Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajadzīgs jurisks padoms, ŠĶiet esmu apzagts.

 
Reitings 1
Reģ: 29.09.2016
Sveicināti, man radusies problēma , un nepieciešama kāda zinoša cilvēkā palīdzība.
Tātad aptuveni gadu atpakaļ kopā ar paziņu izdomājām uzsākt uzņēmējdarbību.
Tikai nezinu kādu iemeslu vadīts es jau sākotnēji nerakstīju firmu uz sava vārda. Vienvārdsakot cilvēks likās godīgs, viss bija uz viņa vārda, un mans vārds nekur neparādījās.
Strādājām, strādājām , negāja tik labi un otrs cilvēks izdomāja firmu atstāt, un visu norakstīt man. Man uzreiz nebij naudas , lai pārrakstītu uzņēmumu, sarunājām, ka firma lai paliek uz viņa vārda es turpinu strādāt un kad ienāks nauda pārrakstīsim. Kad nauda bij ienākusi kontā uzreiz firmu pārrakstījām. Taču neiedomājos , ka vajag pārrakstīt arī firmas kontu uz manīm. Uz to brīdi sanāca ka firma ir uz mana vārda konts ir uz firmu, bet debetkarte ir pie viņa. Aptuveni 2 nedēļas vēlāk man vajadzēja norēķināties par telpām un izejvielām. Tā nu aizgāju uz banku un dabūju piekļuvi internetbankai un debetkarti. Tad es biju mazliet vīlies par to ko redzēju. 3 dienas pēc tam kad firmu bijām pārrakstījuši uz mani ( saldū tika pieņemts lēmums par valdes locekļu maiņu), viņš no sev vēl pieejamās debetkartes , bij pilnīgi iztukšojis firmas kontu. Respektīvi izņēmis naudu no firmas kas viņam pat nepieder.
Vai to var uzskatīt par zādzību ? Un kā man rīkoties? iet uz vid?:'-(
29.09.2016 11:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!