mīlestība beigusies?

 
Reitings 89
Reģ: 28.05.2013
Sveikas!
Nekad iepriekš neesmu diskutējusi publiski par savām attiecībām, bet šoreiz nolēmu uzjautāt šeit anonīmi forumā.
Tātad esmu attiecībās 9 gadus, esam precējušies 2.5 gadus. Vīrs ir mana pirmā un vienīgā mīlestība, pazīstami esam kopš bērnības. Ikdienā sadzīvojam ļoti labi, protams, ir bijuši strīdi, lielāki, mazāki, nerunāšanas dienām utt., kā jau mēdz notikt. Taču tas, ko mana sirds nespēj izturēt, ir tas, ka ik pa laikam viņš uzsāk tādas sarunas, kas noved pie strīda. Bet šie iemesli vienmēr ir bez pamatojuma. Par piemēru, patreiz viņš ir ārzemēs (tāds darbs), atsūta man naktī īsziņu: ''Tu zini, mani māc šaubas, vai tu par mani nākotnē vienmēr rūpēsies, t.i. vai būsi blakus tādos mirkļos, kad man vajag tavu plecu...'' es to nesaprotu! :'-( Mēs viens otru mīlām, vismaz viņš to man vēljoprojām ikdienas apgalvo, es viņu tiešām mīlu, tāpat kā pirms gadiem 10, kad bijām tikai draugi. Bet šīs dīvainās ziņas un sarunas man duras sirdī. Es zinu, ka arī tagad, mēs pastrīdēsimies varbūt, viņš atbrauks, viss būs ok uz laiku. Bet es arī zinu, ka pēc mēneša, diviem atkal uzpeldēs kāda šāda ziņa vai saruna.
Mani baida tas, ka varbūt viņš vairs nevēlas būt ar mani kopā, bet nespēj to atklāti pateikt. Jo, kad ir bijusi asāka vārdu pārmaiņa, esmu to jautājusi, bet vienmēr apgalvo, ka mīl mani, taču nesaprot ''šīs lietas''. Šīs lietas būtībā ir neesoši notikumi, manas darbības vai uzskati, ko nekad neesmu darījusi, paudusi, bet ko es it kā varētu izdarīt. Es baidos, ka es akli mīlu un visu piedodu. Piedodu? Jo tie mēdz būt sīki apvainojumi, kam nav pamatojuma, es nekad neesmu devusi iemeslu tādiem ar savu rīcību. Kad tiekam pāri, tad viss ir atkal kārtībā.
Kādi jums komentāri? Laikam gaidu tikai citu domas vai pieredzi, jo man īsti tādas labākas draudzenes nav, jo arī labākais draugs ir vīrs. Mēs esam pieņēmuši nopietnu lēmumu, doties dzīvot uz citu valsti, jo darbs viņam tāds, man ir jākārto testi, jāvelta laiks daudzām lietām. Es baidos aizbraukt un tad saprast, ka viņš nevēlas dzīvot ar mani.
26.09.2016 10:43 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
saprotu, cik nepatikami ir sanemt sadus mazus duncisus, bet ka tas ir iepsejams, ka sadas frazes beidzas ar stridu!?
saprotu, no vina puses ta ir pasiva agrisivate, bet ja tu uz to atbildi ar atkalatu agresiju (stridu), tad nav brinums, ak tas atkartojas!
problkema, man liekas ir taja, ka vinam trukst uzmanibas! ne jau ka mazam bernam, bet, ka teici, ja domajat par lielime dzives soliem, tad vinam pietrukst varbut parliecibas par tevi! tad nu vins tev parmet to, no ka baidas!
vai esi meginajusi but atklata ar vinu un teikt to ko seit pateici!? ka tas ko vins saka nav taisiniba, ka tu vinu mili un gribi but ar vinu da vienalga kur, un ka tev ir bail, ka vinam milestiba ir beigusies, jo vins tev visu laiku sitadus tekstus met ara!?
bet sim visam ir janotiek sarunu veida, mierigus sarunu veida un parunajat ari velreiz kopejos nakotnes plauns, lai butu drosi, ka iedomajaties vienu un to pasu!
26.09.2016 10:56 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Viņš vispār paskaidro to īsziņu pēc tam? Vai tu saki, ka nesaproti ko viņš grib pateikt? Izklausās vispār pēc depresīva tipa cilvēka, viņš ir dzīvespriecīgs, pārliecināts par sevi?
26.09.2016 10:52 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tavos lūgumos (ja tādi ir), lai neizsaka šādas lietas, viņš neklausās/ignorē?
26.09.2016 10:49 |
 
Reitings 89
Reģ: 28.05.2013
up!
26.09.2016 10:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits