Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par tetovējumiem

 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Sveikas. ))
Laiks iet un aizvien vairāk sāku apsvērt domu beidzot uztaisīt tetovējumus.
Gribēju painteresēties, kā jūs realizējāt savu ideju? Vai jums šķiet stulbi paņemt Googlee fotogrāfiju un ar to doties uz salonu?
Vai arī pašas zīmējāt un nesāt savu darbiņu ar domu uztaisīt korekciju pielabot un tad.
19.09.2016 12:53 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
19.09.2016 12:54 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Un vēl. Ja kādam ir atsauksmes par šo salonu priecāties dzirdēt pie kura no meistariem gaajaat un kaa bijahttp://www.collectivearttattoostudio.com/
19.09.2016 12:58 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Čau! Kad dzīvoju Zviedrijā man bija dzīvokļa biedrs, kurš taisīja tetovējumus. Paņēmu viņa žurnālus, izvēlējos un man uztetovēja. Otro tetovējumu sameklēju caur google. Trešo pati izdomāju un pati uztetovēju :-D
Vai jums šķiet stulbi paņemt Googlee fotogrāfiju un ar to doties uz salonu?
Nē, tas itin nemaz nav stulbi! :-)
19.09.2016 13:00 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Vai jums šķiet stulbi paņemt Googlee fotogrāfiju un ar to doties uz salonu?

Jā, man šķiet stulbi.
Ja tas jau ir kāda gatavs tetovējums, man šķiet stulbi to paņemt un nokopēt.
19.09.2016 13:09 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nē, man tas nešķiet stulbi, jo esmu tas dīvainītis, kuram liekas muļķīgi tie teksti no sērijas -tetovējumam jābūt ar nozīmi, dziļu domu, pārdzīvotu emociju stāstam vai taml.
Manā saprašanā tas ir tikai un vienīgi zīmējums uz ķermeņā. Kāds patīk, tādu arī zīmē.
19.09.2016 13:13 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Mincis. Bet ja taa padomaa, mes nemaz nezinām cik vēl cilvēkiem ir tādi paši Tattoo.
Ja veelas uztetoveet nazi, zobenu, pistoli vai auto - tad ko man darit,? Tāpat man vajag kādu modeli. Kurš man izdomās jaunu (?) tas ir konkrēta lieta kur nav daudz vietas izteelei.
19.09.2016 13:14 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Selīna, piekrītu!
19.09.2016 13:15 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Es taisīju salīdzinoši nesen http://www.collectivearttattoostudio.com/, meistars Jurģis , tikai labākās atsauksmes.
Man arī bija sameklēts attēls, nekas pašas izdomāts vai super oriģināls, bet tas ataino manu dzīves uztveri un nu tā kaut kā. Sadzija ļoti labi, nekādu problēmu. :-) Noteikti iesaku šo salonu. Ja taisīšu vēl kādu, arī došos tikai uz turieni.
19.09.2016 13:20 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Jā, amor, daļēji piekrītu, piebilstot, ka skatoties kas tiks tetovēts. Ja, piemēram, tā ir vienkārša pistole, tad jau nekas diži cits neatliek, mākslinieks taču nezīmēs jaunu pistoli. Velosipēdu no jauna jau nav jēgas izgudrot.
Citādāk ir, ja tetovējums tiešām ir kā mākslas darbs, pamatīgs zīmējums, kas brutāli ņemts un nokopēts. Rekur, piemēram, vienas meitenes stāsts un es varu iedomāties, cik stulbi viņa var justies.
https://www.youtube.com/watch?v=w9dDjOX9g6k
Starp citu, arī pazīstu vienu meiteni, no kuras paņemts un nokopēts tetovējums. Man liekas stulbi. (Un tur arī nav infinity zīme vai kas tāds).
19.09.2016 13:22 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Nu jā, vēl jau tas, ka katrs tetovēšanu izprot pa savam. Es tetovēšanu uztveru kā mākslu :)
19.09.2016 13:25 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.09.2016
Nē, noteikti nav stulbi paņemt līdzi kādu bildi, tas palīdz meistaram saprast, ko aptuveni tu vēlies. Tas taču nenozīmē, ka tavs tetovējums būs identisks kā bildē, nez vai pati tā vēlies, meistars visu pārzīmēs un pārtaisīs. Bilde ir tikai priekšstatam. Es arī ņēmu līdzi bildes, meistars pats teica, ka ir vēlams paņemt līdzi kādu piemēru. Savu tattoo taisīju Rīgas Tintē.
19.09.2016 13:31 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Uuu, Minci, Katrin ir viena no manām mīļākajām blogerēm :)
Un nē, nav stulbi darīt to, kas pašam patīk. Bet stulbi ir skriet pakaļ modei un to nožēlot. Piemērs - sapņu ķērāji. Bija bums divus gadus atpakaļ, kad man 3 pazīstami cilvēki uztetovēja sev sapņu ķērājus. Kāpēc? Jo stilīgs zīmējums tajā mirklī, kas varbūt šobrīd īsti vairs neliekas tik foršs. Ir forši atrast bildi, kas patīk, tikai ieteikums tiešām ir tetovēt to, kam priekš paša ir kāda nozīme. Un tā nozīme var būt tāpēc, ka patīk un liekas skaisti, bet nu tāpēc,ka puspasaulei tāds ir, man liekas, ka dieeeezgan stulbs iemesls.
19.09.2016 13:32 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Ideju aizguvu google, bet pārzīmēju uz savas lapas. Tā bija skice internetā, tāpēc es to nesauktu par zagšanu. Gāju Collective art tattoo studio, pie Aijas. Taisa labi, pacietīga.
19.09.2016 13:35 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Jā, un pie viņiem laba tinte. Turpat uz vietas krēmu kopšanai arī dabūju. Ar vārdiem "laba tinte" es domāju, ka ja vien pašas vainas dēļ nokasījās kur dzīšanas procesā, tad tetovējumam kaut kas trūkst, bet nav kā dažai labai pseidomāksliniecei mazpilsētā, kur gribēju iet taisīt, bet uzzināju, ka viņa bildē svaigus, tikko taisītus tetovējumus (Da Vinči bezmazvai), bet pēc mēneša puses zīmējuma jau vairs nav. Tā ka, iesaku šo salonu.
19.09.2016 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Nē, nav stulbi ņemt no google, jo nav jau teikts, ka ņemsi vienu, varbūt tev patīk dažādas detaļas, un normālam meistaram parādot visu un pasakot, ko gribi, viņš var salikt to kopā ļoti smuki un orģināli.
Pati darīju tā, ka izstāstīju vīziju un man uztaisīja vairākas skices un es izvēlējos tīkamāko.
19.09.2016 14:53 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Mincis. Noskatījos video un tiešām pareizi pateica. tik brutāli nokopēt no personas, kura publicējusi savu tetovējuma foto ir riebiga rīcība. Bet man situācija šoreiz tāda, ka ir konkrēts lietas modelis un nekādu savādāku negribu, man gan nav zīmējums, bet fotogrāfija, ceru, tas problēmas nesagādās. ))
Paldies taam kuras raksta pozitīvajās atsauksmes par collectiveartstudio - nezinu kāpēc, bet jau no sākta gala kaa ieraudziju to salonu taa ir sajūta, ka jaadodas tieši tur.
Es zinu, ka katram tas ir atsevišķi, bet cik lieli ir jūsu tetovējumi un cik samaksājāt?
Man plānā ir uz vienas rokas (tā daļa kuru iepostoju diskusijas sākumā) taisīt vienu tattoo pa visu virspusi un uz otras tattoo tikai uz pirkstiem (knuckle Tattoo) kur būs 4 burti kaligrāfiskā stila. Krāsas dominēs melna un pavisam nedaudz brūna - kādam ir nojausma uz kādu summu rēķināties?
19.09.2016 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Pievienošos - man arī neliekas stulbi paņemt zīmējumu no google un tad doties pie tetovētāja. Visu manu tetovējumi bildes ir atrastas internetā, meklējot pēc tēmas, ko vēlos utt. Tie zīmējumi nav nekas fantastiski oriģināls un iespējams ir vēl kādam uz pasaules(tāpat kā bezgalības zīmes un sapņu ķērāji). Es nezinu(jo atrodu tās bildes kā attēlus, nevis no fotogrāfijas ar kāda cita tetovējumu). Par vienu no maniem zīmējumiem gan 100% zinu, ka ir vēl cilvēki ar tādu pašu, jo tā ideja un zemteksts nāk no grāmatas. Bet mani tas kkā... neuztrauc, jo man ir svarīgi, kas un kāpēc ir uz manas ādas, nevis kas ir citiem uz viņējās.
Es neesmu piedzimusi ar Pikaso gēnu, lai pati varētu radīt tādu mākslu un tāāāāāādas idejas, kas būtu tādas, kā nevienam cilvēkam uz planētas.
Man drīzāk liekas muļķīgi iet pie tetovētāja bez nekādiem zīmējumiem un idejām. Apmēram - ''es gribu tetovēt puķi''. Kādu? cik lielu? Rozi? Liliju? Narcisi? Kādā stilā? Atbilde: nu, tā lai ir smuki.
19.09.2016 16:06 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Man drīzāk liekas muļķīgi iet pie tetovētāja bez nekādiem zīmējumiem un idejām. Apmēram - ''es gribu tetovēt puķi''. Kādu? cik lielu? Rozi? Liliju? Narcisi? Kādā stilā? Atbilde: nu, tā lai ir smuki.

esmu runājusi ar vairākiem tetovētājiem un visi kā viens ir atbildējuši ka šis variants viņiem patīk vislabāk. Jo tad var radīt savu mākslu, izveidot skici kopā ar cilvēku, radīt tieši viņam.
19.09.2016 16:08 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Man atkal šķiet, ja gribi kaut ko super oriģinālu, kas nebūs nevienam, tad tetovē dīvainus priekšmetus - šūpoles, skrūvgriezi, āmuru utt. Lai gan tāpat pastāv iespēja, ka kādam jau tas būs.
19.09.2016 16:21 |
 
10 gadi
Reitings 1892
Reģ: 09.07.2011
Esmu bijusi Collective Art Zandas - neko sliktu nevaru teikt, strādā ātri un profesionāli. Es esmu gan ņēmusi gatavus zīmējumus vai bildes (ne konkrēti tetovējumus), gan arī gājusi pie meistara ar savu skici/ideju, kas tika pārvērsta vēlamajā zīmējumā. Manuprāt, stulbi būtu nokopētu visu rokas/muguras utt. zīmējumu, bet paņemt jau gatavas atsevišķas detaļas nav nekas nosodāms. Protams, vienmēr jau var katru zīmējumu pielāgot savai gaumei - nav obligāti pārkopēt 1 pret 1.
19.09.2016 16:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits