varbūt ar laiku kaut kas mainīsies?

 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Satiekos ar puisi mēnesi , esam jauni man 19 viņam 20
Ļoti simpātisks, kopts, trenēts, pret mani izturās kā pret princesi (ziedi,vienmēr piedāvā kaut ko nopirkt, gādā par to , lai man nekas netrūktu un būtu labi). Vakar izskanēja no viņa frāzes,ka man viņš tik ļoti neeinteresējot, ka izpatīk man , bet nejūt , ka man būtu kādas simpātijas. Man ir pret viņu simpātijas, bet man traucē, ka visa ir par daudz, parāk skraida pakaļ. Dzīvo citā pilsētā (30min brauciens) gatavs kaut vai uz stundu atbraukt , lai mani satiktu. Es pēc rakstura esmu skaļa, aktīva , traka, bet viņš ir ļoti mierīgs (runas veids, izturēšanās,emociju viņam nav). Bučojoties manī nav nekā liekas, ka nav fiziska kontakta.
Vai vispār ir vērts kaut ko turpināt? Varbūt tas viss nāks ar laiku? Tiešām nav viegli viņam tagad pateikt, ka viss beidzies, jo ir tiešām labs puisis.
17.09.2016 23:11 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Mana mamma man arī mācija ka pats nožēlojamākais ko vīrietis var izdarīt ir skriet pakal sievietei. Sievietēm piesaista pašpietiekami vīrieši, kuri neskries nekad pakal sievietei un parādis ka vinam dzīvē ir arī daudz citu lietu, iznemot sievieti, nevis tikai vina un nekas cits. Tā man mācija mamma. Tātad vina arī neko nesaprot no attiecībām?

Nē nu tava māte ir "eksperte" attiecību jautājumos, pašpietiekama sieviete, jo audzināja (iespējams vēl joprojām audzina) tevi viena un ar savu audzināšanu rok bedri tavām iespējamām nākotnes attiecībām ar pretējo dzimumu. Turpini klausīt māti.
Autorei ieteiktu netērēt puiša laiku, viņš atradīs piemērotāku sev ;-)
23.09.2016 14:22 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Ledussirds- Pirmkārt, kādā sakarā tu saki māte nevis mamma? Tas skan kā apvainojums... es tā nekad neviena mammu nesaucu. Otrkārt kādā sakarā "eksperte" liki pēdinas??? jā mana mamma ir pieredzējusi un loti loti daudz saprot no attiecībām, tapēc zina ko runā un vienmēr ieklausos vinas padomos attiecību jomā, jo vina vienmer zina labāk un iesaka kā labāk,kā visas mammas. Un mani neaudzināja viena, kādu sviestu tu runā ja neko nejēdz un nesaproti?? Un kāda sakarā rok bedri?
23.09.2016 14:36 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Raivi, atslābsti nedaudz. Tava mamma noteikti nav attiecību eksperte, ja tev nav iemācījusi uzturēt veselīgas attiecības ar pretējo dzimumu un labi izturēties pret sievietēm. Tāpēc jau tu tupi forumā un visām dirs virsū. Tu par daudz no sevis esi sadomājies.
Autorei iesaku padomāt kārtīgi. Nu ne vienmēr tās jūtas parādās sākumā, man tā bija ar vienu puisi. Jūtas parādījās jau uz beigām, kad bijām draugi un viņš to tā arī vēlējās atstāt, jo nejuta neko no manis, bet tad sapratu, ka tomēr viņš baigi patīk. Šausmīgi pārdzīvoju, bet nu neko tur vairs nevarēju darīt.
23.09.2016 14:41 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Raivi, latviski ir māte, mamma ir aizgūts vārds... tā kā katrs saka kā vēlas. Pa lielam man vienalga kā tu viņu sauc. Pats ļoti labi zini, kad vārdus liek pēdiņās. Vai tad nav tā, ka tevi audzināja tikai māte, vai tomēr tēvs tev arī ir?!
Rok bedri, jo tev ir , maigi izsakoties, ļoti sačakarēta uztvere par attiecībām un to veidošanu :-P
23.09.2016 14:44 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Autorei jau arī ir šis tas jāiemācās, lai viņa spētu novērtēt to, kas viņai ir ticis. Lai nomaina puisi pret kādu bad boy, lai izbauda kā tas ir. Savādāk tā arī nesapratīs, kas ir kas... :)
23.09.2016 14:46 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Lai nomaina puisi pret kādu bad boy, lai izbauda kā tas ir. Savādāk tā arī nesapratīs, kas ir kas...
+++ :-)
23.09.2016 14:48 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Tipisks variants, kad puisis ir pārāk jauks un meitenei nav nekāda azarta, jo visu dabū kā uz paplātes. No vienas puses žēl, ka viņš nesatika pareizo meiteni - ja abiem tādā ziņā saskanētu, tad varētu arī visu mūžu tā nodzīvot. No otras puses - būs laba skola. Sapratīs, ka sievietes nevajag dievināt, ka viņas ir tādi paši cilvēki ar visiem trūkumiem un vēl specifiskiem tarakāniem...

Mainītās lomās notiek tieši tas pats. :-)
23.09.2016 14:58 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
callmetwisted- Ko tu vari no internetforuma spriest ir vai nav iemacijusi?? Dzīvē es izturos savādak un ko nozīmē labi izturēties? Es tikai pateicu ka man mācija nekad neskriet pakal sievietēm un nebūtu kā lupatai, bet parādīt ka bez sievietes, tev arīi ir loti labi un ir daudz visādu citu nodarbu, darbs, draugi, hobijs. Paspietiekamam, viriskigam but isak sakot. nevis izturēties ar necienu. Vispār es visu šo laiku strādāju un tagad esmu apslimis, tapēc uz brīdi iegāju palasīt un atbildēt uz vēstulēm Nu domā tā ja gribi, Bet tā nav.
Ledussirds- Man vienalga, man riebjas tas vārds un es to uztveru kā apvainojumu. Tas tāpat kā kādas sīko nosaukt pa sīko knaru, vai tamlīdzibi, bet nē, tas pat ne tuvu tik rupji neizklausās. Es visus iespejamos lamuvardus lietoju, bet nekad mammas nesaucu par mātēm, tas skan rupji un pretigi. Ka neciena. Par to es neko nestastisu un tur tev nav nekadas daljas bet nee mani neaudzinaja viena, tapec pieturi muti! Pēdinas jo domāji kā sarkasmu? Jā jā, tad kādā sakārā?? Es teicu ka mana mamma ir eksperte attiecibas un loti daudz saprot un vinjas padomi man ir vienigi kuros saja zinja ir verts vispar ieklausities. Nesaku ka citas mammas nav.
Man nav izcakareta bet tikai savada ka dazam seit. Tas ari viss. Pilnigi normala, ja ne tad pamato, kapec, neskaitot ka katrs cilveks doma savadak?
23.09.2016 15:01 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ledussirds- Pirmkārt, kādā sakarā tu saki māte nevis mamma?

:D
Izlasot šo, aizmirsu vispār, ko gribēju par tēmu rakstīt :D
23.09.2016 15:06 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Raivi, labāk būtu ārstējis, kas nu ārstējams un nelīdis sieviešu forumā.
Ja pirms tam visos jautājumos kā "ekspertus" piesauci savus draugus un paziņas, tad tagad kārta pienākusi mātei. Apsveicu.
Tu vari netērēt savu laiku un man neatbildēt :-P
.
Atvainojos autorei par beztēmu :-D
23.09.2016 15:10 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Zomzom
Mainītās lomās notiek tieši tas pats. :)

Mhm, notiek, protams, tikai tas jau tiek uzskatīts par +/- standarta variantu. :)
23.09.2016 15:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Izšķīrāmies. Salabām. Atkal izšķīrāmies. Un zini, kas ir tagad? Man viņa pietrūkst.

No šī vajag uzmanīties! Tas ka tu nejūti pašlaik tādu pieķeršanos, nenozīmē ka vēlāk tu nenožēlosi ka tā tev vairs nav. Jaizvērtē pašai sevi, vai būtu tiešām laimīga par cilvēku kurš tiešām tev mazāk uzmanību pievērš, varbūt pat atrastu pilnīgu pretstatu.
23.09.2016 15:36 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Ledussirds- Tu es TIK ciniska un pretīga. (t) tikai nesaprotu kapēc...
23.09.2016 15:39 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Lai puika paaugas,izklausās ka pirmo reizi randinjo ar meiteni,tapec tik lumīgs.

Speciālists ierunājās. :-D :-D:-D:-D:-D
23.09.2016 15:52 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
marissa-Un esmu arī.
23.09.2016 16:10 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ja šāda uzmanība traucē, tad jau nav īstais. Man arī ar vienu puisi baigi kaitināja, bet tikai tāpēc, ka tā nebija viņa uzmanība, kuru gribēju. Protams, to saprotot, izšķīros...
23.09.2016 17:08 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
marissa-Un esmu arī.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
23.09.2016 17:20 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Godīgā- Tikai savu stulbumu parādi ar tiem skauģa smailikiem
23.09.2016 20:17 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Sasmējos par komentāriem, kuri neattiecās uz autores jautājumiem.:-D
Pa tēmu. Autore, atbildi sev uz jautājumu, vai nepietruks viņš, ja izšķirsieties? Ja neesi pārliecināta, ka tā nebūs, tad nogaidi, paskaties. Vai šis ir tavas pirmās nopietnas attiecības? Iespējams, esi pieradusi būt viena un tagad nevari aprast ar to, ka blakus ir otrs cilvēks. Nevajag arī koncentrēties uz to, ka "it kā" neko nejūti bučojoties. Vai tev ir pretīgi to darīt ar viņu? Es uzskatu, ka ne vienmēr veiksmīgas attiecības sākas ar trakiem tauriņiem vēderā.:-)
23.09.2016 21:36 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Interesanti, ka kāds var individuāli uztvert neitrālu vārdu kā apvainojumu/lamuvārdu ("māte"). Pieļauju, ka tas radies kādas psihitraumas rezultātā, kur "māte" izteikts nicinošā tonī. Tā oficiāli latviešu valodā šis vārds ir ar neitrālu nokrāsu. Nicinoši varianti ir "mutere" (lai gan arī ne vienmēr) un "vecā", piemēram.
23.09.2016 22:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!