Pulkstenis

 
Reitings 22
Reģ: 26.08.2016
Sveikas! :-)
Vēršos pie jums pēc padoma. Jau kādu laiciņu kārojas kāds skaists, solīds pulkstenis. Metu acis uz MK rozā zelta modeļiem. Ļoti skaisti! (l) Negribu nekādus Šveices mehānismus, jo pulkstenis būs tīri kā aksesuārs. Pastāstiet, lūdzu kā ir ar kvalitāti MK? Akmentiņi laukā nekrīt, krāsa neiet nost? Kādu brendu jūs pirktu manā vietā? Šis būs mans pirmais nopietnais pulkstenis, negribu nošaut greizi. :-D Budžets- 250 eiro. :-)
28.09.2016 18:33 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man verās tikai sākumlapa vałā. Jebkurā gadījumā - pērc to, kurš Tevi visvairāk 'uzrunā'. Tu pati vislabāk pārzini savu stilu un dzīvesveidu. Ja nopirksi, ko tādu, kas Tev ir tikai OK, bet kāds cits uzskatīs, ka tieši tas ir tas elegantais, modernais utt., visticamāk baigais prieks par pirkumu Tev nebūs. Turklāt neredzu īpašo starpību starp 'pirkt ko konkrētu, kas pašai ne īpaši patīk, bet citi atzīst' un 'nepirkt lietu, kas patīk, tikai tāpēc, ka kāds varētu ko negatīvu padomāt'.
Ja uztrauc kvalitāte, tad pajautāju paziñai par viñas MK pulksteni, viña bija apmierināta.
29.09.2016 11:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
No šeit ieliktajiem mani uzrunāja Karen Millen pulkstenis. Manā gaumē (l)
Man ļoti patīk mans DKNY pulkstenis, bet baigi tas apzeltījums (īpaši aproces iekšpusē) nāk nost, un brīžiem tāds pleķains. Aizsūtīju vienu reizi jau atpakaļ, jo vēl bija garantija, apmainīja bez problēmām, bet nu otrajam tas pats - mazāk kā pēc gada jau visi nesmukumi lien ārā + daudz švīku, kaut gan nēsāju saudzīgi, uz sporta zāli nenēsāju utt. Un jā, laikam gribu citu pulksteni..
29.09.2016 11:56 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2014
Šajā lapā visādi simpātiski brendu pulksteņi līdz 290 EUR :-) http://www.pricekiller.lv/lv/pulksteni/
Guess, MK, pati arī šobrīd esmu meklējumos :-)
29.09.2016 12:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits