"Svešs" bērns un attiecības

 
Reitings 129
Reģ: 02.08.2016
Jums traucētu, ja otrai pusītei būtu bērns, kas nav Jūsu kopīgs dēls/meita? Vai tas Jums būtu iemesls, lai neveidotu attiecības ar konkrēto cilvēku?
Komentējot norādiet vai pašām ir tā bijis? Kādi secinājumi no tā? ;-)
31.08.2016 16:05 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Apple_pie, bet es jau par to pašu - iedomājies, dāmai kruta izglitiba, lieliska karjera, labi epilētas kājas, tīra mašīna, vēl bonusa humora izjūta un laba sirds un ----- bērns. Tiešām nav vērts? Tikai tāpēc, ka viņa reiz ir izvēlejusies piedzemdēt bērnu no vīrieša, ar kuru izjuka attiecības?
02.09.2016 19:04 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu tad jau nav gudra, jo, redz, attiecības nepavadīja izanalizējot un nepareģojot, vai kādreiz kaut kas greizi noies!! :D Vajadzeja būt gudrākai sievietei un nedzemdēt
02.09.2016 19:06 |
 
Reitings 94
Reģ: 12.06.2011
Piedzemdet bernu, vai pat divus. :-) Vina nebutu nebutu slikta. Ka piemers der Signe Valtere, divi smuki bernini. Virieti atrada, pec ilga laika gan. Un nu vinai ir tris burvigi bernini (l)
02.09.2016 19:07 |
 
Reitings 94
Reģ: 12.06.2011
Cormeum, ja ir parbaudits ari tas variants. Kad vina nav uzbazusies nedelu un pat reizem kad vinu berns ir ar mums, viss lieliski. Un to vins pats ari ir to noverojis un pat teicis.
02.09.2016 19:30 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Robi, pēc kāda principa tevi piesaista cilvēki? Pēc tā, cik tehniski viegli ir ar šiem cilvēkiem veidot attiecības?

Jā, arī šis kritērijs patiesībā ir būtisks, ja skatām ilgtermiņā, turklāt arī šajā diskusijā daudzas meitenes atzīst, ka nevēlētos veidot attiecības ar vīrieši, kuram ir "svešs" bērns - to pašu es attiecinu arī uz sievietēm.
Ka piemers der Signe Valtere...

(smiekli)
Teiksim tā, es būšu korekts un savas domas par konkrēto personu paturēšu pie sevis...
03.09.2016 00:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Roberts, mans jautājums drīzāk bija - cik ļoti strikta/principiāla tā negribēšana ir. Tīri teorētiski :) Nav jau obligāti jāiet ar puķēm pie bērnudārza medīt jaunās māmiņas. Bet nu teiksim, ja tev uzrastos kolēģe, nu tik forša, ka jumtu nes nost, vai bērna esamība būtu izšķirošais faktors?
03.09.2016 00:34 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
57days, šāda kolēģe, visticamāk, man "jumtu nost nenestu", tādēļ šāds jautājums nav īpaši aktuāls.
Cik esmu runājis ar vīriešiem, vairums tomēr nevēlētos sievieti "ar piekabi", un es viņus pilnībā saprotu.
03.09.2016 00:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tātad, cilvēki tevi piesaista nevis primāri emocionālā līmenī, bet... kā lai noformulē... calculating? izvērtējot kaut kādus kritērijus? Nu, ja jau tu tik droši vari apgalvot, ka jumts no tadas kolēģes ir drošībā. Nepārmetu, nenosodu, katrs mēs esam savādāks.
03.09.2016 00:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
"nevēlētos"... teorētiski mēs "nevēlētos" dzērājus, bezdarbniekus, vientuļos tēvus, minimālās algas saņēmējus un vēl jūru ar "nevēlamiem" kandidātiem. Realitātē bieži vien uzkrīt uz acīm rozā brilles, un nav neviena mīļāka, kā bezdarbnieks Juris.
03.09.2016 00:55 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
57days, pirmkārt, vairs neesmu tajā vecumā, kad attiecības veido, balstoties vienīgi uz emocijām; otrkārt, nevar noliegt, ka gandrīz vienmēr "svešs" bērns rada grūtības, veidojot attiecības; treškārt, kādēļ Tu pretnostati emocijas un "aprēķinu"? Atļaušos atbildēt ar pretjautājumu. No diviem pievilcīgiem, gudriem un šarmantiem vīriešiem, kuru Tu izvēlētos - to, kurš ir pilnīgi brīvs, vai to, kurš laiku spiests pavadīt kopā ar sava bērna neirotisko māti?
03.09.2016 01:01 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Es tomēr nespēju saprast, kāpēc sievietei ir atļauts negribēt vientuļo tēvu, bet, ja vīrietis kaut kādu pasaka, viņam uzreiz tiek veltīti šķībi skatieni un visādi izteikumi. Lai katrs dzīvo kā viņš grib, ja kādu sievieti te ļoti aizskar, ka kāds vīrietis viņas atvasi sauc par piekabi, tad vienkārši ir jāmeklē citā virzienā. :)
"nevēlētos"... teorētiski mēs "nevēlētos" dzērājus, bezdarbniekus, vientuļos tēvus, minimālās algas saņēmējus un vēl jūru ar "nevēlamiem" kandidātiem. Realitātē bieži vien uzkrīt uz acīm rozā brilles, un nav neviena mīļāka, kā bezdarbnieks Juris.

Nezinu šādus gadījumus! Ir visādi mīnusi cilvēkiem, bet lai kāda sāktu satikties ar dzērāju (pie noteikuma, ka pati ir normāla sieviete), tur jābūt kaut kādam tukšumam galviņā. Cita lieta ir, ja alkoholisms parādās attiecību laikā (tomēr arī šeit neredzu kāpēc jābojā sava dzīve un jāsamierinās ar tādu vīrieti), bērnu tomēr parasti pamana pirmajos randiņos vai pat pirms tiem un līdz "jumta nonešanai" nemaz netiek.
03.09.2016 01:08 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
ja vīrietis kaut kādu pasaka

ja vīrietis kaut ko tādu pasaka
03.09.2016 01:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Labi būtu, ja man būtu divi pievilcīgi, šarmanti un gudri vīrieši, no kuriem izvēlēties :) Parasti ir viens, ja nepaveicas - ar neirotisku bērna māti. Un tad jālauza galvu - kas ir būtiskāk, pievilcība, šarms un gudrība, vai neirotiskā bērna māte. Te jau ieslēdzas augstākā matemātika - CIK vinš šarmants un CIK tā dāma neirotiska.
Emocijas un aprēķins viens otru neizslēdz (un tiem arī nevajadzētu vienam otru izslēgt).
Es, atšķirībā no tevis*, vairs neesmu tādā vecumā, lai mani interesētu 20-gadnieki. Ja man, teiksim, tagad būtu vēlme veidot jaunas attiecības, mani interesētu šarmanti kungi ap 40. Tad jau arī jādomā, kas ir mazāks ļaunums - šarmants kungs, kuru ģimene nekad nav interesējusi, vai arī tāds šarmantais kungs, kas vienreiz aplauzies. Atkal jau - gadījumā, ja piedāvajas veseli divi.
---
*klīst baumas, ka vīrieši vienmēr ir tajā vecumā, kad viņus interesē 20-gadnieces
03.09.2016 01:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Fiore, ir atļauts negribēt! Es atļauju.
03.09.2016 01:11 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Manuprat, tie, kuri labi zina to, ko vini grib(un ari negrib) uz to ari iet un dabu. Es personigi virieti ar bernu jau no sakta gala redzu ka virieti, kuram ir trukumi. Un sis trukums man traucetu tapat ka slinkums, stulbums, nolaidiba, utt. Ir tik neskaitami daudz lielisku viriesu bez berniem, neuzskatu par vajadzigu teret savu laiku ar virieti, kurs neatbilst manam prasibam.
03.09.2016 01:11 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Manuprat, tie, kuri labi zina to, ko vini grib(un ari negrib) uz to ari iet un dabu. Es personigi virieti ar bernu jau no sakta gala redzu ka virieti, kuram ir trukumi. Un sis trukums man traucetu tapat ka slinkums, stulbums, nolaidiba, utt. Ir tik neskaitami daudz lielisku viriesu bez berniem, neuzskatu par vajadzigu teret savu laiku ar virieti, kurs neatbilst manam prasibam.

+++
Un citas dāmas, kuras ir nonākušas šādās attiecībās ir vai nu izmisušas, jo ņem to, ko var dabūt vai arī patiesībā tā negribēšana nemaz nav tik liela kā sludina. :)
03.09.2016 01:15 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Es tomēr nespēju saprast, kāpēc sievietei ir atļauts negribēt vientuļo tēvu, bet, ja vīrietis kaut kādu pasaka, viņam uzreiz tiek veltīti šķībi skatieni un visādi izteikumi.

Bet tas taču ir normāli! Piemēram, ja pēc randiņa sieviete draudzenēm izklāsta visus trūkumus, kuri, viņasprāt, piemituši konkrētajam vīrietim, tad tā ir jauka un godīga sieviete, taču, ja vīrietis pēc tikšanās saviem draugiem atklāt īpašības, kuras uzskata par konkrētās sievietes trūkumiem, viņš ir nelietis, rupeklis un sieviešu nīdējs. :-)
... ja kādu sievieti te ļoti aizskar, ka kāds vīrietis viņas atvasi sauc par piekabi, tad vienkārši ir jāmeklē citā virzienā.

Gluži manas domas.
Ir visādi mīnusi cilvēkiem, bet lai kāda sāktu satikties ar dzērāju (pie noteikuma, ka pati ir normāla sieviete), tur jābūt kaut kādam tukšumam galviņā.

Precīzi! Nespēju iedomāties nevienu sevi cienošu sievieti, kura veidotu šādas attiecības. Savu viedokli par tām sievietēm, kas ir kopā ar varmākām, alkoholiķiem u.tml. "vīriešiem", es paturēšu pie sevis.
Emocijas un aprēķins viens otru neizslēdz (un tiem arī nevajadzētu vienam otru izslēgt).

Jā, es pat teiktu, ka tas ir vienas monētas averss un reverss: viens otru papildina.
*klīst baumas, ka vīrieši vienmēr ir tajā vecumā, kad viņus interesē 20-gadnieces

Nemācēšu sprioest par vīriešiem kopumā, taču es allaž esmu tajā vecumā, kad mani saista gudras, skaistas un veiksmīgas meitenes (sievietes), protams, dažādu vecuma grupu pārstāvēm tiek piemēroti dažādi vērtēšanas kritēriji.
Un citas dāmas, kuras ir nonākušas šādās attiecībās ir vai nu izmisušas, jo ņem to, ko var dabūt vai arī patiesībā tā negribēšana nemaz nav tik liela kā sludina.

Pēdējā laikā savas vecuma grupas sieviešu vidū esmu pamanījis tādu fenomenu, ka dažas pēkšņi kardināli pazemina savu latiņu un izveido attiecības un slēdz laulību ar tādiem vīriešiem, ar kuriem pirms gadiem desmit par uz randiņu nedotos.
03.09.2016 01:42 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Palasot šo diskusiju, varu teikt - ir atšķirība - vientuļais tēvs vai māte. Jo ja sievietes dzīvē ienāk vīrietis, viņš lielākoties ir bērna dzīvē visu laiku, līdz ar to var veidoties ciešāka saikne. Ļoti biezi ir arī tā, ka vientuļo māmiņu bernu tēvi ir notinusies, tad nu jaunais vīrietis var uzņemties to lomu un loti ir reti ir tā ka bijušie bērnu tēvi zvanās utt. un traucē veidot jaunas attiecības mātei.
Man nebūtu nekas pretī būt ar vīrieti, kura bērna dzīvo pie viņa. Bet tomēr tāda reta ciemošanās pie tēva ka tas parasti notiek, nav gluži ne ģimenes dzīve, bet ciemiņa uzņemšana ik pa laikam, pie kuras tā isti nemaz nevar pierast.
Pie tam ar manu bijušo situācija bija tāda, ka viņs darīja visu, lai bērnam pie viņa patiktu vairāk - visādas manipulācijas, lutināšana. Tāpat vienmēr gaidīja savu mazo un stresoja. Kas nebūt nav slikti - bet nekam citam laika neatlika un visas problēmas, kas bija jārisina mūsu attiecībās, tikai radīja viņam vel vairāk stresu un bija nepieņemamas.
03.09.2016 14:46 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Ir bijis, traucējis bērns nav.
03.09.2016 14:48 |
 
Reitings 94
Reģ: 12.06.2011
Scarllet, pilnigi noteikti mans scenarijs. Vienigi man interese vai esat vel kopa un cik ilgi esat kopa. Tada ne daudz skopa informacija. ..
03.09.2016 15:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)