varbūt ar laiku kaut kas mainīsies?

 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Satiekos ar puisi mēnesi , esam jauni man 19 viņam 20
Ļoti simpātisks, kopts, trenēts, pret mani izturās kā pret princesi (ziedi,vienmēr piedāvā kaut ko nopirkt, gādā par to , lai man nekas netrūktu un būtu labi). Vakar izskanēja no viņa frāzes,ka man viņš tik ļoti neeinteresējot, ka izpatīk man , bet nejūt , ka man būtu kādas simpātijas. Man ir pret viņu simpātijas, bet man traucē, ka visa ir par daudz, parāk skraida pakaļ. Dzīvo citā pilsētā (30min brauciens) gatavs kaut vai uz stundu atbraukt , lai mani satiktu. Es pēc rakstura esmu skaļa, aktīva , traka, bet viņš ir ļoti mierīgs (runas veids, izturēšanās,emociju viņam nav). Bučojoties manī nav nekā liekas, ka nav fiziska kontakta.
Vai vispār ir vērts kaut ko turpināt? Varbūt tas viss nāks ar laiku? Tiešām nav viegli viņam tagad pateikt, ka viss beidzies, jo ir tiešām labs puisis.
17.09.2016 23:11 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
KitijaK- Un saukt nepazīstamu mammuku par māti tavuprāt ir kaut nedaudz normālāk??? jūtas kaut nedaudz labāk tā izsakoties???? Pret mani bērnībā loti labi izturējās, naids man ir pret debīlām grūtniecēm, kas sadomājušās baigi varenās par to faktu.
24.09.2016 15:37 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Atšķirībā starp AG un tevi ir tāda, ka AG tevi nosauca par puņķu tapu, bet tu - nevis viņu, bet citu cilvēku, viņas bērnu. Nesaproti? Tava mamma te netika saukta par puņķu tapu un vārds "māte", kas vispār pirmo reizi nāca no citas meitenes, nav apvainojums.
Lai gan nagi niez apvainot gan tevi, gan tavu mammu, jo grūti iedomāties, kā normālos apstākļos var izaugt cilvēks ar tādu naidu pret sievietēm.
24.09.2016 15:38 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Mammuks.. Ok, varbūt tu tiešām esi AG bērna līmenī. Nezinu, cik vecs ir AG bērns, bet varbūt jums abiem vajag smilšu kastē paspēlēties, nevis tev pie pieaugušiem cilvēkiem līst runāt.
Mamma un māte, abas formas ir oficiālās, normālas, neitrālas.
Mammuks... Tāpat kā memme un citas formas ir veids, kā mīļi savi bērni sauc savas mātes. Nevari gaidīt, ka citi cilvēki tavu māti sauks par mammuku. Mamma=māte.
24.09.2016 15:41 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Tu troļļo vai tiešām esi tāds?
24.09.2016 15:42 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
KitijaK- Es teicu ka ES to uztveru kā apvainojumu un tā losene to zinot, vēlreiz uzrakstīja to vārdu un vēl ar boldu izcēla, tapēc sanēma pretī par atvasi...Savu mammuku es aizstāvēšu vienmēr!!
Es neprasu lai citi sauc tāpat, bet māte manā uztverē ir rupjš vārds, tapēc es saku pretī par atvasi, jo normāla sieviete pati būdama mamma, citas par MĀTĒM NEKAD nesauks!! Tapēc žēl, ka atvase visticamāk khm tāda pati izaugs...
24.09.2016 15:44 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
māte manā uztverē ir rupjš vārds, tapēc es saku pretī par atvasi, jo normāla sieviete pati būdama mamma, citas par MĀTĒM NEKAD nesauks!!

