Pāridarījumi

 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Sveiki.
Jums ir kādi klasesbiedru pāridarījumi saglabājušies atmiņā no kuriem nevar tik viegli tikt vaļā???
Varbūt kaut kādi interesantākie kuriozi ir bijuši???
Varbūt padalamies!!!
Man piemēram, klasesbiedrene speciāli ar riteni uzbrauca virsū.
Un viens džeks gribēja ar mašīnu mani nobraukt!!! Tā riktīgi ieskrējās un brauca man virsū!!!
Paldies jau iepriekš par komentāriem!!!
28.08.2016 21:19 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Klases mauka? :D labs, ko veel pastaastiisi? :D un saproti, ne jau mani skolaa apsaukaaja, sita, meta pikas ar akmenjiem, sita zilas acis un parsita degunu, bet gan tevi neveiksminiek :) es skolas laiku un klasesbiedrus atceros ar prieku, nevis pieliidzinu to cietumam, MAN skola nav atstajusi nekadas paihologiskas traumas, atshkjiriibaa no tevis :)
28.08.2016 23:45 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Roberts.I
Manā klasē tagad ir resni, kuri citus apsaukāja par resniem.
Tas ir pats jautrākais manā skatījumā.
:-D:-D:-D
28.08.2016 23:46 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Jā, šķiet, par dažiem šis diskusijas dalībniekiem var sacīt: cilvēks var aiziet no pamatskolas, bet pamatskola nekad neaizies no cilvēka.
28.08.2016 23:48 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
MAN skola nav atstajusi nekadas paihologiskas traumas, atshkjiriibaa no tevis

Man nevis traumu atstājusi, bet gan norūdījusi dzīvei, lai varētu šādas memmesmeitiņas kā tu sabradāt bez žēlastības.
Ieteikums tev: Pēc kādiem gadiem 20, kad būs pieauguši bērni, parādi savus komentārus šajā forumā, viņiem. Nebūs pašai kauns? Vai meita/dēls kaunēsies no tādas mātes?
28.08.2016 23:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons tu biji pamatmasa, vienaldzīgā. Lielākā daļa, parasti pieder pie šīs grupas.

Vienaldzīgā nebiju, bet, ja neredzēju klaju netaisnību - nelīdu "glābt" nabaga upuri, galu galā, pašam cilvēkam jāiemācās sevi aiztāvēt un pastāvēt par savu viedokli un dzīves uzskatiem. Mums klasē bija viens jampampiņš - pats sevi par tādu padarīja. Iejaucos tikai tad, kad izsmiešana par viņu jau pārvērtās klajā nežēlībā: pirmkārt, manuprāt, puisim tas noteikti neglaimo, ka meitene spēj viņu aizstāvēt labāk nekā viņš pats; otrkārt, bieži vien pats izprovocēja izsmieklus ar savu uzvedību, līdz ar to - aizstāvēju viņu tikai ārkārtējos brīžos, kad pāridārītāji šķietami aizrāvās un aizmirsa par mēru. Katrā ziņā no manis Māte Terēze visai švaka sanāk, bet ir brīži, kad iejaucos.
28.08.2016 23:53 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Likteņa Vēstnesi, dīvaini gan. Es (gluži ka lielākā daļa cosmo) neesmu pamanījusi, ka tavs viedoklis būtu ar kaut ko atšķirīgs. Tikai tas, ka tu nemāki viņu pieklājīgi pasniegt.
Runājot par skolu, mani īsti nav pacēluši. Dažreiz ir mēģinājuši apsmiet sākumskolā, jo biju no krievu ģimenes. Latviešu valodu praktiski nezināju, bet ātri iemācījos, un visi apklusa un nosarka, kad uz latviešu valodas olimpiādēm sūtīja mani vienīgo no klases. Varbūt pāris reizes mēģināja saukt par zubri, bet šis mēģinājums arī izgāzās, jo tipiska zubre es nebiju.
28.08.2016 23:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jau iepriekš Roberta komentāros sajutu kaut kādu rūgtuma pieskaņu, kāda mēdz būt bērnībā apceltiem cilvēkiem..
28.08.2016 23:58 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Kauns nebuus, kauns buutu ja, nedod Dievs, piedzimtu taads viirieshu dzimtes memljaks kaa tu :D :D :D
29.08.2016 00:02 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
cormeum, nekad neesmu noliedzis vai slēpis, ka sākumskolā esmu ticis izsmiets savas ārienes vai paipuisīša statusa dēļ - biju skolotāju mīlulis -, bet nu tagad to vairāk uztveru ar humoru.
90. gadu sākumā pasaule tomēr izskatījās stipri citādāk - bija vērojama milzīga sociālā noslāņošanās; dažu jaunbagātnieku atvases uzvedās vienkārši neciešami utt. Mūsdienās, manuprāt, tas vairs nav tik ļoti izteikts, kaut arī nemācēšu spriest par pamatskolu.
29.08.2016 00:06 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es tikai nesaprotu kāpēc jūs visas (95%, dažas te saturīgas arī ir) esat uz mani uzēdušās uz manis? Kāpēc visu laiku gribat mani pazemot?
Jā, es esmu tievs, bez muskuļiem. Visticamāk tievāks par vairumu no jums. Bet es tāds esmu piedzimis, un to mainīt manā gadījumā ļoti ļoti grūti ir (jā, es ņēmu ļaunā jūsu ņirgāšanos par to ka man būtu jākārto invaliditāte). Es gan virtuālajā vidē, gan aci pret aci esmu ar vīriešiem runājis par šo tēmu. Pilnībā neviens nav mani nolicis, par pameslu. Visi saprot. Kamēr te kā tikai iedzelt...
Es to tiešām nesaprotu. Jūs tādā veidā gūstat kādu gandarījumu?

Esi pārliecināts par savu rūdījumu, kas ļauj "sabradāt tādas memmesmeitiņas kā mūs"? Kapēc tad tu raksti tos n-tos palagus gan privāti, gan publiski?
29.08.2016 00:13 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Likteni, varbūt beidz ņaudēt un dod mums iespēju sevi uztvert kaut mazliet nopietni. :-)
29.08.2016 00:20 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Mūsdienās, manuprāt, tas vairs nav tik ļoti izteikts, kaut arī nemācēšu spriest par pamatskolu.

Viss kas notika "tavā laikā", tas viss notiek vēl šodien, tikai pat daudz briesmīgākos veidos, apsmej caur whatsapp, viber grupu čatiem un internetā, dažādās mājas lapās utt. Nedod dies, tev kedas no Maximas, tā būs mēneša "bomba".
29.08.2016 00:27 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Kas esi tu, manu naktsenģeli
Zvaigžņotā debesu jumā
Slēpdamies tu no mana acu skata
Kā no citas pasaules
Tu būtu nācis.
Bet tu jau esi
Nācis pāri bangojošiem viņiem
Kas skalojuši pasauļu krastus
Paņem mani līdzi, manu naktenģeļ
Lai aizskalojas murgi kā
Maza bērna smiekli
Dūmakainā rītā
Es ceru, ka reiz pienāks diena
Kad tu un es būsim tur
Kur mīt miers un laime
Tavā dzimtenē no kuras nāk
Sapņi un teikas
Un brīnumi uzzied kā neaizmirstulīte
Mēnesnīcas apspīdēta.
Es ticu, ka reiz pienāks
Laiks
Kad būsim kopā...
Es ticu un ceru, ka lakstīgala pamodinās manī
Snaudušo zvaigžņu tulku
Es ceru un ticu, tev
Manu naktenģeli!
29.08.2016 00:28 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Kas esi tu, manu naktsenģeli
Zvaigžņotā debesu jumā
Slēpdamies tu no mana acu skata
Kā no citas pasaules
Tu būtu nācis.
Bet tu jau esi
Nācis pāri bangojošiem viņiem
Kas skalojuši pasauļu krastus
Paņem mani līdzi, manu naktenģeļ
Lai aizskalojas murgi kā
Maza bērna smiekli
Dūmakainā rītā
Es ceru, ka reiz pienāks diena
Kad tu un es būsim tur
Kur mīt miers un laime
Tavā dzimtenē no kuras nāk
Sapņi un teikas
Un brīnumi uzzied kā neaizmirstulīte
Mēnesnīcas apspīdēta.
Es ticu, ka reiz pienāks
Laiks
Kad būsim kopā...
Es ticu un ceru, ka lakstīgala pamodinās manī
Snaudušo zvaigžņu tulku
Es ceru un ticu, tev
Manu naktenģeli!

Goda vārds, ne jau izskata dēļ tevi apsmēja.
29.08.2016 00:32 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Viss kas notika "tavā laikā", tas viss notiek vēl šodien, tikai pat daudz briesmīgākos veidos, apsmej caur whatsapp, viber grupu čatiem un internetā, dažādās mājas lapās utt. Nedod dies, tev kedas no Maximas, tā būs mēneša "bomba".

Manā laikā Internets bija bērnu autiņos. Atceros, ka tikai vidusskolā dažiem sāka parādīties Interneta pieslēpums mājās. Par kaut kādiem sociālajiem tīkliem neviens neko nebija dzirdējis. Sāka parādīties pirmie telefoni ar fotokamerām; puiši bieži tā izmantoja, lai kādu meiteni pēc seksa nofotografētu kailu un tad ar MMS nosūtītu citiem.
Šausmas, es ikdienā iepērkos "Maxima" un "Supernetto"! Mana sociālā dzīvē nu ir iznīcināta!
29.08.2016 00:32 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Manā laikā Internets bija bērnu autiņos

Tieši tādēļ es saku - ka šodien tas viss ir briesmīgāk.
Šausmas, es ikdienā iepērkos "Maxima" un "Supernetto"!

Redzi, ne man, ne Tev tas nerada nekādas emocijas, ko tu pērc, ko tu ēd un ar ko tu guli, bet pamatskolā, tā ir traģēdīja. Un es zinu reālus, neizdomātu stāstus par to - pamatskola!!!! Tā, kā apsmiešanas notiek un kā vēl.
29.08.2016 00:35 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Jā, manā laikā bija telefons ar kameru, kas skaitījās baigi kruts!!!:-D
29.08.2016 00:38 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Šausmas, es ikdienā iepērkos "Maxima" un "Supernetto"! Mana sociālā dzīvē nu ir iznīcināta!
Tā, diemžēl, ir realitāte. Un te nav runa par pārtikas vai saimniecības preču iegādi, bet gan apģērba, apavu u.c. Nedod dies kādai meitenei būs soma no Maxima veikala, viņa būs bomze, nabadze utt. Atceros kā klasesbiedre, kad saplīsa soma, nāca uz skolu grāmatas salikusi Rimi maisiņā. Tajā brīdī es biju tik dusmīga uz viņas vecākiem, kā viņi var savam bērnam ko tādu nodarīt, zinot, cik skarbi ir pamatskolnieki.
29.08.2016 00:40 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Un es zinu reālus, neizdomātu stāstus par to - pamatskola!!!! Tā, kā apsmiešanas notiek un kā vēl.

Arī manā laikā jau dažas jaunbagātnieku atvases ļoti uzsvēra savu sociālo statusu. Principā es neesmu pret to, ja vien skolēns cītīgi mācās uz saprot izglītības vērtību, nevis tikai uzskata, ka vecāki viņam visu nopirks. Arī pats blakus grāmatām allaž noliku ar savu pirmo GSM telefonu tālajā 1996. gadā un vidusskolā čiepu tēva auto, lai ar to brauktu uz skolu un vadātu meitenes (tad man vēl nebija 18 gadu). :-)
29.08.2016 00:42 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
Liktens Vēstnesi.
Šajā forumā esmu ļoti neilgi, tevi nepazīstu personīgi (esi tikai jautājis man par fitnesu), nezinu kā tu izskaties (varu tikai iztēloties, jo pats esi sevi noraksturojis) - tas, ko rakstīšu ir balstīts uz iespaidu, kas radies, lasot tavus komentārus.
Tev ir zems pašvērtējums. Taču tu neesi īpašs šajā ziņā. Katram ir savi mazvērtības kompleksi, citam mazāk, citam vairāk. Praktiski nav perfektu cilvēku - tādu, kas ne mazākajā mērā neapšaubītu sevi kā personību, kas nejustos mazvērtīgāki par citiem kādā aspektā, kas neļautos tai narkotikai, kas ir sevis salīdzināšana ar citiem (kas parasti, diemžēl, ar neko labu nebeidzas).
Tas, ko gribu teikt - pasaulei ir vienalga. Man šķiet, ka vēlies, lai citiem šajā forumā un pieļauju, ka arī īstajā dzīvē, nebūtu vienalga. Reālitātē tā nav.
Tavai mātei, tēvam, vecmammai nebūs vienalga, bet mēs - pārējie cilvēki - esam tomēr egoisti (vai tas ir kas slikts?) Mums rūp sava sāpe, sava dzīve, savas problēmas.
Protams, uzklausīt līdzcilvēku, izjust viņa sāpi - tā arī ir daļa no būšanas par cilvēku, bet tā kapacitāte šīm lietām tomēŗ nestāv ne tuvu tai kapacitātei, kas veltīta savas dzīves dzīvošanai.
Ja tu ļoti saasināti uztver kritiku, aizvainojumus uztver personīgi, esi ārkārtīgi paškritisks - dzīve nebūs viegla. Tu pavadīsi laiku, domādams, cik slikti ir tev (pat ja objektīvi tā ir) un, cik citiem dzīve saldāka.
Protams, banāli jau skan, bet - citiem ir vēl sliktāk. Protams, pretējais arī ir tiesa. Daži piedzimst jau nolemti būt skaisti, gudri, veiksmīgi, citi piedzimst bez rokām, neglīti, muļķi. Tā tas ir bijis un būs.
Nerakstu šo ar domu, ka stāvu augstāk par to visu. Protams, ka man arī kā personībai ir savas bailes, kas mani reizēm paralizē, savas nepilnības, par ko mēdzu sevi žēlot, kad ieraugu kādu, kam tā visa nav. Šos dēmonus neuzskatu, ka var pilnībā uzveikt - jācenšas tos iegrožot ;)
Es domāju, ka vēlies tikt saprasts, vēlies sajusties kā viens no visiem, bet, pārāk klaji to izrādot (dažreiz ar tipisku aizsargreakciju - uzbrukumu) - tu nekad to nepanāksi. Tu nekad iekšēji nejutīsies pašpietiekams, ja meklēsi šo pilnības sajūtu no ārpuses, no citiem cilvēkiem, jo, kā sākumā rakstīju, mēs katrs dzīvojam savas dzīves un reti kurš ir gatavs sniegt otram tik daudz...
Es tikai gribu palīdzēt. Ja es aizšāvu greizi, tad atvainojos par to palagu, kas bija jālasa. Ja nē, tad saproti, lūdzu, ka neviens nav perfekts. Tajā pašā laikā tu neesi īpašs, mēs neviens neesam :)
29.08.2016 00:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits