Apgerbs b/d

 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
maitenes, ko jusu berni velk uz darzinu? Es parasti velku legingus vai zekubikses + dzemperi. Virs vislaik mudina vilkt vairak tadu svinigaku apgerbu, bet man kka roka necelas. :)
05.09.2016 13:55 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Es arī ar Liliii un Robīti vienā nometnē - mans arī velk sporta bikses, krekliņus, kapučjakas un kedas ar ļipučkām. Drēbes visbiežāk izvēlas pats, tāpēc citreiz izskatās pēc frīka, bet man ir vienalga, ka tik pašam patīk. Neuzskatu par lietderīgu dresēt bērnu par drēbēm - vienalga, par to kombināciju vai par to, ka sasmērē vai saplēš. Manā izpratnē drēbes ir tikai drēbes. Kā arī uzskatu, ka mācīt 3gadīgam bērnam nez kādu gaumi ir stipri par agru.
06.09.2016 09:33 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Pārsvarā vilka sporta bikses. Džinsas praktiski nevilka, nebija ērti, nepatika. Galvenais, lai bērnam ērti, lai pats var bez problēmām saģērbties.
06.09.2016 09:47 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Lasu un nesaprotu vienu - skaists apģērbs nevar būt ērts? Un ērts apģērbs nevar būt skaists? Kas tā par aprobežotību? Varētu padomāt, ka dzīvojam padomju laikos, kur pieejamas tikai trenūzenes vai balles kleitas un nekas cits. :D
Mani, personīgi, šausmina mazo meitenīšu sakombinētais apģērbs, kas sastāv no trīs dažādām spilgti rozā krāsas toņiem, kam ar uzviju nāk rišas, apdrukas un spīguļi. Tur tiešām vienīgais izskaidrojums ir bērnu vadīta ģērbšanās. Un ja nē, tad man nav komentāru. :-D
Mums rados viena sieviete, kas uz mēnešu jubilejām dāvina spilgti rozā drēbes ar apdrukām. Nu nevaru tādas uzvilkt, vienkārši nevaru. Tālāk jau nemaz nav jāskaidro kādā paskatā viņas trīsgadniece apmeklē bērnudārzu. :-D
Man pašai nepatīk valkāt džinsus, jo nav ērti. Manā garderobē ir precīzi viens džinsu pāris, pārējie ir paveidi vai auduma bikses. BET bērniem ir plaši pieejamas džinsa bikses ar mīkstāku audumu un ar gumiju nevis pogām un rāvējslēdzējiem. Meitenēm ir smalki adītas bikses, kas manuprāt, izskatās brīnišķīgi. Kāda starpība vai nopērc vienas bikses pa 20 eiro vai četrus legingus pa piečuku, kas nonēsāsies vienlaicīgi. Bērni taču tik ātri aug.
Varianti ir tik daudz, bet Vatson, Tev šķiet, ka smukas drēbes ražo tikai dizaineri? :-D
06.09.2016 12:12 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Urļiki? Man urļiki saistās ar sporta biksēm ar svītrām, sporta viltotiem brendija vai bezgaumīgiem sporta kostīmiem. Domāju, ka tie, kuri var nosaukt šādu stilu par urlu stilu, nekad nav iepirkušies normālos veikalos a la H&M, kur ir daudz glītu mājas stila bikšu.
Iepriekš, ka teicu, ka patīk, ja mazos saģērb pieaugušo stilā bija domāts tā, ka saģērb ērti un smuki, nevis kreklā ar hello kitty, neonrozā jakā ar spīguļiem un ziliem svārkiem, un dzeltenām zeķubiksēm. Mans bērns izskatīsies gaumīgs, ērti saģērbies un ne pēc urļika. :)
06.09.2016 12:18 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Man pašai un bērniem priekš mājām un ikdienai patīk tādas lietas veikalos, kas ir basic nodaļās.ērtas, parastās drēbes, manuprāt, arī ir visskaistākās. Pati ikdienā neģērbjos neonrozā kleitā un saviem bērniem cakainās kleitas arī vilktu uz pasākumiem.
06.09.2016 12:21 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Nē, es teorētiski saprotu to vēlmi vilkt bērnam treniņbikses (jo lētas, nav žēl, ja saplēš, nosmērē, viegli mazgāt). Tomēr te jau iet otrā grāvī - ka treniņbikses ikdienai ir okei, ka baigi smukas, ka mājas bikses vilkt taču ir forši. Varbūt es esmu pret to tāpēc, ka dzīvoju valstī, kur ir tāds treniņbikšu/mājas bikšu kults ikdienā. Ziniet, izskatās briesmīgi! Iedomājieties, ja uz katra stūra redzami nevīžīgi cilvēki treniņbiksēs cauru gadu. Es tomēr esmu priecīga, ka līdz Latvijai tas nav aizgājis, bet izskatās, ka ejam tajā virzienā. :-D
06.09.2016 12:29 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Pasteļkrāsas, manuprāt, ir vispiemērotākās bērniem. Spilgtas krāsas noēd pašu bērnu, neko citu neredz, tikai staigājošu spilgti rozā kleitu. :D Tas viss gan ir mūsu - pieaugušo kaprīzes. Bet ja meitai tik ļoti patiks hello kitty, neko darīt - būs vien jāpērk tāds apģērba gabals. :-D
06.09.2016 12:33 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
blackpoetry pacieties pāris gadiņus, būs. :-D
06.09.2016 12:35 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Nez, manas treniņbikses/mājas bikses nav nemaz tik lētas un neizskatās nevīžīgi.
06.09.2016 12:51 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
mazā māsa pārsvarā vēl velk zeķubikses un kleitu (ērtu,kokvilnas)
06.09.2016 12:53 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Esmu parsteigta par diskusiju, kur jus analizejat bernu stilu, es lai vai ka sagerbtu bernu redzu, man nav pilnigi nekadu fuj vai arprats, vai kur mammai prats, man liekas, tie tacu ir berni, kuriem drebes vispar ir pedeja plana, un ja viniem patik kombinet trakas lietas tas tapec, ka vini katra taja drebes gabala saskata kaut ko tadu, kas vinus priece. Un mammas, kas izvelas gerbt treninterpos vai kleitas, vinam ta vienkarsi ap sirdi mierigak un kapec gan citai mammai butu tada vai citada izvele jakritize, tie ir berni laujiet viniem but, laujiet viniem kombinet laujiet staigat trakiem apkart, kamer tas neapdraud vind drosibu, vini tacu reiz pieaugs un ienaks saja no visam pusem : tas nav labi, tas nav smuki, tas nav mode, tas ir fuuu pasaule un dzivos atlikuso muzu stereotipu kastite, bet vismaz atskatoties uz bildem vares pasmaidit un nodomat eh vistas kadreiz es bija spejigs domat out of box
06.09.2016 12:58 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Un ja bernam ir tiri mati, apgriezti nagi un vins aug gimene, kur par vinu rupejas, vins treninterpa vai netreninterpa ar savu attieksmi un tam citam minetajam lietam pilnigi viennozimigi neizskatas nevizigs
06.09.2016 13:01 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Žizelei ++++
06.09.2016 13:04 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
KitijaK bet pieaugušs stils nemaz nenozīmē tīneidžeru frīku stilu vai lookbook blogeres ar savām bezformīgām panckām . Pieaugušs stils drīzāk ir tas , kādu bildi ieliku es , puisīti bēšās biksēs , tikai nezin kāpēc tik gaumīgas un universālas bikses (piekrītu , ka štrumbantes liekas , tās bērnam par sarežģītu) nosauca par briesmīgām opju biksēm . Un tādas bikses pastāv arī ar gumiju , ja kas , ne visām ir tas rāvējs un poga , bet jūs tikai ieborējušas sev galvās , ka tikai trennūzenes-mājas bikses ir tas ērtākais .
Un pucēt bērnu nemaz nenozīmē 5 neonkrāsas vienlaicīgi , tā jau ir bezgaumība , kas ir cits grāvis pretēji mājas bikšu kultam .
Ja varētu , saliktu vairāk bilžu . Te piemērs , parasta ikdienas kleita (krāsas jebkādas var būt ) , bet glīta , kārtīga un ērta arī . Pavelc apakšā kokvilnas smukos šortiņus un visa problēma atrisināta .
un puisītim https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/ed/3b/07/ed3b07c88cfdef2d88075991d63c4608.jpg
ar ko šāda tipa komplekts (ja nepatīk šņores, var ar lipekļiem un tāda dizaina bikses ar gumiju, pilni veikali piedāvājuma ) nebūtu ērtāks par jūsu mājas bikšu un parastiem nevīžīgiem t-krekliem ?
06.09.2016 13:05 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Es savukaart dziivoju vasltii kur cilveeki loti labi izprot atskiriibu starp sportisko, ikdienas, ofisa, balliishu u.c. dziives gadiijumu stiliem apgeerbaa, meikapaa un matu sakaartojumos. Veicot iknedeeljas shopingu lielveikalaa neredzeet nevienu uzcirtushos kaa uz ofisu, restoraanu vai deju klubu. Ofisos straadajoshie visi ir smukos, akuraatos kostiimos, uz sviniigiem pasaakumie geerbjas sviniigi un briivdienaas geerbjas vienkaarshi un eerti un tas nelaimiigais treninterps netiek uzskatiits par uz saarta dedzinaamu neshkiisteni, jo gluzhi vienkaarshi visi to velk atbilstoshi vietai. 90ie ar tam laikam raksturiigo kruto pacanu stilinju jau sen, sen ir pagaajushi. Get over it.
Berndarzniekam var vilkt visu ko, bet ko juus pashas vilktu darot to ko beerni dara b/d?
elzaelaza, godiigi sakot man liekas paaraak peleeki, garlaiciigi un pieaugushi. Var jau buut garderobee taadas lietas, bet ja viss paareejais ir tik pat peleeks, blaavs, garlaiciigs un pieaudzis un nelauj mazam beernam uzvilk neko kraasainu, rakstainu, rishainu un vells paraavis arii gliteriigu un spiiguljainu, diezgan skumji. Pieaugs un tad varees geerbties kaa pieaugushais garlaiciigi un peleeki, bet mazam beernam var atljaut valjiibas eertos dizainos un materiaalos un kraasaas un apdrukaas.
Spilgtas un neona kraasas neaiztieciet, bez taam es savu beernu jau sen buutu pazaudeejusi. Pagaajusho gadu nopirku beernam ziemas jaku tumshaa stilizieeta leoparda printaa, tak es beernu gandriiz tajaa jakaa pazaudeeju, savaa kamoflaazhaa vinja pilniigi sapluuda ar peleeko ziemas ielu un garaamgaajeejiem. Nee, viss, turpmaak tikai spilgtas kraasas.
06.09.2016 13:43 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Smieklīgi, cik tālu var aiziet diskusija un cik ļoti dažs labs var braukt no viena grāvja otrā :-D
Un daudzas arī izlasījušas vārdu treniņveidabikses, izdara savus secinājumus, gan jau, ja būtu rakstīts - kovilnas vai auduma bikses, tad jau ažiotāža nebūtu tik liela :-D
06.09.2016 13:51 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Nu bet treniņveida bikses taču! :D
Vatsons skaistas bildes ievietoja un man patika elzaelza bildes un domu gājiens.
06.09.2016 14:09 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Puikam dārziņā bija prasība, ka vajag šortus, jo telpas ļoti siltas un ja bija kas biezāks mugurā, tad vienmēr sasvīda. Klāt parasti kāds krekliņš (īsam vai garām rokām). Pats varēja izvēlēties kuras krāsas krekliņu vilks. Šorti bija dažāda materiāla - mīksta kokvilna, trikotāža, džinsu. Svētku reizēs vienmēr bija auduma bikses un krekls, kad palika lielāks arī klāt tauriņš ap kaklu.

Man vienmēr paticis ka bērnus saģērb tā brīvi, nu šādi, vai , un vēl un ...
06.09.2016 14:12 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jā, starp citu, attiecībā uz spilgtām krāsām, arī gribēju iekomentēt, ka tās patiesībā ir ļoti praktiskas no tā viedokļa, ka bērns ir pamanāms kā minēja Vatsons. Ja ir ieplānots doties šopingā vai uz vietu, kur lielas telpas un daudz cilvēku - bērnus ģērbju spilgti. Un tas ne reizi vien ir paglābis mani no tā, ka bērns saplūst ar pūli un nav atrodams...
06.09.2016 14:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)