Bet tu patiešām bērnībā esi bieži no krēsla kritis...(t) Kā tik vienkāršu vārdu kā māte, kam patiesībā ir pat cēluma pieskaņa, var uztvert kā rupju?!:-|
24.09.2016 16:02 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Rvis tiešām ar putniem. Tad jau teikt "kļūt par māti", "mātes mīlestība", "mātes instinkts" tagad ir apvainojums. Mani pārsteidz, ka cilvēks var būt tik dīvains.
24.09.2016 17:16 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Raivis ir ļoti nesavaldīgs cilvēks, kuram emociju kāpums brīdī jebkāda loģiskā domāšana vai pieklājības normas tiek kā ar slēdzi izslēgtas. Ļoti jāstrādā ar sevi un ieteicams apmeklēt psihoterapeitu.
24.09.2016 20:18 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Godīgi sakot, man kādreiz patika lasīt Rvis komentārus, jo bija jautri vērot, kā dažas trulās cacas sāpīgi uztvēra viņa paustos viedokļus, taču pēc šīs diskusijas mans viedoklis par minēto lietotāju ir kardināli mainījies. Šķiet, šim cilvēkam ir nopietnas dusmu menedžmenta problēmas, turklāt apvainot mazus bērnus - atvainojos, bet tas ir zemiski! Pieļauju domu, ka Rvis attiecībās varētu kļūt varmācīgs, lai arī šaubos, ka viņam kaut vienas vispār ir bijušas.
Piekrītu domai, ka sevi cienošs vīrietis "neskries pakaļ" sievietei - vismaz ne viduvējai -, taču sevi cienošs vīrietis noteikti nekļūs rupjš un agresīvs pat tad, ja kāds pauž viņam netīkamu viedokli.
P. S. Apvainoties, ka viņa mammu nodēvē par māti - tas ir jau bērnudārznieka cienīgi. Interesanti, kā jāreaģē, ja tēvu nodēvē par tēvu, nevis tēti? Iedomājos publisku pasākumu, kurā vīrietis ierodas ar "mammu" un "tēti" - tā vismaz rakstīts ielūgumā, lai viņu neaizvainotu. :-)
24.09.2016 22:40 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Robert, Raivis arī solīja kādas citas lietotājas bērnu izsmērēt pa zemi. Tas tā, apstiprinājumam, ka kaut kas nav īsti lāgā.

Izskaidro, lūdzu, man vārdu caca, jo nekad īsti neesmu izpratusi šī vārda lietojumu. :-)

Vārdu savienojumu skriet pakaļ cilvēki saprot dažādi. Ļoti pozitīvi manā vērtējumā ir izrādīt uzmanību sev šķietami simpātiskai sievietei, aplidot. To es pretēji attiecību ekspertam Raivim, neuztveru kā skriešanu pakaļ. Ja attiecības iet uz grunti pēc sievietes iniciatīvas, bet vīrietis uzvedās otrai pusei nepieņemami, t.i., izrāda negribētu uzmanību, tad to uztveru kā skriešanu pakaļ. Lai vai kā, situācijas ir tik daudz un dažādas un cilvēkam spriest par šādas rīcības nepieciešamību, pamatojoties uz viena tante teica, ir muļķīgi.
24.09.2016 23:12 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Godīgā, es tiešām nesaprotu tās meitenes, kas privāti komunicē ar Raivi.
Kas ir caca? Šādi apzīmēju infantilas, primitīvas, neizglītotas, nepamatoti ambiciozas, bezgaumīgas, aprobežotas un iedomīgas meitenes/sievietes sievietes. Cacu analogus vīriešu pasaulē dēvēju par saldajiem.
Es pilnīgi piekrītu, ka jāizrāda uzmanība kādam, kurš šķiet simpātisks, taču personīgi es sagaidu abpusējus uzmanības paliecinājumus. Ja kāda sieviete man iepatīkas, tad uzaicinu viņu uz tikšanos, taču tas būtībā arī ir viss - ja sieviete nākamreiz neuzaicina mani, tad vairs nepūlos viņu apgrūtināt ar saviem uzmanības apliecinājumiem.
Ja mani kāda uzaicina pirmā, tad gan allaž revanšējos, uzaicinot viņu nākamajā reizē - tāds nerakstīts likums.
24.09.2016 23:32 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Jā, piekrītu, ka esmu cilvēks kurš ātri mēdz saniknoties un dusmās pāršaut pār strīpu, tā ir mana problēma, ar kuru mēginātu cīnities, ja vien zinātu kā. Bet savukārt man ir viens cits loti liels pluss- es vienmēr pastāvēšu par sev tuviem un svarīgiem cilvēkiem.
Roberts.I- Kurš nu būtu runājis! Es goda vārds nesaprotu tās meitenes, kuras ar tevi ielaidās privātā sarakstē un pat piekrita aiziet uz randinu un pēc tam tu vinas noliki kā vien riebīgi iespējams, kas manā izpratnē vismaz ir daudz zemiskāk, par dažām riebīgām lietām, ko es dumsu uzplūdos esmu uzrakstījis, bet nu ok.
Par pakal skriešanu es domāju, kad čalis meitenes dēl aizmirst par visu pārējo un pakārto dzīvi tikai vinai un uz sitienu vienmēr visu darīs tikai vinai, tikai kā gribēs vina, ja pasauks kaut 3 naktī ara, nedomajot ies, pofig ka rīt varbūt uz darbu utt. Krče kad bez sievietes, nekā cita dzīvē nav. Un tiešti to man arī mamma teica ka tādām vīrietim nekad nevajag būt, vajag būt vīriskīgam un parādīt ka vina tev nav visa dzīve, bet arī bez vinas ir labi. Nevis ka nevajag izrādīt uzmanību vispār.
24.09.2016 23:45 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Apmulsu pie vārdu savienojuma nepamatoti ambicioza.
Katrā gadījumā, noteikt vai sieviete ir caca nevar lasot forumu un nevērtējot viņas izskatu, verbālo, neverbālo saziņu u.c.
24.09.2016 23:46 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Kārtējā pretruna Cosmo meiteņu stilā: kad nepievērš uzmanību - tad slikti; kad pievērš - atkal slikti.
24.09.2016 23:49 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Kārtējā pretruna Cosmo meiteņu stilā: kad nepievērš uzmanību - tad slikti; kad pievērš - atkal slikti.
+++

Raivi - nezini kā? PSIHOTERAPEITS!
24.09.2016 23:55 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Raivi - mamma Tev mācīja but vīrietim, bet kā redzams, Tev līdz tam kā līdz mēnesim.
Tas, ka Tu ne savu ne citu mammas nesauc par mātēm, nenozīmē, ka citi to dara ar ļaunu prātu. Nevajag aprobežoties tikai ar saviem uzskatiem, bet iemācies uzklausīt arī citu. Tu uzvedies kā maza meitene tagad, tiešām Tu sevi pazemo ar to, ka mēģini citiem uzspiest savu "pareizo" viedokli.
Es neticu, ka dzīvē Tu esi savādāks, ja nu vienīgi vēl atbaidošāks.
25.09.2016 00:00 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Apmulsu pie vārdu savienojuma nepamatoti ambicioza.

Uzskatu, ka katram cilvēkam jāspēj kritiski novērtēt sevi un apzināties savus trūkumus un stiprās puses. Varu vienīgi pasmīnēt, ja kāda meitene sevi pozicionē kā bezgala "dzīvesgudru", taču neprot lietot pieturzīmes - triviāls piemērs.
No savas pieredzes varu sacīt, ka pietiek ar 15 minūšu ilgu telefonsarunu, lai varētu 80% precīzi raksturot meitenes prātu un raksturu.
25.09.2016 00:01 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Godīgā- Atvaino, es neesmu atškirībā no dažiem labiem, garīgi slims cilvēks, tikai pārlieku emocionāls dažreiz. Pienemsim ka katram ir savi + un - un šis ir viens no maniem -, piebilstot ka pirmais gandrīz nekad nesāku kādam kaut ko pārmest, bet ja pārmetīs man, dabūs 2x vairāk pretī.
Wallee- Kamēr dzīvē neesi runājusi ar cilvēku personīgi, tev nav nekāda pamatojuma un tiesību spriest par otra vīrišķigumu un nevīrišķigumu, kur nu vēl spriest pēc virtuālas vides. Nevienam savu viedokli nespiežu, tikai izteicu to, tālāk aizgāja beztēma un dažu lietotāju provocēšana,kas vinām arī veiksmīgi izdevās, bet vairs šajā diskusijā nepiedalos. Sen jau zināms ka te savādāk domājošos centīisies "izēst".
25.09.2016 00:28 |
 
Reitings 82
Reģ: 25.07.2016
Var jau meklēt ''superdatoru '', bet uzskatu, ka tā ķīmija, kas veidojas ar atsevišķiem cilvēkiem ir svarīgāka par to kādi viņam trūkumi. ir jāsaprot, ka bez trūkumiem neviena nav.
25.09.2016 00:30 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Raivi, garīgi slimos sūta pie psihiatra. Atver vismaz googli un palasi, ko dara psihoterapija, nevis atkal padari sevi par muļķīti. Tā, starpcitu, var būt patiesi noderīga ikvienam.
Es pat no savas vietas jūtu, kā tev nemitīgi ģimis kļūst sarkans. Šajā gadījumā varam spriest par to, kāds cilvēks esi, jo no tevis laužas ārā tik pretīga masa, kas attiecības veidojot, iespējams, neļautu par sevi zināt uzreiz, bet gan laika gaitā. Tu neesi savādāk domājošais, bet gan pats savas domas un uzskatus salipinājis kopā mazvērtības vadīts. Normālas sievietes cienīgs vīrietis tu nebūsi, kamēr neizlīdīsi no savu kompleksu čaulas un neiemācīsies atzīt savus mīnusus un labot tos, nekaunoties darīt ikdienišķas lietas, nenosodot apkārtējos skaudības vadīts neieliekot sevi "ideālā vīrieša rāmī", kurš, starp citu, ne tuvu tāds nav un ar šādu attieksmi sievietes tev skatīsies pāri. Manā skatījumā vīrišķība izriet spējā pastāvēt par savu ģimeni un sievieti, nekad nemeklēt attaisnojumus, bet rīkoties, nekaunēties no savām interesēm un, nekādā gadījumā, neaizskart citu godu, tai pat laikā nekaunoties asariņu nobirdināt. Tev no manis uzskaitītā ir tikai pirmais un pat tās tiek pasniegts, izslēdzot visu pārējo.
25.09.2016 04:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits