak spontani pirkumi bija mans otrais vards :) Bet esmu to apstadinajusi jo neka laba parasti tur nesanak. Pecak sezu skapja prieksa un nesaprotu ar ko konreto apgerba gabalu vilkt. Un te mineja, ka liela dala probelmas varetu but raibi apgerbi. Un japiekrit, ka liela dala vainas tam, ka kautko ar kautko gruti sakombinet, vismaz man, ir nesaderigi paterni, audumi utt.
Man vispar vis ata gerbsanas rada mizigu stresu ja kautkur jasteidzas. Ja vel virietim gribas mani steidzinat, esmu pat pasakuma apmeklesanu atcelusi jo esmu konreti sacepusies. Jaa, briesmigi un divaini.
03.10.2016 09:32 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Beibe.Marta, man pat ir bijis taa,ka neaizeju uz darbu, jo nevaru izdomaat ko uzvilkt :D
03.10.2016 10:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Stiprais_dzimums
Un ka tu to attaisnoji vadibai? :)
Es neaizgaju uz balliti, draugu pasedesanam jo biju reali sapsihojusies :D
03.10.2016 13:16 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Kad nometu liekos kg, izmetu ārā visas drēbes līdz pēdējam un sāku ar šo capsule wardrobe. Tās ir lietas, kas vienmēr būs aktuālas un vienmēr būs, kur pievilkt. Paskatījos video un manā gadījumā tās ir mazliet klasiskākas lietas, bet doma tā pati. Tagad jau vairāku gadu laikā esmu iepirkusi dažādus košus akcentus, bet pēdējā laikā piekopju šādu tehniku - nopērku kādu svinīgu un skaistu kleitu (kas nav parasta klasiskā minikleita), uzvelku to uz konkrēto pasākumu un uzreiz pēc tam pārdodu - kleitas ir vēl aizvien aktuālas, nav nonēsātas un labā kvalitātē. Citādāk man vislielākā problēma bija šīs svinīgās kleitas, kuras uzvelku vienu reizi un tad stāv skapī gadiem.. Un visērtāk tomēr ir nēsāt kleitas, nav nekas jākombinē, tas jau ir uzreiz gatavs outfits. :)
03.10.2016 13:30 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Es tagad pieturos pie tā, ka pērku apģērbu tikai vienkrāsainu un neitrālā tonī (melns, zils, pelēks, balts, bēšs utt.). Tādā veidā man izveidojas capsule wardorbe pati no sevis. Līdz šim biju iedzīvojusies ļoti raibā garderobē un tad katru apģērba gabalu varēju komplektēt maksimums ar 2 citiem.
03.10.2016 13:57 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
es pēdējo reizi kad kārtoju skapi, sastādiju sarakstu ar pilnīgi visu kas man ir.
tā pat kārtojot saprotu ka esmu krājēja, tas noderēs, šo gan jau uzvilkšu, man jau nav citas melnas žaketes. Bet sarakstā ieraugu cik patiesībā man ir to bikšu un kleitu, un tad vieglāk lieko izmest.
man ir nedaudz vairāk, bet lēnām cenšos aizstāt piemēram divas lētākas žaketes, ar vienu dārgāku un kvalitatīvāku. Kaut ko nopērkot, atļaujos kaut ko izmest
03.10.2016 14:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits