Druknas mammas

 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Dzīvoju nosacītos laukos, Mārupes novadā, tā iemesla dēļ reti esmu pilsētā. Vakar bija jādodas uz centru, kur pavadīju pāris stundas pastaigā. Man izveidojās priekšstats, ka lielakā daļa mammas ar ratiem ir apvēlušās, ļoti daudz lieka svara, nekopts ķermenis un mati.
Tagad nebrīnos, ka sievietes pēc bērna dzimšanas palaižās, agrāk domāju ka tā nav, jo manā kompānijā ir koptas, slaidas mammas, bet sabiedrībā lielais vairums ir druknas un bezrūpīgas sievietes, kurām nevar noteikt patieso vecumu.
Kādi jūsu novērojumi vai sievietēm pilnīgs apnikuma pret sevi, vai kas notiek?:-/
28.09.2016 17:02 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Riebīgi šitā darīties!
Wee, zini tavu nostāju, ka tu īsti neslēpies, bet varbūt ir vērts apsvērt "privacy settings" pielietojumu.?
01.10.2016 19:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
neviena no ieliktajām bildēm nav no manas galerijas.... ;-)
01.10.2016 19:46 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Godīgā es jau nesāku,ka ir,bet jautāju vai ir piesūkusies ērce kaut reizi.:-)
01.10.2016 19:47 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Akd kaut kads kartejais kreisas profils uzdarbojas . Sis jau bija tiesam pretigi un nesmuki izdarits.
02.10.2016 11:55 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Bac, cik gan var but kompleksu makts cilveks, lai rikotos sita !
Skaja vai ka nu tur tevi. .... Tu esi vnk nozelojama skuke ! Pieaudzis, adekvats un laimigs cilveks sadi nerikojas !
Wee, iesaki mammai tomer to brinumpodzinu, kas paredz apskatamibu tikai noteoktam cilveku lokam , nevis publiskai apskatei.
04.10.2016 15:34 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Man šķiet, ka tie lielākie bļāvēji un nosodītāji ir tie, kuriem pašiem nav viss kārtībā. Šī diskusija to vēlreiz pierādīja.
04.10.2016 15:49 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Favim, vienīgā nožēlojamā skuķe šeit esi tu. Atslābsti, nenovērtētā advokāte. Es tikai izteicu savu viedokli par Wee - tas tagad ir aizliegts ar likumu vai Tu šeit esi iecelta par regulatoru, kurš un ko varēs rakstīt un apspriest? :D
Tā viņas d*ršana par svešiem cilvēkiem ļoti bija iekritusi acīs ne vienā vien diskusijā. Tad nu apskatīju iepriekš ielikto linku uz viņas fotogrāfijām un, godīgi, kļuva vienkārši smieklīgi, ka pašai ar to sevis izdaudzināto kopšanu un iznešanos ir kā ir. Par ģērbšanās "stilu" labāk pat nesākt izteikties.. cirks aizbraucis, atribūtus aizmirsis. Ja šī konkrētā persona var neglīti izrunāties un, kā pati nervozi klaigā, neslēpjas un ir visiem pieejama apbrīnai, tad arī par viņu var izteikties. Turklāt - vai es ko nepareizi esmu uzrakstījusi, ko piepušķojusi?
04.10.2016 16:18 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
wee
Es, ka tas mani uztrauc , drīzak raisa izbrīnu un neizpratni. Ok es vēl saprotu , situāciju , kad tādā paskatā tu aizej līdz tuvākajam veikalam , jo gatavojot tev kaut kas beidzās. Bet pavisam savādāk ir tā staigāt regulāri uz skolu, uz darbu ( es nesen redzēju, tiešām netīru speķainu pārdevēju narvesen ) , nu man nav patīkami komunicēt.
Bārā reiz bija netīrs čalis ar utīm , nopietni es redzēju , kā viņam migrē kukaiņi galvā - es stāvu, viņš sēž , tapēc galvu varu redzēt perfekti. Man varbūt pat būtu viņa žēl , ja viņš nesmakotu pēc netīrības un es neteiktu , ka tam čalim nav naudas ..... Neviens jau neprasa ko pārcilvēcīgu , noskaloties un izmazgāt matus aizņem 15 min .

skaya
Man daudz neglītākas par māmiņu ar lieko svaru šķiet sievietes, kas rupji apliek un apsmej tās pirmās, kamēr pašas ir ar krietniem "defektiem", piemēram, šķībiem zobiem, pumpainu pieri.. ir mums te viena tāda kliedzēja un wanna be skaistule. Phe, kauns pašai nav?


Oponēšu dāmām, kuras wee cenšas pataisīt par balto jēriņu - nu neko aizskarošu nekad nav pateikusi. :-D skaya sulīgi izteicās, dusmu uzplūdā dažas nesmukas frāzes pateica, nu un? Wee vienmēr mētājas ar apgalvojumiem, kuru kritērijiem pati neatbilst, bet viņai taču viss pohuj. Kur problēma? :-D :-D
04.10.2016 16:43 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Lai arī wee nav nekāda dievgostiņa , bet publicēt viņas mammas profilu nevajadzētu gan . Pri čem te mamma ? Paskatoties wee man arii ir savs viedoklis , bet neieshu taapeec publiceet gimenes loceklu profilus .
Resnas un neviizhiigas mammas tiešām ir daudz . Ko tur slēpt ;) Bet tās ir tās , kuras arī pirms grūtniecības bija jau apvēlušās . Tās , kuras normālas vai tieviņas , tām grūtniecība neko diži nenodara , tik vien kā ļumīgāku vēderu pataisa . Tāpēc nedomāju , ka tieši grūtniecība tik ļoti pie vainas . Ir gadījumi , kad pirms bija skaliņš , bet pēc bomba , bet tas jau mazākums . Man grūtniecība arī neko dižu nav izbojājusi , ēdu tik , cik ēdu parasti un arī bērna zīdīšanas laikā neatteicos ne no saldumiem , ne piena , ne kādas vīna glāzes . Bērns vesels un bez alerģijām .
04.10.2016 18:28 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka nav glīti ķengāt wee mātes izskatu u.tml., bet no otras puses - kur pieejams saraksts ar tām mammām, kuru resnumu apspriest ir pilnīgi normāli un pieņemami? Tās resnās un nevīžīgās taču arī ir kādam bērnam mammas un viņas tā kā normāli apliet mēsliem un apspriest, ko ēd, kā dīvānā sēž, kādu šampūnu nelieto? Tādas liekules novākušās.. kad pret lielākajām d#rsējām pagriežas viss stāstiņš un apspriede, tad uzmet lūpu un čupa līdzīgo metas aizstāvēt savu dvēseļu radinieci. Ruk-ruk |-)
04.10.2016 18:57 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Piekrītu skayai. Man nekad nav patikusi cilvēka nolikšana izskata dēļ un vēl tā gudrā spriedelēšana, tāpēc, ka rij un nesporto.
Ja jūs zinātu kā es ēdu grūtniecības laikā, nu nenormāli, it īpaši pēdējos mēnešos, bet man laba vielmaiņa. Nedaudz pasportuju un viss atkal burvīgi.
04.10.2016 19:11 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Wee nav nekada dievgosnina un dazubrid, pec vinas izteikumiem skiet, ka urins galva vai ko stipru pipe vai snauc,bet.... vienalga....
Sitas viss , ka Tu (skaya) rikojies ir pretigi un prasti !
Kas par Tevi pasu liecina daudz vairak negativu, neka par wee !
CILVEKM but ta ir maksla, bet.....dazi izdzivo savu dzivi neparkapjot primitiva radijuma stadiju !
05.10.2016 08:55 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Vai tad skaya publicēja foto? Nepiefiksēju.
05.10.2016 09:04 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Favim, a ko īsti skaya nepareizu saka? wee nod* resnos un citus arī, skaya atkal izsakās par wee.. kāpēc tad tu wee nesauc par primitīvu radījumu? ko piesējies tieši skayai?
Divkosība te sit tādu vilni! Kad uzbruka Rīdziniecei, tad visas ar prieku viņu aplūrēja un visu viņas ģimeni ar sūdiem nolēja. Tāpat arī par citām meitenēm.. kur jūs visas bijāt senāk, zosis? :D
Kas tieši ir slikts tajā, ka cilvēkam, kurš diez gan bieži noliek citus, iesaka tomēr palūrēt pašam spogulī?! Varbūt tiešām jāieskatās :)
05.10.2016 09:04 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tas gan neattiecas uz Miss Joker, šī dāma vienmēr aizstāv to kam dara pāri.. a pārējās.. nu beidziet d* un izlikties :D
05.10.2016 09:09 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Haha, šitas svētulīgais sašutums - būt cilvēkam ir māksla:-D Galvenais, ka lielākā grēciniece tajā visā izrādās skaya:-D:-D:-D Kur nu - wee ir cilvēciskuma un iejūtības iemiesojums. Atceros, kad becky šad un tad ļoti neglīti izrunājās, arī tās lielās aizstāves, kas citos gadījumos ar citu meiteni jau sen būtu nosodošu komentāru palagus sarakstījušas, dziļdomīgi klusēja, jo feisīti taču savstarpējas draudzībiņas apstiprinātas, diskusijās notikusi savstarpēja komplimentiņu apmaiņa, bet tām citām gan var droši spert ārā - fui, pē, kā tu varēji vienu nesmuku vārdu savā vairāku gadu cosmo vēsturē uzrakstīt, neaudzinātais necilvēks tāds:-P
05.10.2016 09:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Selīna Paldies, tas pat izklausījās aizvainojoši. (t)
05.10.2016 10:40 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nē, tas tā nebija domāts! Es laikam vienkārši nemāku izteikties pareizi, bet tu vienmēr esi pret kašķiem un apsaukāšanos. Tev tas ir nemainīgi. A pārējās - vienā diskusijā zākajass līdz nelabumam, bet citās tēlo pareizās zostiņas.
05.10.2016 10:59 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Vispār jau ir atšķirība , nodirst resnās mammas nevienu konkrēti nedomājot vai arī nodirst kādu konkrēti .Parasti cilvēki no kļūdām mācās ,.// |-) ja dažas reizes ne līdz galam apjēdza , ka nolikt pašas forumietes ir tizli , tad tomēr kādreiz jāizbeidz to . Vienalga ir tā wee ar šerpo mēli vai kāda cita . Nav jābūt starpības ir tā foruma simpātija vai antipātija . (t)
05.10.2016 11:03 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Dots devējam atdodās!
05.10.2016 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits