Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai var mīlēt cilvēku?

 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Ir viens puisis ar kuru esmu pazīstami kopš marta. Līdz jūnijam sarakstījāmies , runājāmies dienu dienā kā draugi , bet tajā pašā laikā viens otram patīkam. Bija plānots tikties daudz,daudz reižu, bet tā arī nesanāca dāžādu iemeslu dēļ. Uz četriem menešiem kontaktus uzturējām pa retam un tagad jau otro nedēļu atkal sazvanamies un runājamies, mēs dzīvojam 3h braucienā viens no otra. Atkal esam sākuši domāt par to , ka vajadzētu satikties un plānoju vispār pārvākties uz Rīgu pēc pus gada tur , kur dzīvo viņš mācību dēļ. Es ļoti gribu viņu satikt ,bet atkal baidos , ka viņš nebūs tāds kā es esmu iedomājusies un būšu zaudējusi gan draugu ar kuru varu runāt par visu, gan cilvēku pret ko ir ļoti lielas jūtas, pat liekas ,ka esmu iemīlējusies. Visu laiku par viņu domāju, kad runājam vienmēr smaidu un visu dienu varu priecāties, bieži redzu sapņos. Man tā ir pirmo reizi un tajā pašā laikā liekas dīvaini, jo neesam tikušies. Vai jūs pārvarētu bailes par to, ka varat zaudēt sev tuvu cilvēku un satiktos ?(l) Man ar šo cilvēku ļoti gribētos attiecības , bet tas ir pavisam kas cits par to , kas ir šobrīd. :-/
25.09.2016 22:22 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es noteikti satiktos. Ir iespēja, ka tur izveidosies kas skaists :)
25.09.2016 22:25 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Izklausās jau ļoti skaisti, tikai tiekaties cik drīz vien iespējams, pirms vēl vairāk laika un jūtu ieguldīts attiecības ar cilvēku, kuru satiekot dzīvē iespējams kļūst skaidrs, ka starp jums nekas romantisks nebūs.
Bet draudzību jau jūs vienmēr varēiset saglabāt, ja vien viņš arī nav tevī iemīlējies. Tad gan tavu atteikumu viņam varētu būt grūtāk sagremot.
25.09.2016 22:44 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Pēc mīlestības uz tādu pašu draudzību atpakaļ nevar vairs atkāpties nekad. Var būt draugi, bet nebūs tā kā agrāk. Tā kā zaudēt nav ko, un uz priekšu!
25.09.2016 22:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Domāju, ka nav sevišķi ko zaudēt. Es arī reiz virtuāli ilgstoši komunicēju ar jauku puisi. Kad viņš kaut ko uzrakstīja.. sirsniņa sāka pukstēt straujāk.. Tad satikāmies.. un sapratu, ka ļoti daudz par šo cilvēku savā galvā biju izfantazējusi un mana iztēle neatbilda realitātei.
Tagad man ir labs čoms :)
25.09.2016 23:23 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tikšanās saliks visu pa pareiziem plauktiņiem. Ne vienmēr arī pirmā tikšanās nosaka turpmāko attiecību gaitu. Pat, ja tiekoties nav klikšķis uzreiz, nav teikts, ka tāds nebūs otrajā vai trešajā reizē. ;-)
25.09.2016 23:26 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es domāju, ka ir vērts satikties noteikti. Es ar savu draugu arī izturējām pirms tam kontaktus vairāk kā gadu ar pārtraukumiem līdz satikāmies beidzot. Mēs gan dzīvojām ļoti tuvu viens otram. Bet nu jau gandrīz kā 7 gadi kopā. Tāpēc teikšu, noteikti ir vērts! :-)
26.09.2016 00:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Uzskatu, ka interneta komunikaciju nekad nevajag vilkt garuma jo cilvekam rodas savs prieksstats par to kads tas otrs ir, plus fantazijas.
Sarakstijos ar virieti menesus 4 laikam, satikamies, bet vins kautkada zina bija pavisam savadas ka biju iedomajusies. Tacu esmu tas retais pozitivais gadijums kad ta atskiriba bija patikama un vins izradijas vel labaks ka skita. Kopa esam jau 7 menesi. Tacu ta biezi nenotiek tadel atrak jasatiekas un miers. Lai bilde skaidra :)
26.09.2016 11:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits