Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izbrauciens uz Ventspili

 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Sveikas, saulītes!
Šogad esmu nolēmusi, ka dzimšanas dienu svinēt negribu, bet gan laisties lapās no visa un visiem (doties mazā divu dienu izbraucienā pa Latviju). Tā kā nekad kārtīgi neesmu apskatījusi Ventspili, gribētos aizbraukt tur.
Tātad man ir trīs jautājumi:
1)Ko apskatīt? Gan pašā Ventspilī, gan pa ceļam (droši vien braukšu pa Ventspils šoseju). Protams, tūristu gidu internetā ir gana daudz, bet gribētos reālu pieredzi - kur smuki, kur forši. Kas jums pašām Ventspilī ir ļoti paticis?
2)Ventspilī jūrā saule lec vai riet?
3)Kur forši paēst mazliet svinīgākas vakariņas kā ierasts? :)
Paldies!
26.09.2016 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Ieteikt neko sliktu nevarēšu, bet novēlu nosvinēt savu dzimšanas dienu tā forši un no sirds kā vēlies. (l)
26.09.2016 11:57 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Tā, tā vārds sliktu ņem ārā. :D
26.09.2016 11:57 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Biju pirms 2 nedēļām Ventspilī, apskatīt var pilsētu, promenādi un visus standarta tūrisma objektus. Ja ir vēlme ko aktīvāku padarīt, tad šis tas ir Lemberga hūte, mēs bijām uz SPA un akvaparku (vakarā bijām vienīgie apmeklētāji).
Ar ēstuvju izvēli viņiem ir pašvakāk. Ja gribas tikai un vienīgi paēst, tad šādas vietas tur ir. Bet mums gribējās jauku atmofēru, interesantu interjeru un nesteidzīgu maltīti. Izvēle (tadas īsti nebija) krita uz Skroderkrogu. Vieta interjera ziņā nav īsti mana gaumē, bet ēdiens bija ok, un cik saprotu, tad Ventspilī šī vieta kotējas diezgan augstu.
26.09.2016 12:05 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Dzīvoju Ventspilī, bet ko ieteikt ir grūti, jo pašai šķiet, ka te jau nekā nav. :D
Apmēram kādas izklaides interesē? Dabā? Muzeji? Panetārijs? :D
Saulīte jūrā riet. Mols vakarā ir vieta, kuru noteikti jāredz.
Garšīgi ir Pils krogā ''Melnais sivēns''. Pie reizes varat pili izskatīt.
Tāpat arī Skroderkrogā un Zītaros ir gardi!
Ja nu kas, raksti privāti. :)
26.09.2016 12:07 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Man ar jau uz papēžiem min dzimšanas diena, lai gan tikai Novembrī, bet tik un tā, kaut ko gatavot vispār negri'bas, un aizmukšana no ciemiņiem ir tīri laba ideja.
Paldies par pasviesto ideju, vajag tik pakustināt galvā, un tik tiešām varbūt aizbraukt un kaut kur atpūsties uz divdienām.
Lai laba un forša atpūta!(l)
26.09.2016 12:13 |
 
Reitings 82
Reģ: 25.07.2016
Ja ventspilii nav ko redzeet tad labak nebrauc uz mazpilsetaam. Vispar 1-2 objekti :D :D
Apmeklet var daudz ko. Nesen vienaa diskusijaa jau rakstiju. Ja interese arii es varu ieteikt kko.
Man kaut kaa likaas ka pilii vairs nav meviens krogs. Gan ekot garaam gan avizee kko lasiju ka nav vel atrasts kas tur buusot. Varbut kludos. Neesmu parbaudiis :)
26.09.2016 12:14 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Ejot uz jūru vai no jūras, izejiet cauri Enkuru parkam.
Turpat netālu ir arī Brīvdabas muzejs. Ja deguns nesalst, var izstaigāt un apskatīt vējdzirnavas no iekšpuses. Turpat arī ir mazbānītis cauri parkam. Tikai jāskatās, kurās dienās kursē.
26.09.2016 12:18 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Nav Sivēns? Varbūt! Neesmu pārbaudīusi. Žēl :D
Jauks rajons arī ir Ostgals. mazas koka mājiņas, sava romantika it. Atzīts arī par Latvijas pilsētbūvniecības pieminekli.
26.09.2016 12:23 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Paldies par komentāriem un laba vēlējumiem! :)
Shakti - laikam jau vairāk interesē daba :) Paldies par brīvdabas muzeju un vējdzirnavām! Piefiksēju :)
O, super - ja saule jūrā riet, tad noteikti vakars tiks pavadīts pie jūras un arī mola :) Paldies!
26.09.2016 13:12 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Šajā nogalē bijām Ventspilī. Mēs gan braucām pamatā uz piedzīvojumu parku, bet paķērām klāt arī Planetāriju. Noteikti iesaku. Es biju pārsteigta, cik interesanta un pasakaina pieredze. Neviens kino nestāv klāt. Tur noteiktās stundās ir "šovs" + filmiņa.
Viss jauns, tīrs, foršs.
Par vakariņām. Varu ieteikt jau te minēto Skroderkrogu, bet vēl viena vietiņa, kuru netīšām atklājām braucot garām (jo googlējot ēstuves, nekur nefigurēja) - Ostas 23. Restorāna nosaukums ir arī adrese. Ja gribas svinīgākas vakariņas - ir īstā vieta. Mūsdienīgs interjers, ļoti laba vieta ar skaistu skatu (uz Ventu) un garšīgs ēdiens.
26.09.2016 13:39 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es arī pa vasaru man liekas, ka ēdu Ostas 23. Nosaukumā bija kaut kas ar burgeriem saistīts :-D. Man arī tur patika interjers, garšoja ēdiens. Ja nemaldos, tad vidēji 7 eiro pamatēdiens bija.
26.09.2016 13:56 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Pilī jau vairāk kā gadu nav Melnais sivēns, tas pārcēlies tur pat netālu un pārsaucies par Ostas 23. Ja nemaldos, tad pilī šobrīd nav neviena ēdināšanas uzņēmuma, jo cita firma pārsolīja Melnā sivēna īres maksu un zināšanu trūkuma dēļ izpļerkāja visu padarīšanu līdz izdzina viņus ārā. Tagad pārcēlušies uz Baltiku un tur veic savu melno biznesu.
26.09.2016 14:00 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Melnā sivēna laikā viennozīmīgi ēdiens un atmosfēra bija daudz augstākā līmenī kā tagad Ostas 23 - esmu bijusi tur trīs reizes, nevienu no tām nebiju īsti apmierināta.
No manas puses Skroderkrogs un Zītari.
26.09.2016 14:02 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.04.2013
Kā pieņemamu variantu, kur paēst, uzskatu arī T33 (Pārventa, Talsu 33), tur vidējās izmaksas par porciju ir 4-5 €. Porcijas ir tiešām lielas un sātīgas. Bet, ja tomēr gribas ko svinīgāku, iesaku jau šeit pieminēto Skroderkrogu vai Zītarus. Pārventā vēl var apskatīt bibliotēku un pie tās esošo strūklaku.
Ja pilsētas apskati gribas padarīt nedaudz interesantāku, iesaku paņemt TRIX skrejriteņus (9 €/h), kuri ir pieejami Ventspils Piejūras kempingā. Šis man šķiet ļoti ērts variants, jo Ventspilī pa veloceliņiem var aizbraukt gandrīz uz jebkuru pilsētas vietu.
Te var apskatīt vienu no skrejriteņiem:
http://www.camping.ventspils.lv/lv/aktualitates/jaunumi/trix/
Vēl iesaku apmeklēt Reņķa dārzu, kur var izšūpoties lielajās šūpolēs, apskatīt lielo zābaku, cepuru, kamolu utt.(skat.googlē!) Turpat netālu ir arī Lielais laukums ar jauno strūklaku, ziedu pulkstenis utt.
Vakarā noteikti iesaku aiziet līdz molam, jo, ja paveicas ar laiku, tur var vērot fantastiskus saulrietus! (l)
26.09.2016 15:56 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Zītari un Skroderkrogs noteikti ir labākās ēdamvietas Ventiņos, žēl ka Sivēna vairs nav. :-( Kādreiz Jūras brīze vēl bija ok ēdamvieta (iepriekšminētās gan ir daudz labākas), bet nav gadījies tur ēst pēdējo gadu laikā.
Ja jau patīk jūra, tad noteikti jāiet uz molu un līdz pašam galam, bākai. (l) Hercoga Jēkaba sezona jau laikam beigusies ...?
Ja braucat ar mašīnu, un ir vēlme un laiks, vēl varat aizšaut uz Staldzenes stāvkrastu, tur ir ļoti skaista un savādāka pludmale nekā Ventspilī. Turpat blakus arī briežu dārzs. :-)
Lai jauks brauciens un skaista dzimšanas diena!
26.09.2016 17:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits