Jaunās teātra sezonas beztēma

 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Nu,dāmas! Vai jau esat iesākušas jauno teātra sezonu?
Dalīsimies savos iespaidos, priekos un vilšanās. Varbūt kāda izrāde tiek īpaši gaidīta?
Pati pašlaik esmu paspējusi redzēt vien Hermaņa Pakļaušanos JRT. Plānā pagaidām vēl ir Sieviete NT un beeeeidzot Latviešu mīlestība JRT.
11.09.2016 22:36 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Kāda uz Dorianu Greju bijusi? :-)
14.04.2017 14:10 |
 
Reitings 617
Reģ: 17.08.2014
Es biju uz JRT "Ciniķi". Pirmo reizi biju uz kādu no Vladislava Nastavševa izrādēm. Scenogrāfija bija ļoti, ļoti skaista, tikai, sēžot 3. rindā, likās, ka ir par skaļu, pīpēšana kaitināja. Ja par izrādes saturu, tad tāds kā burbulis, kurā dzīvo galvenie varoņi, kurus neskar bada nāve Krievijā tajā laikā. Galvenā varone, kuru tēlo Guna Zariņa, pati nezin, ko vēlas savā dzīvē, guļ ar visiem, ar vīra brāli, pārdodas par naudu pretīgam vīrietim, bet viņas vīrs, kuru tēlo Vilis Daudziņš to visu pacieš, jo mīl viņu, pēc tam nonāk pie secinājuma, ka ienīst mīlestību. Bet visu cieņu Daudziņam, kā parasti, tāda aktierspēle, ka gribās skatīties tikai uz viņa tēlojumu. Jevgēnija Isajeva tēlojums arī patika. Izrādes beigās, izejot ārā, man likās, ka biju haosa virpulī ievilkta, joprojām ir jāsagremo izrādes sauturs.
13.06.2017 12:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits