Ko lai dara?

 
Reitings 128
Reģ: 04.07.2016
Kā, lai es sev palīdzu, nesmejieties, bet man goda vārds gribas izdarīt pašnāvību. Citreiz tā vēlme uz brīdi pazūd, bet šodien ir patiešām traki. Vienīgais, kas attur ir doma par vecāku ciešanām, bet no otras puses, viņiem ir pašiem sava dzīve un visu mūžu tāpat nebūsim kopā. Es pēdējos gadus jūtos depresīva un ļoti, ļoti vientuļa, nu nav ar vārdiem aprakstāms. Tiešām varētu teikt, ka man iekšā viss deg. Eju pie psihiatra katru nedēļu, dzeru zāles, bet tāpat neesmu laimīga! Ko lai es daru ar sevi, es sevi ienīstu, es pat nespēju normāli uzturēt attiecības ar cilvēkiem, man draugu praktiski nav, ir daži, bet viņiem ir vēl citu draugu un kompāniju jūras, tāpēc reti tiekamies. Bet man ir tāds vecums (17), ka man negribas visu laiku būt vienai!!
31.08.2016 00:57 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Ladies, calm your tits!
31.08.2016 09:41 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
var jau tā būt depresija, bet varbūt arī pāreja no pusaudža gadiem uz pieaugušo dzīvi, kad liekās, ka viss ir traki un kā dzīvot..
man gan liekas, ka ar depresijas diagnozi cilvēki nesēdētu cosmo forumā, jo nu te palīdzību toč neatrast!!
ar laiku viss mainās, meitenei droši vien nav puisis, tāpēc liekās, ka ir tik vientuļi, iemīlētos un tāda depresija pazustu kā nebijusi.. tas viss ir laika jautājums.. depresija vairāk tomēr ir cilvēkiem, kuriem ir viss, bet nespēj sadzīvot ar kaut kādām lietām...
31.08.2016 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Ļoti pazīstamas sajūtas, tikai man toreiz bija 15 un tas turpinājās līdz 17 gadiem, īstenībā to vecumu īsti vairs neatceros., cik ilgi tas viss bija, katrā ziņā, līdz aizgāju no mājām. Mamma šķīrās ar tēti, mamma pilnībā salūza, dzēra antidepresantus, visu laiku raudāja, uznāca pēkšņi histērijas brīži un mēs bērni, visam pa vidu, tas bija ļoti smags periods mums visiem, jo ja vecāki netiek galā paši ar sevi, tad bērni nudien viņus neinteresē,.
Bet zini... Šodien man ir 27 gadi un es priecājos, ka to laiku esmu pārdzīvojusi, jo man ir ģimene, kurā aug septiņus gadus vecs bērns- šī visa dēļ, bija vērts pārdzīvot to, kas notika tajā ļoti tumšajā posmā pagātnē. Un es ticu, ka tev arī viss būs labi.
31.08.2016 10:42 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
https://www.youtube.com/watch?v=Ra-Om7UMSJc
31.08.2016 10:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits