Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Shoppings un drēbes

 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
Sveiki, tuvākajās dienās plānoju doties iepirkties, bet man vienmēr ir tā ka es viskaut ko sapērkos un tad saprotu ka man tās drēbes nav ne khr pievilkt ne kā. Man ir vajadzīgas augšiņas kādas- maikas, džemperi, jakas utt, bet zinu ka būs tas pats ar mani kas vienmēr. Kādi jums ir džemperi piemēram, kuri loti patīk un iet pie daudz klāt? Vai arī vienkārši kādas ir jūsu šī brīža un rudenim domātas top drēbes kuras ļoti patīk? Un kā parasti jūs plānojat iepirkšanos lai nesanāk ka skapis pilns bet vilkt tāpat nav ko?
29.08.2016 15:20 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nesen draudzenei šito komentēju, stāvot pie Basic nodaļas vietējā h&m veikalā, ka mājās esot es vienmēr apsolos, ka nopirkšu sev tās basic lietas, bet veikalā viņas šķiet tiiiiik garlaicīgas un neiedvesmojošas, ka bieži neceļas roka. Un pēc tam mājās atkal žēl. Tapēc regulāri iepērkos internetveikalos, jo tur vienkāršāk sevi kontrolēt.
Šībrīža top džemperis ir grafītpelēks plāns loose fit no tā paša H&M basic kolekcijas, kā arī viens pelēkbrūns pašadīts. No krekliņiem forši ir basic tank top, bet ne visos veikalos. H&M man labāk patīk vīriešu variants.
29.08.2016 15:31 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man pilnīgi tā pati problēma ar H&M basic nodaļu. Veikalā nespēju kaut ko nopirkt, bet mājās nožēloju.
29.08.2016 15:34 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Oi, man tas pats! Skapis vai lūzt pušu, bet pēc tam tāpat bieži attopos , ka velku savas favorītdrēbes. :D
Pērc tādas krāsu drēbes, kuras varēsi izmantot vairākos komplektos - melns, pelēks, balts utt. . Tas pats arī apaviem. Protams, tas nenozīmē, ka nevajag pirkt košu drēbes krāsas, padomā, kas tev jau skapī ir un pēc tā arī vadies.
Ir man mīļi rudens zābaki brūnā krāsā - iet gan pie biksēm, gan svārkiem , galvenais ir kombinēt. :)
Pasmelies idejas Pinterest! ;)
29.08.2016 15:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es esmu apzinīgais pircējs. Vienmēr 10x pārdomāju un tikai tad pērku. Visbiežāk perku klasiska stila apģērbus.
29.08.2016 15:41 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es esmu apzinīgais pircējs. Vienmēr 10x pārdomāju un tikai tad pērku.

++
Agrāk gan tā nebija, bet tagad ilgi stāvu un domāju, ar ko varētu kombinēt, vai tā krāsa man vispār piestāv, vai nav atkal kārtējais raibais apģērba gabals. Es vispār sev esmu uzstādījusi mērķi - nepirkt raibas drēbes. Šobrīd tikai vienkrāsainas. Tas arī ļoti palīdz. :)
29.08.2016 15:45 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Man parasti ir tā, ka dodos sev kaut ko pirkt un tad uzreiz kombinēju jau iepērkoties. Piemēram, ieraugu bikses kādas smukas, tad domās jau redzu kāda krāsa iet klāt, kāds stils. Eju tālāk meklēt vēlamo, un uzreiz krāsas var salīdzināt, gan piemērīt kopā, ja visu dara vienā reizē.
Galvenais noteikums ir pirkt tikai tad, ja patīk pa īstam!!!
Man ir bijušas arī drēbes, kas skapī nostāv jaunas pat gadu, jo neatradu uzreiz ar ko sakombinēt. Bet vienmēr kaut arī pēc laika, tomēr izdodās atrast kā sakombinēt.
29.08.2016 15:51 |
 
Reitings 213
Reģ: 13.04.2016
Es "plānoju" iepirkšanos tā, ka izdomāju, ko man vajag (piem. bikses). Tad eju uz veikalu un izvēlos, kas man patīk. Ja vēl kas iepatīkas, tad arī to nopērku.
Pirms kādiem 2 gadiem es īsti nevarēju saprast, kas man patīk un ko vajag, tāpēc iesaku pirkt apģērbu komplektus. Veikalā sakombinē un visu pērc kopā vai arī atrodi veikalā līdzīgu apģērbu sastāvdaļu, kāda ir mājās un veikalā piemeklē kaut ko klāt. Šādi būs aptuvena vīzija. :-)
29.08.2016 16:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits