mīlestība beigusies?

 
Reitings 89
Reģ: 28.05.2013
Sveikas!
Nekad iepriekš neesmu diskutējusi publiski par savām attiecībām, bet šoreiz nolēmu uzjautāt šeit anonīmi forumā.
Tātad esmu attiecībās 9 gadus, esam precējušies 2.5 gadus. Vīrs ir mana pirmā un vienīgā mīlestība, pazīstami esam kopš bērnības. Ikdienā sadzīvojam ļoti labi, protams, ir bijuši strīdi, lielāki, mazāki, nerunāšanas dienām utt., kā jau mēdz notikt. Taču tas, ko mana sirds nespēj izturēt, ir tas, ka ik pa laikam viņš uzsāk tādas sarunas, kas noved pie strīda. Bet šie iemesli vienmēr ir bez pamatojuma. Par piemēru, patreiz viņš ir ārzemēs (tāds darbs), atsūta man naktī īsziņu: ''Tu zini, mani māc šaubas, vai tu par mani nākotnē vienmēr rūpēsies, t.i. vai būsi blakus tādos mirkļos, kad man vajag tavu plecu...'' es to nesaprotu! :'-( Mēs viens otru mīlām, vismaz viņš to man vēljoprojām ikdienas apgalvo, es viņu tiešām mīlu, tāpat kā pirms gadiem 10, kad bijām tikai draugi. Bet šīs dīvainās ziņas un sarunas man duras sirdī. Es zinu, ka arī tagad, mēs pastrīdēsimies varbūt, viņš atbrauks, viss būs ok uz laiku. Bet es arī zinu, ka pēc mēneša, diviem atkal uzpeldēs kāda šāda ziņa vai saruna.
Mani baida tas, ka varbūt viņš vairs nevēlas būt ar mani kopā, bet nespēj to atklāti pateikt. Jo, kad ir bijusi asāka vārdu pārmaiņa, esmu to jautājusi, bet vienmēr apgalvo, ka mīl mani, taču nesaprot ''šīs lietas''. Šīs lietas būtībā ir neesoši notikumi, manas darbības vai uzskati, ko nekad neesmu darījusi, paudusi, bet ko es it kā varētu izdarīt. Es baidos, ka es akli mīlu un visu piedodu. Piedodu? Jo tie mēdz būt sīki apvainojumi, kam nav pamatojuma, es nekad neesmu devusi iemeslu tādiem ar savu rīcību. Kad tiekam pāri, tad viss ir atkal kārtībā.
Kādi jums komentāri? Laikam gaidu tikai citu domas vai pieredzi, jo man īsti tādas labākas draudzenes nav, jo arī labākais draugs ir vīrs. Mēs esam pieņēmuši nopietnu lēmumu, doties dzīvot uz citu valsti, jo darbs viņam tāds, man ir jākārto testi, jāvelta laiks daudzām lietām. Es baidos aizbraukt un tad saprast, ka viņš nevēlas dzīvot ar mani.
26.09.2016 10:43 |
 
Reitings 26
Reģ: 12.05.2015
Nu bet varbūt tik tiešām viņam pietrūkst tavas uzmanības? Kad viņš ir prom, vai esi aizsūtījusi īsziņu vienkārši tāpat, pasakot, ka ļoti ilgojies pēc viņa un nevari sagaidīt kad būs atpakaļ pie tevis?
26.09.2016 18:24 |
 
Reitings 26
Reģ: 12.05.2015
Un piekrītu default - man arī bieži ir tā, kad vienkārši uznāk uzmest lūpu par to, ka draugs nav ilgāku laiku uzrakstījis. Tad arī parasti viņam aizrakstu kaut ko tamlīdzīgu- Tev galīgi manis nepietrūkst utt. Mēs visi esam dažādi.
26.09.2016 18:28 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Es dzivoju sadas attiecibas. Nodzivoju 5cus gadus. Bija tada sajuta, ka nevis es esmu sieviete, bet gan otrs cilveks. Bez maz japierada to ka nav. Rezutats -esam skirti, visa vina riciba bija ka aizbildinajums lai skirtos, bet es mulke centos pieradit visos veidos, ka milu, ka busu kopa.vnk virietis nebija spejigs izbeigt ..normali attiecibas.
26.09.2016 18:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pateiksu TIKAI savu pieredzi. Manas ex attiecibas sada salidzinasana, sava veida parmetumi sakas tad kad virietim bija paradijusies interese par citu sievieti, lidz ar to vins varbut pat neapzinati mani ar vinu nepartraukti salidzinaja.
BINGO!
un vins ka tevi atbalsta? Jeb jums ka lasu spel vienos vartos, vina! Tu ta ta tada vina verdzene visu tikai vinam?
26.09.2016 18:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!