Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fiziskās aktivitātes

 
Reitings 41
Reģ: 28.08.2016
Sveikas!
Sākšu ar to,ka esmu sēdoša darba darītāja - 5 dienas nedēļā. Esmu iesākusi vairāk un garākus gabalus staigāt,lai izkustētos. Taču nonācu pie nepatīkama secinājuma - jo es vairāk kustos, jo man lielāks diskomforts parādās, respektīvi - tādas kā trīsas,drebuļi visā organismā: plecu daļā un kājās. Velkoša sajūta. Nav tāds patīkams stingrums.
Vēlos saprast - vai tas tā ir normāli? Vai varētu būt iemesls - organisms nav pieradis pie tādas slodzītes?
29.08.2016 11:46 |
 
Reitings 41
Reģ: 28.08.2016
:-)
29.08.2016 11:58 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
1) Vai tev ir diagnosticētas veselības problēmas, kas varētu būt par iemeslu šīm sajūtām?
2) Vai mēri savu pulsu, kad sporto? Tam vajadzētu būt robežās 60-80% no maksmimālā (maks. = 220-vecums). Iesācējam pāri 70% nevajadzētu kādu laiciņu kāpt.
3) Vai staipīšanāš pēc slodzes palīdz pret sāpēm?
29.08.2016 11:58 |
 
Reitings 41
Reģ: 28.08.2016
Nav veselību problēmu. Man tādas sajūtas parādās,kad pēc lielākas pauzītes atkal aktīvāk fiziski kustos. Skriet es neskrienu, vnk daudz staigāju. Garākus gabalus.
Neesmu pēc pastaigām staipījusies.
29.08.2016 12:00 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
Tā varētu būt organisma reakcija uz slodzi. Tik pat labi tas varētu būt kas cits, jo ne tikai izjūti velkošu sajūtu muskuļū reģionā (kas nebūtu nekas neparasts), bet arī trīsas un drebuļus.
Pēdējais varētu būt dēļ sirds pārslodzes, tāpēc vajadzētu mērīt pulsu.
Neesmu ārsts. Ja šīs sajūtas nepāriet pēc vairākiem treniņiem (it īpaši, ja pulss ir normāls un slodze nav liela - neskrien), vajadzētu aiziet pie ģimenes ārsta, tas visticamāk tevo nosūtīs pie kardiologa.
29.08.2016 12:05 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Cik Tu dienā nostaigā apmēram? Man ir iPhone tas soļu/attāluma uzmērītājs, īsti precīzs nav, bet es dienā nostaigāju 10 - 25 km ar kājām. Sakumā arī bija diezgan nepatīkami, seviāšķi vakaros - kajas sāpēja un citreiz pat galva reiba, drebuļi. Sāku vairak un veselīgāk ēst - viss nostabilizējās. Pēc savas pieredezesz, tātd, ieteiktu pasekot līdzi tam, vai uzturs ir normāls un atbilstošs fiziskai slodzei. Strādājot birojā vareju visu dienu ar vienu ābolu iztikt, tagad gan tas nav iedomājams.
29.08.2016 12:06 |
 
Reitings 41
Reģ: 28.08.2016
Neskaitu soļus, km arī nē.
Uzturs ir pilnvērtīgs.
Es vnk eju tādā mērenā tempā, neskrienu un nelecu.
Man pārsvarā visi saka,ka nav man pieradums pie slodzes, bet tagad,kad sāku kustēties, muskuļiem ir tāds - wow.
29.08.2016 12:12 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, varbūt ir vērts paskaitīt, jo kamēr Tu nezini, cik dienā noej, grūti saprast, cik lielu to slodzi sev esi uzlikusi. Varbūt trūkst kādu uzturvielu tomēr, varbūt neizgulies vai neatpūties kārtīgi. Organismā viss ir saistīts tomēr. Var būt arī, ka ir tas soks muskuļiem tagqad no tās slodzes, bet, nu, ja tu nepievērsīsi uzmanību procesiem ķermenī, labāk nekļūs.
29.08.2016 12:36 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Padomājiet...
sēdošs darbs, muskuļi ir mierā. Sākas fiziskā slodze, lielāka nekā organisms ikdienā pieradis, tad sākas tas wow - kas pa lietu, kāpēc tagad mani kustina, kāpēc tik daudz jākustas utt.
Viens - pienskābe arī dara savu pie lielākas fiziskās slodzes.
Otrs - vari palietot magniju.
29.08.2016 12:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits