Vai resns=nekopts?

 
Reitings 386
Reģ: 03.03.2016
Lasīju kosmētikas diskusiju un par drukanajām mammām un tik bieži ir vārdu salikums "nekoptas un resnas". Vai resns automātiski nozīmē nekopts?
29.09.2016 16:24 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Man baigi neskar citu liekais svars (kamēr mani negrūž malā kādā rindā, jo esmu mazāka :-D ), dažreiz mēdzu aizdomāties kur tāda izmēra bikses var iegādāties, vai nerodas iekaisumi locītavās ? (Bet tas ir par tiem crazy oversized, kuriem tiešām ir jau veselību apdraudošs liekais svars)
Vienu dienu nācās novērot meiteni ar izteiktu pakalnu reljefu uz sāniem, stūķējot picu iekšā zem galda, kamēr notiek lekcija. Varēja jau vismaz pagaidīt starpbrīdi vai arī iziet gaitenī apēst:-/ Tā ir nolaidība, jo ēdiens netiek nedz izbaudīts, nedz arī viņa cenšas ēst sabalansēti (esmu vairākkārt novērojusi viņas ēdienu izvēli diemžēl sliktā virzienā). Pašai ļoti patīk ēst, bet es tad to arī cenšos izbaudīt, nevis rīt rīšanas pēc.:-|
29.09.2016 23:30 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
katrā ziņā. dibens ir vajadzīgs formīgs arī tad, ja esi tieva kā špicka.
29.09.2016 23:49 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Ak šīs sarunas par svaru :) Kā esmu citreiz rakstījusi man ir PCOS un tā nu ir,plus ka metabolisms ir sabojāts visu diētu dēļ. Sorry,ka negribu dzert hormona tabletes,jo no viņām man ir fiziski slikti (galvas sāpes,vēdersāpes,nogurums utt),lai it kā būtu hormoni sabalansēti.Dzeru homeopātiskus preperātus,kuri nesniedz rezultātus tik ātri.Es nodarbojos ar jogu un braucu ar riteni katru dienu,man svars nekrītās ( un nē,bulkas es arī neriju),bet cilvēki,kuriem pašiem nav tādas problēmas - vienkārši nesaprot un neaptver kā tas var būt - sportot un ēst veselīgi,bet būt resns!Jā,neesmu tieva,bet dienas beigās man ir vienalga,jo es vairs nevemju un neesmu depresīva to zāļu dēļ! Man agrāk bija ļoti grūti,jo neviens nesaprata!Tagad esmu pieaugusi un man vienalga ko domā citi - no malas,lai jau domā,ka esmu nolaidusies,es tak zinu labāk! Un gada laikā esmu nometusi tikai kādus 7kg ar visu super veselīgo dzīvesveidu un sportu.Pat par bērna esamībā esmu aizmirsusi - bail bērnu ieņemt kā tādu ar visu šo,plusā zinot kā kg iet nost,kas būs pēc dzemdībām- es nezinu.Jā,esmu atmetusi pat to!Kā saka - nespried grāmatu pēc tās vākiem.Daudzām sievietēm ir PCOS,un cilvēkiem vispār ir daudz problēmu ar insulīnu.Un lai cilvēki nebrīnās par anoreksiju,bulīmiju un visu pārējo jauniešu vidū - tieši tādu cilvēku dēļ,kuri nevar beigt runāt par citiem,cilvēkiem emocionāli aiziet jumts un dažiem pat tas beidzas bēdīgi.Tāpēc arī sabiedrībā ir neiecietīgi cilvēki,jo būs kāds,kurš izdomās kādu aizvainot,jo viņš neatbilst kāda standartiem.Es labāk redzu tiešām laimīgus cilvēkus,nevis depresīvus ar it kā "ideālo" ķermeni.Bet tāda ideāla jau nav - tad par resnu,tad par daudz muskuļu,tad "kauli un āda".
30.09.2016 00:33 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Es nepiekrītu, ka resns nozīmē nekopts. Kopts cilvēks man asociējās ar to, ka nestaigā apkārt netīrs, mati, drēbes tīras, mazgājās utt. Un tam nav nekāda sakara ar resnumu vai tievumu. Lieko svaru drīzāk uzskatu, ka cilvēks nerūpējās vai par maz rūpējās par savu fizisko formu.
30.09.2016 13:04 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es nepiekrītu, ka resns nozīmē nekopts. Kopts cilvēks man asociējās ar to, ka nestaigā apkārt netīrs, mati, drēbes tīras, mazgājās utt. Un tam nav nekāda sakara ar resnumu vai tievumu. Lieko svaru drīzāk uzskatu, ka cilvēks nerūpējās vai par maz rūpējās par savu fizisko formu.

+++++
30.09.2016 13:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits