Tievētājas V

 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
Jauna sezona, jauni mērķi, jauni sasniegumi!
Dalāmies pieredzē, plusos un mīnusos jaunajos sasniegumus un kritumos, atbalstām viena otru, izbaudām veselīgu dzīves veidu.!
Lai mums visām jauka šī sezona.(l)
01.09.2016 00:23 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es arī tā gribu Man kā minimums vakariņās vajag biezpienu, vai gaļas gabalu, vai tunci, lai es varētu noturēties neapēst vīra pastu ar lasi krējuma mērcē, piemēram

Oh, kā man garšo šampinjoni saldkrējuma mērcē. Laikam vakariņās gatavošu tos vai ko tamlīdzīgu. :-D
07.09.2016 14:57 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Bet kampanella, Tu esi pārbaudījusi vairogdziedzeri/vielmaiņas ātrumu?
07.09.2016 14:56 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
zoomzoomzoom, padalīsies, kas tās par piegādēm? Man šķiet, ka kaut kur internetā, garām ejot, esmu redzējusi tādu reklāmu. Un kāda veida ēdieni tie ir? Daudzveidīgi vai tomēr katru dienu tas pats? Izklausās jau baigi labi, ka pašam nav jādomā, ko ēst.
07.09.2016 14:52 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Hippie Chick es neesmu no cilvēkiem, kas mēdz visu laiku kaut ko starp ēdienreizēm iemest mutē. Tāpēc pieļauju, ka samērā tuvu arī saskaitu kalorijas, tās piemetot aptuveni. Agrāk esmu skaitījusi kalorijas un zinu , cik apmēram kalorijas satur 100g vistas fileja, cik zivs, cik rīsi, cik dārzeņi, augļi utt.
Pusdienās praktiski vienmēr ēdu vistu vai zivi vai trusi + dārzeņus, citreiz rīsus. Nu nav tur vairāk kā 500-600kcal tas jau tā ir vairāk piemests, manuprāt. Un vakarā ēdu līdzīgi, citreiz biezpienu, vai tunci, vai gaļu + dārzeņus. Tā kā kopā ir tās 1000-1200kcal. Un nedzeru es ne sulas, ne kolas, tikai ūdeni vai tēju bez cukura. Ok , kādreiz vēl apēdu ābolu vai banānu no rīta. Viss. Nu nav vairāk kā 1200kcal, nu varbūt max 1300kcal, ja nu tiešām vēl kādu riekstu vai dateli apēdu vakarā, vai vēl kādu augli. Bet starp ēdienreizēm es neēdu parasti, vismaz darba dienās cenšos.
Visu svērt un skaitīt kalorijas precīzi es negribu un to nedarīšu. Man tās būtu mokas. Tā vairs nav dzīve. Jau tagad jūtos slikti, ka jāpiedomā un nevar ēst visu, ko gribu.
07.09.2016 14:38 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Tā nu darba dienas turos uz kādām 1200-1300kcal, brīvdienās atļaujos vairāk , uz kādām 1800-2000kcal, un rezultāts nav. Nu nespēju es ilgstoši turēties uz tām 1000kcal

kampanella, ieteiktu tev paskaitiit kalorijas, bet taa nopietni, katru kumosu, katru garaamejot apeesto shokolaades gabalinju vai oliivu. Visticamaak tu apeed daudz vairaak kaa tev shkjiet, sevishkji briivdienaas!
Es saaku skaitiit kalorijas, un izraadaas, ka mieriigi varu eest 3000 kcal, lai svars staaveetu uz vietas, taapeec, lai tas kristos man sevi nemaz tik ljoti nav jaaierobezho eeshanas zinjaa. Bet tas tagad, kad veseliibas probleemas atrisinaajushaas un varu kusteeties tik, cik ierasts.
07.09.2016 14:23 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Vispār man ir apnikusi mūžīgā cīņa ar ēdienu, gribu ēst to, ko vēlos, neierobežot sevi, bet būt slaida

O, jā :D :D
07.09.2016 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Manām ēdienu piegādēm iet 3ā diena. Vienu no savām līdzšinējām kļūdām esmu sapratusi jau tagad. Līdz šim bija pārāk lielas porcijas (veselīgi, bet par daudz).Mēģinu pierast pie "dabīgajām garšām" t.i. viss bez sāļiem, cukuriem, tikai dabīgās garšvielas, kas ir maz.
Bet nu tas, ko šorīt rādīja svari - priecē - mazākais svars pēdējā gadā laikā. Protams, saprotu, ka tas var būt uz tā rēķina, ka organismā tagad ir mazāk sāls, kas vairs tik ļoti neaiztur ūdeni, bet vienalga priecīgi :)
07.09.2016 14:12 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vakariņās būs salāti no paprikas, tomātiem, gurķiem, salātu mix, olīveļļas un mocarellas.

Es arī tā gribu :D Man kā minimums vakariņās vajag biezpienu, vai gaļas gabalu, vai tunci, lai es varētu noturēties neapēst vīra pastu ar lasi krējuma mērcē, piemēram :D
Ja pa dienu es varu turēties, tad vakarā ir grūti. Kaut gan patiesībā ar zaļajiem salātiem vispār nevaru iztikt ne pusdienās, ne vakariņās, tad ir garantēts, ka noraušos un ieštopēšu ko sliktāku par vistas gabaliņu vai biezpienu ar gurķiem.
Vispār man ir apnikusi mūžīgā cīņa ar ēdienu, gribu ēst to, ko vēlos, neierobežot sevi, bet būt slaida :D
07.09.2016 14:06 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Man iet dažādi, bet jāpiekrīt Sophie, ka ēdienreizes ir jāplāno, savādāk viegli norauties.
Tā kā man ir PMS, mana apetīte ir kā vilkam, bet es cenšos turēt sevī grožos.
07.09.2016 14:00 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Šodien centīšos ēst veselīgi, redzēs, ko rīt svari rādīs.
Brokastīs - 2 graudu maizes šķēlītes ar humusu + daži plūmjtomātiņi
Otrajās brokastīs 2 mazi āboli
Pusdienās būs krāsnī cepti kartupeļi ar mājas sieru
Launagā sauja riekstu
Vakariņās būs salāti no paprikas, tomātiem, gurķiem, salātu mix, olīveļļas un mocarellas.
07.09.2016 13:57 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nu man no vakardienas -0.7 kg, lai gan no rīta pēc sporta apriju brī sieru 200 gr, "pusdienās" paspēju tikai šokolādi un vakariņās bija priekšniekam dzimšanas dienas svinības, kur arī bija daudz un dikti. Nesaprotu to savu organismu pēdējā laikā, bet jāizmanto, kamēr tāda iespēja, ka vielmaiņa pēkšni uzlabojusies. :-D
07.09.2016 13:51 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Nu, kā Tievētgribētājām klājas? Es pagaidām esmu galīgi izsista no režīma un staigāju apkārt kā ar miltu maisu apsista, nezinot, kam pieķerties klāt. Tomēr plānošana un kaut kāda sakarīga režīma ieviešana ir no svara. Ja ēdienreize nav izplānota, tad roka stiepjas pēc tā, kas ir vieglāk pagatavojams un ātrāk apēdams. Un tas parasti nav nekas veselīgs. Vismaz ne manā ledusskapī.
07.09.2016 12:31 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
vecmamina good luck :)
07.09.2016 10:18 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.01.2015
Hey! Mani visnotaļ ieinteresēja šī diskusija.(l)
Kopš pirmdienas esmu pieņēmusi kārtējo izaicinājumu, samazināt sev apkārtmērus.
Šoreiz domāju to ņemt pavisam nopietni, kā jau meitenes šeit raksīja, ka vienmēr padodas , ja svari neuzrāda mīnusus kaut pāris dienas, ar mani ir tieši tā pat.(t)
Par skādi, vai drīzāk par laimi man tieši pirmdien saplīsa svari. :-D
Bet nu domāju, ka tas pat ir labāk, ka nesvēršos katru dienu, līdz ar to galvai būs vieglāk.
Uz zāli šobrīd neeju, nedaudz finanses neatļauj tērēties, bet domāju, ka nākammēnes atsākšu tur darboties.
Vēl man ir paveicies, ka tieši tagad, kad vīrs ir ārzemēs, man ir uznākusi motivācija kaut ko darīt, neviens mājās nenašķējas. :-) Atgriezīsies kādu mēnesi pirms z-svētkiem, tā kā man ir visas cerības, lai šoreiz man izdotos. :-)
Šī diskusija būs vieta kur gūt motivāciju, un iespējams ar rezultātiem motivētu citas. 8-)
Manas problēmzona ir vēders,gurni un aušstilbi. :-(
Brokastīs man šorīt bija omlete ar sīpoliem un zaļumiem. :-)
Wish me luck.(l)(l)(l)
07.09.2016 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Ar tiem avokado ir jaiemācās saprasties, tas tiesa :-D es veikalā kārtīgi viņus izspaidu, jābūt tā, ka nav pārāk ciets un lai nav tā, ka pirksglts ieduras iekšā:-) Ooo par mājās gatavoti musli atgadināji (l) es esmu taisījusi pēc vienas youtube receptes, recepti var atrast kanālā DavletovaLifestyletv, laikām tā saucās, tas bija kaut kas dievīgs(l) tur gan pievieno medu:-)
06.09.2016 14:07 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
tad pievieno, kas nu garšo.

Man parasti tieši ar šo ir problēmas, jo galīgi nav izdomas, ko pievienot. :D
Spināti+fetas siers izklausās gardi.
Un grauzdiņš ar avokado+citronpipari ir mmmmm.... bet mana problēma, ka galīgi nemāku nopirkt labus avokado... :-D
Mans brokastu go-to ir pašgatavots musli ar beztauku jogurtu. Muslī ir iekšā grauzdētas auzu pārslas bez cukura, sajauktas ar žāvētām dzērvenēm un dažādiem riekstiem un sēkliņām. Tā gan ir labo tauku bomba, tā ka tās sēklas un riekstus vajag ar prātu pievienot. :D Nu pat gan mans go-to ir beidzies un ir slinkumiņš sagatavot jaunu porciju...
06.09.2016 12:59 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
OMG, esmu vārgulis pēc 2 izlaistiem mēnešiem. Šorīt pēc pre-training biju beigta un pa trepēm bija grūti nokāpt. Toties sadedzinātas 240 kcal, kas priecē. :D
06.09.2016 12:58 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Omlete no 1olas un 2iem olu baltumiem, tad pievieno, kas nu garšo. Manas iecienītās piedevas: spināti+fetas siers, šampinjoni, tomāti, citreiz 10% siers. Garšo brokastīs grauzdiņš ar avokado un citronpipariem vēl kada tomātu šķēle pa virsu mmm(l) Esmu arī putru mīļotāja, parasti tā ir auzu vai rīsu. Vāru ūdenī vai nedaudz piens+ūdens, piedevas dažādas: rozīnes+kanēlis, ierīvēts ābols+kanēlis+ nedaudz medus, banāns nu tur pēc gaumes, kad galīgi nav laika, tad fiksi kāds smūtijs, vēl var uzvārīt olas un notiesāt ar grauzdiņu. :-)
06.09.2016 12:48 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Ko jūs ēdat brokastīs? Man vajag idejas vienkārši un ātri pagatavojamiem brokastu ēdieniem... Jums katru dienu ir kaut kas cits vai arī ir standartiņš, pie kā pieturaties?
06.09.2016 12:39 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Pa brīvdienām svars nav kāpis, kas ir pozitīvi, ņemot vērā atkal apēsto + to, ka bija MR. :-D Bet no šodienas gan turēšu grožos savu apetīti. Vēl nezinu, ko ēdīšu pusdienās, bet vakariņās vīrietis pieprasīja svaigos salātus ar sniega bumbām. Man pašai ļooti tie garšo, ņamm.
Dabūju BBG pre-training un šodien tad nu tiešām atsākšu.
05.09.2016 14:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits