Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bez virsraksta

 
Reitings 4
Reģ: 29.09.2016
Sveikas. Vienmēr gribas ieskatīties abos dzinumos un...
Es vienmēr pievēršu uzmanību katram sīkumam. Runa ir par ārējo izskatu. Pretīgi, ja kaut viena daļa nav sakopa. Neesmu jau nekāda sieviete, kurai būtu šāda lieta pašsaprotama. Neesmu arī nekāds tur perfektais... Bet vienmēr visur jābūt kārtībai. Ne tikai cilvēka ārējā izskatā, arī mājas. (Man vienmēr viss mājas ir sakārtots un smaržo tai skaitā) Cenšos neizteikt komentārus, ja redzu kaut kur nekārtību vai arī nesakoptu ārējo izskatu. Jo kā to ņem.... Pie sevis protams, ka domāju.. Kā tā vispār var... Citiem vārdiem sakot.... Esmu pārāk sīkumains uz teju gandrīz visu? Vai kas īsti notiek?(t)
30.09.2016 03:57 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Pie sevis tu vari domāt, ko gribi, bet reti kurš cilvēks ir tāds, kam vienmēr viss ir kopts. Jā, tām, kurām citu nav ko darīt dzīvē, varbūt ir laiks izplūkāt katru uzacu matiņu, skrubēt seju, atpūkot drēbes utt. Bet nu 24/7 to visu uzturēt līmenī? Tas nav man.
30.09.2016 08:18 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Tev ir pretīgi, ja pat viena daļa nav sakopta? Kā tu dzīvo? Tavs riebums pret pasauli liek tev nomirt ikreizz, kad garām paiet bomzis? Tieši kā tas ietekmē tavu dzīvi? Cilvēki ir visādi, ko tu tur padarīsi. Laikam esi audzis estētiski skaistā vidē un neesi iepazinis dzīves realitāti.
30.09.2016 08:21 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Ja tik kārtīgs esi, iemācies likt komatus tur, kur tos vajag|-)
30.09.2016 08:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits